main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

numere de telefon!!

Discussion in 'Archive: Romania' started by sergiurusu, Dec 18, 2004.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    Dragi prieteni,

    Va rugam, daca voi considerati acest lucru posibil, sa ne dati numerele de telefon, in caz ca e ceva important sa ne putem auzi instantaneu. Le puteti trimit prin PM sau posta aici.

    Va promit ca eu nu o sa va sun fara un scop precis ;) si nu voi face "cranky calls" si nici respiratie ca a lui Vader la telefon ca sa va sperii :D

    Eu le mai pun o data ale mele:

    mobil: 0723/367762 (ma gasiti oricand!! :) )
    fix: 0257/273059 (am robot si puteti lasa mesaj)
     
  2. ROGUESQUAD

    ROGUESQUAD Jedi Master star 4

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Cred ca majoritatea celor care mai sunt pe aici ar prefera PM-urile pt. comunicarea numerelor de telefon.
     
  3. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    Nici o problema, doar sa le avem, oricum nu cred ca cineva dinafara are chef sa ne faca probleme sunandu-ne pe celular, stiind cat te poate "costa" o treaba ca asta, nu doar din punct de vedere financiar!
     
  4. AK-610

    AK-610 Jedi Master star 3

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Si eu zic ca ar trebui sa le dam pe PM ... Asa ca , daca e cineva interesat ...
     
  5. mara_alexia

    mara_alexia Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 29, 2004
    Sergiu, eu ti-am trimis numarul meu, si il voi trimite oricarui membru de pe forum, daca doreste sa-l stie. Nici mie nu-mi vine sa il pun pe forum, nu din pricina strainilor, care nici nu cred ca intra pe topicurile noastre, avand in vedere ca nu inteleg nimic din ce aberam noi pe-aici. Dar s-a facut destula reclama forumului nostru prin alte parti, si oricine il poate gasi, daca vrea. Si chiar NU doresc sa ma trezsc cu "crancky calls", cum spui tu, sau altele de genul asta.
     
Thread Status:
Not open for further replies.