main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Care vi se pare a fi cel mai infricosator personaj?

Discussion in 'Archive: Romania' started by ImOtHeP, Jan 14, 2005.

?

Care vi se pare a fi cel mai infricosator personaj?

Poll closed Feb 3, 2005.
  1. Darth Maul, discipol Sith

    0 vote(s)
    0.0%
  2. Darth Sidious, Lord Sith

    3 vote(s)
    100.0%
  3. Boba Fett, vanator de recompense

    0 vote(s)
    0.0%
  4. Palpatine, Imparat

    0 vote(s)
    0.0%
  5. Contele Dooku, Jedi renegat

    0 vote(s)
    0.0%
  6. Jar-Jar Binks, politician

    0 vote(s)
    0.0%
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ImOtHeP

    ImOtHeP Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Nov 26, 2004
  2. ImOtHeP

    ImOtHeP Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Nov 26, 2004
    Darth Sidious mie mi se pare cel mai infricosator! Ferocitatea sa o observ in calmul sau:)!
     
  3. ROGUESQUAD

    ROGUESQUAD Jedi Master star 4

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Mda...
    Imothep, nu joci cinstit...
    Participi cu un thread si un poll care deja exista, la concursul Marei si daca stau sa ma uit mai atent, este exact la fel cu cel original.
    Lipseste optiunea "Palpatine, Imparat".
    Pe deasupra pollul de la threadul de mai jos nu a fost inchis iar daca erai fair play, votai si atat.
    http://boards.theforce.net/Romania/b10647/17438780/?19
     
  4. mara_alexia

    mara_alexia Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 29, 2004
    Eu cred ca e vorba doar de neatentie, probabil nu a vazut ca poll-ul exista deja.
    ImOtHep, esti inscris in concurs, dar am rugamintea sa iti alegi un alt poll pe care sa il postezi, avand in vedere ca intr-adevar, acesta exista deja.
     
  5. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    Poll-ul exista intr-adevar si din nou trebuie sa-i multumim lui ROGUESQUAD pentru ochii ageri si atentia de care da dovada!

    Insa nu fiti asa de duri cu tanarul nostru membru :). Sa speram ca va lansa altul doar sunt o multime pe link-ul Marei si toate sunt excelente!!! :)
     
  6. ROGUESQUAD

    ROGUESQUAD Jedi Master star 4

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Nu am dorit sa fiu dur cu Imothep, ci doar obiectiv...
    Din punctul meu de vedere repetarea unor poll-uri sau thread-uri deja existente nu aduce nimic bun...
    Ca si in cazul lui Imothep, este posibil sa existe noi veniti care sa posteze threaduri si/sau poll-uri care exista deja pe forum.
    Ar trebui sa facem un thread sticky pentru cei care vor fi noi pe forum, care sa le puna in vedere anumite chestii :
    1. Threadul cu prezentarile "Aici se fac prezentarile"
    2. Threadul pt. off-topic "Cantina"
    3. Si faptul ca este posibil ca ideea la care s-au gandit si care vor sa o posteze, sa existe deja pe forum si inainte de a trece la fapte sa arunce o privire prin paginile forumului. Stiu ca este plictisitor si este posibil ca unii dintre ei sa nu aiba rabdarea, timpul sau cheful de a rasfoi prin paginile forumului dar trebuie sa incercam pe cat posibil sa nu ne repetam(cred ca sunt obsedat de chestia asta).
    Ar mai fi solutia ca in threadul sticky sa fie insirate pur si simplu toate titlurile threadurilor/poll-urilor pt. nu mai exista incurcaturi.
    Pe langa chestiile pe care le-am scris mai sus, mai este si problema legata de poll-urile care sunt inchise si in care unii dintre noii veniti ar dori sa voteze si nu pot face acest lucru.
    Tot ce le putem spune este sa isi scrie parerea si atat?
     
  7. ImOtHeP

    ImOtHeP Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Nov 26, 2004
    Imi cer scuze fatza de totzi trei si itzi multzumesc rogue, dar sincer nu am stiut ca mai e un poll cu acelas nume! Imi cer scuze dinou!
     
  8. ImOtHeP

    ImOtHeP Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Nov 26, 2004
    Scuze dinou si o intrebare : Cum pot sterge un poll cret de mie ca acesta ?
     
  9. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    Imothep: Nu trebuie sters acest thread. Chiar daca e in plus, merge in spate si va disparea cu timpul. :) Deja oamenii au postat aici, ,sia-u spus unele pareri asa ca nu are inca rost.

    Rogue: Ai mare dreptate si eu m-am gandit nu o data la un thread sticky in care sa punem toate topicurile, poll-urile si threadurile existente pana acum intr-o lista lunga: de exemplu - topicul "XYZ" plus link-ul la el "www...". Asa va fi si mai usor sa le gasim. De exemplu eu cautam acel thread cu muzica SW si nu am mai avut rabdare sa dau pana la capat.

    Alternativa aici ar fi daca voi considerati ca merge, sa punem o lista cu toate topicurile si poll-urile in acel sticky topic care deja exista sus: "Cum sa postezi un mesaj"

    http://boards.theforce.net/Romania/b10647/17514084/?3

    Insa eu cred ca nu ar fi prea bine sa avem prea multe sticky topics. Cel cu "discutiile libere" (off topic) nu trebuie facut sticky neaparat, pt. ca acolo poti posta ce vrei, SW sau nu, si oricand ai ceva de spus pui acolo. Asa ca sunt sigur ca acel off topic va sta mai mult sus decat oricare altul, plus ca in cazul in care devine de ordinul sutelor de pagini, poate vom incepe unul nou.

    Oricum ceea ce spuneam aici e doar opinia mea si as dori sa imi spuneti si voi ce credeti, sa putem sa alegem cea mai buna varianta!

    In caz ca sunteti de acord cu mine, Rogue, crezi ca ai avea timpul necesar (timp, chef si rabdare ;) ) sa adaugi acele topicuri si poll-uri ca lista cu links, in topicul sticky deja existent (sau in altul daca vreti sa facem altul)?









     
  10. jombistarkiller

    jombistarkiller Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Apr 24, 2005
    Si eu credeam ca am un deja-vu
     
Thread Status:
Not open for further replies.