main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Jedi-Con - Dusseldorf 2008

Discussion in 'Archive: Romania' started by MaraStardreamer, Jul 20, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. MaraStardreamer

    MaraStardreamer Jedi Master star 4

    Registered:
    Apr 25, 2006
    Celebration Europe a fost un eveniment unic in felul sau, si nu stiu cat de curand se va repeta (sau daca se va repeta). Exista insa si alte evenimente asemanatoare, chiar daca nu de aceleasi proportii, dar care poate merita atentia noastra. Si o conventie Star Wars este o experienta de care ar trebui sa aiba parte fiecare fan SW macar odata in viata.
    Ce-ati zice de exemplu de un week-end in Germania in martie 2008? :)
    Este o tara mult mai ieftina decat Anglia, e relativ usor de ajuns (exista avion direct Timisoara - Dusseldorf, sau poate chiar cu masina), well... atat deocamdata.
    Amatori?

    http://www.jedi-con.de/jedicon2008/anmeldung/jedi_con_2008_english.pdf
     
  2. ComicDiva

    ComicDiva Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Mie-mi suna foarte bine dar sincera sa fiu e cam naspa ca au pus tocmai in weekendul de paste. pe de alta parte atunci au mai multi oameni timp liber. Pentur mine o problema in plus o sa fie faptul ca tocmai in perioada aia o sa fiu cu licenta and ****. Dar like i said, imi suna foarte bine .nu inteleg cum e faza: "Cu cat iti cumperi bilet mai repede cu atat o sa ai un loc mai bun"

    Cum adica un loc mai bun? This ain't like a concert.
     
  3. CyberFaust

    CyberFaust Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 23, 2005
    eu zic ca e o idee geniala, dar daca mergem cu masina :D
     
  4. MaraStardreamer

    MaraStardreamer Jedi Master star 4

    Registered:
    Apr 25, 2006
    Cred ca e vorba de pastele catolic. Nu stiu daca cel ortodox si cel catolic vor cadea in aceeasi perioada.
    Tezeu, cand e pastele anul viitor? :D

     
Thread Status:
Not open for further replies.