main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

World of Warcraft !

Discussion in 'Archive: Romania' started by Luke_StarCristal, Dec 16, 2004.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Luke_StarCristal

    Luke_StarCristal Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Ce parere aveti despre acest joc...sincer sa fiu Warcraft III este preferatul meu dar inca nu am pus mana pe W.Of.W. si tare l-as vrea...(fac eu rost cumva :p)...
    In fine, ce credeti despre grafica si gameplay?
    Am inteles ca sunt 8 rase ; Night Elfs, Human, Orc, Dwarves, Taurnets,Undead,Gnomes si Trols ( http://www.worldofwarcraft.com/info/races/ )

    Deci jocul e un RPG combinat cu 3D Shooter si de toate...SUPER!
    Si are o chestie TARE la el, cand iti moare personajul te transformi in spirit si trebuie sa mergi la cel mai apropiat templu se invii din nou!...si poti trece prin obiecte, deci se schimba lumea.

    Ce ziceti...??? :D
     
  2. AK-610

    AK-610 Jedi Master star 3

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Pai e acelasi gen de joc ca si Star Wars Galaxies (vezi semnatura mea)... Adica un MMORPG ... Asa ca va trebui sa il cumperi pe bune , pentru ca trebuie sa platesti un abonament lunar ca sa il joci . Iar abonamentul lunar nu il poti plati daca nu ai jocul original care include un CD-KEY cu care iti activezi contul .
     
  3. ROGUESQUAD

    ROGUESQUAD Jedi Master star 4

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Am citit cateva review-uri despre W.o.W...jocul e superb...tipii de la Blizzard au demonstrat inca o data ca sunt intr-adevar cei mai buni in domeniul jocurilor pe calculator.
    De fapt, au demonstrat chestia asta de cand au lansat Warcraft 1.
    Deocamdata, W.o.W este de vanzare doar in State si este pe primul loc in lume in materie de vanzari.
     
  4. Luke_StarCristal

    Luke_StarCristal Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Nu-i adevarat AK-610 , cum sa fie World of Warcraft un MMORPG(Masive Multiplayer Online Role Playing Game) ?!
    Eu am trailerul acasa si a fost si lansat jocul pe piata...fac eu rost de el cand apare in romania usor hehe :p
     
  5. AK-610

    AK-610 Jedi Master star 3

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Mai Luke uita-te mai bine :) Chiar pe linkul postat de tine ... In partea stinga exista o sectiune "Billing&Account" ...In sectiunea aia la "Payment Options " scrie asa :

    Payment options



    Page 1 of 1


    We accept the following major Credit Cards:

    # Visa
    # MasterCard
    # Discover
    # American Express



    You have the option to purchase a Game Card from your local retailer for $29.99 (USD) which will give you access to World of Warcraft for 60 days!

     
Thread Status:
Not open for further replies.