main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Conferinte lunare pe messenger

Discussion in 'Archive: Romania' started by MaraStardreamer, May 26, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. MaraStardreamer

    MaraStardreamer Jedi Master star 4

    Registered:
    Apr 25, 2006
    Vorbeam cu arapila ieri si ne-a venit ideea sa instituim obiceiul de a tine in fiecare luna o conferinta pe messenger cu toti membrii care sunt interesati de soarta acestui forum. In fiecare luna sa facem o sinteza a evenimentelor lunii care a trecut si sa organizam evenimentele lunii urmatoare.

    De exemplu, acum avem de discutat o gramada de lucruri despre fan film, dar nu doar atat. Ideea e sa avem o ordine de zi clara si sa ne tinem de ea, nu sa batem campii, asa cum faceam pana acum cand ne strangeam cate 5-6 la o barfa mica.

    Pentru o prima conferinta eu as propune week-end-ul urmator, sambata sau duminica. Pana atunci vom face si o lista cu problemele ce trebuie discutate, care va fi postata aici.

    Cei care doresc sa participe sa se anunte, toata lumea e binevenita, chiar si cei care nu sunt implicati direct in realizarea filmului, fiindca nu va fi singurul lucru pe care il vom discuta.
     
  2. Milena_Syan

    Milena_Syan Jedi Master star 4

    Registered:
    Sep 27, 2005
    Good idea.

    Pana weekendul viitor ar fi bine sa avem o varianta finala a scenariului.
    Deja ne-am facut o idee despre ce ne trebuie, proobabil ca urmeaza sa impartim responsabilitatile - asta pana nu face Arapila filmul de unul singur, la cat avant are. :D
     
  3. FriendlyPiranha

    FriendlyPiranha Jedi Grand Master star 4

    Registered:
    Feb 25, 2005
    Ah, ce-mi plac mie sedintele de partid.
     
  4. MaraStardreamer

    MaraStardreamer Jedi Master star 4

    Registered:
    Apr 25, 2006
    Nu esti obligat sa participi daca nu-ti plac.
     
  5. SVAndrei

    SVAndrei Jedi Knight star 5

    Registered:
    Nov 6, 2004
    Ok, de ce nu, dar sa fie la o ora accesebile (gen 20:00-21:00).
     
  6. CyberFaust

    CyberFaust Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 23, 2005
    daca voi nu ma vreti, eu va vreu :D
     
  7. MaraStardreamer

    MaraStardreamer Jedi Master star 4

    Registered:
    Apr 25, 2006
    Bun, deci vor fi doua conferinte, una in seara asta, ca sa stabilim unde si cum ne intalnim maine, daca luam tort de fructe sau de ciocolata, etc. Sunt invitati sa participe toti cei din Timisoara care vor veni maine la intalnire.
    Propun ora 20, daca vreti mai tarziu, e ok din partea mea.

    Maine seara vreau sa ne intalnim in primul rand toti cei care suntem implicati in producerea fan-film-ului, dar nu numai. Orice membru al forumului care doreste este binevenit. Daca vreunul din membrii mai noi vrea sa fie prezent, sa-mi trimita id-ul de messenger prin PM, sa va putem invita. As vrea ca maine sa stabilim o ora mai tarzie, in jur de 23, eu nu cred ca voi putea mai devreme.
     
  8. ATTezeu

    ATTezeu Jedi Padawan star 4

    Registered:
    May 13, 2005
    Eu nu pot fi maine pe mess dar nu am mai nimic de spus decat ca n-am bani asa ca, daca se poate sa-mi lase si mie cineva un off cu ce s-a discutat ar fi super.
    Multumesc anticipat.
     
  9. arapila

    arapila Jedi Master star 4

    Registered:
    Jan 28, 2005
    imi pare rau ca nu am putut sa fiu prezent dar se pare ca nu s-a tinut... so..
    sper ca in 04.iun.2007 sa fie lumea prezenta sa facem acea conferinta.. mai vb maine hâc! :D
     
  10. MaraStardreamer

    MaraStardreamer Jedi Master star 4

    Registered:
    Apr 25, 2006
    Sorry, am fost prea obositi :)
    Cand va convine mai mult sa o tinem, maine sau poimaine? Dar sa fie mai tarziu, dupa ora 10.
     
  11. SVAndrei

    SVAndrei Jedi Knight star 5

    Registered:
    Nov 6, 2004
    Prefer sa se tina luni (azi).
     
  12. MaraStardreamer

    MaraStardreamer Jedi Master star 4

    Registered:
    Apr 25, 2006
    Sorry, dar vad ca azi nu sunt online decat 3 din cei 7 participanti la filmari. Vreau sa reusim sa ne strangem toti, pentru ca trebuie sa cadem de acord asupra mai multor lucruri importante.
    Asa ca va rog frumos sa va ganditi la o zi cand veti putea fi cu totii prezenti pentru macar 30 de minute in acelasi timp. Eu pot in orice zi dupa ora 22.

     
  13. ComicDiva

    ComicDiva Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Am maine un examen si de aceea nu pot participa dar maine seara nu ar trebui sa am nici o problema
     
Thread Status:
Not open for further replies.