main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Romania TFN-Romania 2012-2013 winter meet-up

Discussion in 'Europe Discussion' started by CyberFaust, Oct 26, 2012.

  1. ComicDiva

    ComicDiva Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 27, 2004
    After many deliberation and going back and forth, vin si eu. :) Ideea ca s-ar putea sa fie ultima oara cand va vad pe toti adunati la un loc made it do hard to stay away desi sincer sunt super sictirita (a fost o luna de kko) si stau prost cu banii dar asta e, fortune favors the bold! Am zis ca vin cu autocarul in loc de tren ca trenul is to ****ing expensive! Plec maine dimineata din Bucuresti si ajung in Cluj la 16:30 conform schedule-ului dar mult mai probabil este sa fie un 17 - 18.

    Va avertizez ca nu o sa am bani de nimic. :) Dar sa vin sa va vad asta este cel mai important lucru.
     
    CyberFaust likes this.
  2. MaraStardreamer

    MaraStardreamer Jedi Master star 4

    Registered:
    Apr 25, 2006
    De ce sa fie ultima oara cand ne vedem?
    Dupa succesul fulminant pe care l-a avut filmul la persoanele ce nu-l vazuseza pana acum (Garak si sotul Milenei), ne-am gandit sa facem un sequel. Sper ca nu ne lasi balta, nu? Mai ales ca toata lumea a fost de acord ca ai jucat cel mai bine :D

    PS: Noi venim sigur sambata dimineata si stam pana duminica.
     
  3. arapila

    arapila Jedi Master star 4

    Registered:
    Jan 28, 2005
    Uaaa... ai gasit fan filmul?:p poti sa il aduci sa imi fac si eu o copie? :D
     
  4. CyberFaust

    CyberFaust Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 23, 2005
    Il aduce... Sper.

    Noi ajungem maine la 12.44, Ne vedem in gara. :D
     
  5. MaraStardreamer

    MaraStardreamer Jedi Master star 4

    Registered:
    Apr 25, 2006
    arapila, dar tu de ce nu ai filmul? :D
     
  6. CyberFaust

    CyberFaust Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 23, 2005
    Cica i l-a dat lui Keiran si nu l-a mai primit inapoi.
     
  7. arapila

    arapila Jedi Master star 4

    Registered:
    Jan 28, 2005
  8. CyberFaust

    CyberFaust Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 23, 2005
  9. CyberFaust

    CyberFaust Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 23, 2005
    Iaca fuseram si la Cluj.

    We boldly went, us few, us lucky few, us band of brothers (and sisters).

    Am fost multi, dupa standardele forumului: Io, MaraStardreamer, ComicDiva, Arapila, Katana, VenerableWolf, Garak ca si named members si Gabi, Mara's +1 si Diana, +1-ul lui VenerableWolf, care a facut clasica greseala de a-si aduce prietena la o intalnire a fanilor star wars desi parea sa ii placa.

    Am mancat, am baut, am povestit in draci. Mara refuza sa adoarma desi nu putea tine ochii deschisi, doar ca sa stea mai mult cu noi. :D

    I love you people si ma bucur nespus ca am apucat sa va vad in iarna asta. Abia astept sa repetam experienta.
    Poze de la mine curand.
     
    AK-610 likes this.
  10. Venerablewolf

    Venerablewolf Jedi Padawan

    Registered:
    Dec 16, 2012
    Was there,, was very fun. A fost ceva deosebit cu adevarat. Initial eu credeam ca va fi ceva oficial si pretentios. Prietena mea Diana credea ca va fi o intalnire exclusiva de Star Wars unde doar asta se va dezbate si povesti asa ca a venit putin cu inima stransa. Insa surpriza surpiza.... intalnirea a fost o creatura cu totul noua. S-a povestit orice si am trecut in revista o tona de subiecte interesante, distractive si uneori absurde sau stupide. Deci dupa cum va inchipuiti nu s-a tacut nici o clipa si s-a ras constant. Diana si eu ne-am simtit fooooooarte bine si am stat pana tarziu tocmai din cauza ca atmosfera a fost geniala iar oamenii prezenti au fost de o calitate exceptionala. Nivelul de distractie si voie buna au fost la cote foarte inalte. Multumim inca o data pentru invitatie si multe imbratisari la toti cei care au organizat si s-au implicat.
     
    ROGUESQUAD likes this.
  11. MaraStardreamer

    MaraStardreamer Jedi Master star 4

    Registered:
    Apr 25, 2006
    Ma bucur ca ne-am reintalnit si ma bucur ca am cunoscut oameni noi. Singurul lucru de care-mi pare rau a fost forma deosebita in care ma aflam (o receala urata combinata cu muuulte nopti nedormite).

    Intalnirile noastre nu au fost vreodata formale si nu am discutat niciodata doar despre SW, de fapt de obicei discutam/facem mai curand cu totul alte chestii, complet aiurea. Star Wars ne-a unit, dar e mai mult de atat ce ne tine impreuna :)
     
  12. arapila

    arapila Jedi Master star 4

    Registered:
    Jan 28, 2005
    La multi ani!

    Faina intalnire si multam ca ati venit pana la Cluj sa ne vedem, apreciez, sa stiti!

    Ma bucuri ca lucrurile au inceput sa mearga din nou si ca incepem sa ne facem planuri de atac :p... cine stie... poate in curand o sa avem un nou fan film :p

    Apropo, are cineva poze de pe la intalnire?

    Forta fie cu voi!
     
  13. CyberFaust

    CyberFaust Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 23, 2005
    Eu am facut doar pe film cateva si inca nu l-am developat.