main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Intalnire = TFN 2010 = Baile Herculane

Discussion in 'Archive: Romania' started by arapila, Feb 2, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. SVAndrei

    SVAndrei Jedi Knight star 5

    Registered:
    Nov 6, 2004
    Ok. Nu posta aici datele de cont. Trimite PM-uri, sau mesaje. Eu platesc pentru camera dubla. Eventual da-mi un buzz pe mess sa imi verific mesajele, cam dorm la Pc....

    Oricum, bine lucrat. O fi fain.
     
  2. Katana_

    Katana_ Jedi Knight star 3

    Registered:
    Jun 29, 2005
    Ah, nu m-ar fi deranjat sa postez contul aici. Cine stie, poate mai gaseam ceva bani in plus in cont. Ar fi fost dragut:D
    O sa va trimit un mail cu datele la cei care nu sunteti din Tm(la noapte cand ajung acasa, damn it!). Mara si Ciber or zis ca-mi fac cinste cu o bere cand imi dau banii in persoana(nu ma supar daca ma luati in serios :p )
     
  3. SVAndrei

    SVAndrei Jedi Knight star 5

    Registered:
    Nov 6, 2004
    Eu voi trimite bani dimineata de la ING. Dureazaq un pic pana va ajunge la Raifassen. trimit un pic mai mult, sa acopere comisioanele.
     
  4. Katana_

    Katana_ Jedi Knight star 3

    Registered:
    Jun 29, 2005
    De fapt, la BRD va trebui sa ii trimiti. Dupa ce o sa ii primesc toti, ii scot si ii depun personal la Raiffeisen unde are tanti cont(sa scapam baremi de comisioanele alea).
     
  5. SVAndrei

    SVAndrei Jedi Knight star 5

    Registered:
    Nov 6, 2004
    Nu am cont nici la BRD [face_laugh]
     
  6. MaraStardreamer

    MaraStardreamer Jedi Master star 4

    Registered:
    Apr 25, 2006
    Katana, trimite-mi si mie contul, e posibil sa ajung maine seara la BRD-ul de la Kaufland, care e deschis pana la 8, ca sa nu te pun pe drumuri, decat daca ai tu chef de o bere la mall sau la pizzeria Poli :D

    A, si inca ceva. Eu n-o sa pot veni de joi, decat daca plecam pe la 4 din Timisoara, si la ora aia nu mai sunt trenuri. Cred ca o sa pot veni doar de vineri daca nu mergem cu masina.
     
  7. Katana_

    Katana_ Jedi Knight star 3

    Registered:
    Jun 29, 2005
    OK, am trimis mailul cu contul la: Tezeu, Andrei, Bogdan, Ciber, Diana si Mara. Daca vreunul din voi nu l-a primit, sa-mi spuneti. :)
     
  8. MaraStardreamer

    MaraStardreamer Jedi Master star 4

    Registered:
    Apr 25, 2006
    Eu l-am primit, iti trimit maine banii.
    S imi rezerv camera albastra, thank you very much :D
     
  9. Katana_

    Katana_ Jedi Knight star 3

    Registered:
    Jun 29, 2005
    Mara si Ciber(a se intelege 2 entitati separate care vor fiecare in parte camera albastra) au fost destul de generosi si au cazut de comun de acord sa ma lase pe mine sa dorm singura in camera cu pricina. Asa, ca rasplata ca fac rezervarea si platile.

    Deci s-a rezolvat. Va descurcati voi cu camerele alea de 3. Faceti cu schimbul, dupa sfatul lui arapila (in cel mai nevinovat sens al cuvantului, really, sa nu se inteleaga altceva, ca stiu ca aveti minti murdare[face_whistling] ) :D
     
  10. CyberFaust

    CyberFaust Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 23, 2005
    Vedem ce facem cu camerele acolo. Poate toate sunt albastre, poate mai multe, poate doar alea cu 3 persoane. Io cred ca lumea se gandeste prea mult la chestia asta. Nu e lucrul important. Daca prind pe cineva ca sta prea mult in camera si nu baga in seama grupul ma supar si chestia asta va avea repercursiuni naspa. Suntem acolo sa ne distram, nu sa stam in camere si sa ne uitam la tivi, have coitus, sau sa jucam solitaire.
    Mai bine ne-am gandi pe unde mergem si ce vedem.
     
  11. MaraStardreamer

    MaraStardreamer Jedi Master star 4

    Registered:
    Apr 25, 2006
    Eu ma gandeam sa ne uitam toti, impreuna, la filmele SW. Nu le-am vazut demult :)
     
  12. CyberFaust

    CyberFaust Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 23, 2005
    Nu am nimic impotriva, atata tot ca va fi ca si atunci cand am incercat chestia cu ''let's find a star wars virgin''.
    Oricum, comentariile noastre sunt partea faina.
     
  13. SVAndrei

    SVAndrei Jedi Knight star 5

    Registered:
    Nov 6, 2004
    Righty, am primit contul, acuma trimit banii.
     
  14. ATTezeu

    ATTezeu Jedi Padawan star 4

    Registered:
    May 13, 2005
    Daaaa, nici eu nu sunt de acord sa stam fiecare in camera lui... adica serios, in camere stam si acasa.

    Sunt de acord si cu (re)vederea SWurilor... (asta o sa fie culmea, avand in vedere faptul ca am pus-o pe Lavi sa vada SW.urile acum vreo saptamana). Da' ne uitam si la Fan-Film.ul nostru? Ce pasaricicile noastre...

    P.S. Eu vreau camera-baie :D :))
    P.S. 2 Trimite si Lavi (n.a. iubita mea) banii maine, azi am ajuns prea tarziu la BRDuri ca m-a tinut bunica-mea la palincute.
    P.S. 3 Ce facem cu achizitiile extra (adica cu alcool.ul, desigur)? Eu vin cu masina (cel putin asa e planul) si pot sa fac cumparaturi de la drobeta daca or avea vreun super-hiper market, sau de la Craiova (daca nu e la drobeta)...
     
  15. ComicDiva

    ComicDiva Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Gratar ceva copii? :p
     
  16. SVAndrei

    SVAndrei Jedi Knight star 5

    Registered:
    Nov 6, 2004
    @ Tezeu, la Drobeta este hipermarket sigur. Sau ma rog, era acum 2 ani. [face_plain]
     
  17. Katana_

    Katana_ Jedi Knight star 3

    Registered:
    Jun 29, 2005
    Facem ce vreti voi(la cati bani avem , probabil sunt cam limitate optiunile, dar macar avem imaginatie). Singura problema de care o sa ne lovim va fi probabil cea legata de locatari. Ma rog, sper sa nu aiba pretentii exagerate de oameni batrani:D

    In alta ordine de idei, mi-au intrat niste bani azi. Dupa calculele mele, cel putin, ar fi vorba de:

    60 de lei de la Arapila
    si 150 de lei de la Andrei


    care au platit integral.

    Sa ma corectati daca gresesc. Ce ramane de pe urma comisioanelor, o sa punem ca fond comun pt bauturi and stuff, daca sunteti de acord.
    V-as ruga pe ceilalti sa va grabiti. Pana nu transfer banii la tanti in cont, mai exista posibilitatea sa ne schimbam optinunea de cazare(cea de fata e cea mai ieftina), daca aveti impresia ca s-ar putea sa nu ne convina.
     
  18. SVAndrei

    SVAndrei Jedi Knight star 5

    Registered:
    Nov 6, 2004
    Nu, am trimis doar 80 RON... Stai sa verific pe Home Bank, dar sunt 90% sigur ca asta am trimis.. editez mesajul daca nu e asa.

    EDIT 2357 | 100303

    Dap, 80 RON. Deci 75 + ceva ce ramane acolo pentru fondul comun.
     
  19. Katana_

    Katana_ Jedi Knight star 3

    Registered:
    Jun 29, 2005
    Ce faceti cu mine?[face_laugh]

    Deci, ai cui bani sunt restul?

    Later edit: am aflat.

    Pana acum au platit:

    Arapila - 60 de lei(integral)
    Andrei - 75 de lei(jumatate)
    Mara - 75 de lei (jumatate).

     
  20. arapila

    arapila Jedi Master star 4

    Registered:
    Jan 28, 2005
    eu zic ca un traseu ceva, un munte, ar fi ok :D poate isi aduce ciber chitara si ne si canta :D
     
  21. SVAndrei

    SVAndrei Jedi Knight star 5

    Registered:
    Nov 6, 2004
    Exista pe acolo un traseu in sus pe ceva munte pana la ceva pesteri, sau asa ceva. Ultima oara cand am fost nu am reusit sa ajungem, ca era iarna, si se facea intuneric repede.
     
  22. arapila

    arapila Jedi Master star 4

    Registered:
    Jan 28, 2005
    Eu ma inscriu la asa ceva... numa bine mi-am mai luat o pereche de parazapezi, desi nu cred ca o sa fie cazul :D
     
  23. CyberFaust

    CyberFaust Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 23, 2005
    Tonight, we dine in hell!

    Nu e doar un traseu, sunt mai multe. De datsa asta ne trezim devreme si mergem pe ele ziua. :D
     
  24. Katana_

    Katana_ Jedi Knight star 3

    Registered:
    Jun 29, 2005
    Update:

    Mi-au intrat banii de la:

    Arapila - 60 de lei(integral)
    Andrei - 75 de lei(jumatate)
    Mara - 75 de lei (jumatate)
    Tezeu - 150 de lei (integral)
    Lavi(eu) - 60 de lei (integral)
    Ciber - 75 de lei (jumatate) - imediat
    Diana - 60 de lei (integral) - maine dimineata

    Maine, cand ma intorc de la scoala o sa ii trimit si eu mai departe(ma refer la jumatate de suma). Restul(cealalta jumatate) o sa-l gasiti la mine pentru ca, din cate am inteles, tot eu voi achita si diferenta.


     
  25. MaraStardreamer

    MaraStardreamer Jedi Master star 4

    Registered:
    Apr 25, 2006

    Ha ha :D Despre cine vorbesti? :p
     
Thread Status:
Not open for further replies.