main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Istrakon 06

Discussion in 'Archive: Croatia' started by Amon_Amarth, Mar 5, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Jedi_Orion

    Jedi_Orion Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Apr 7, 2004
    Pretpostavljam da imaju neku dvoranu/e za prikazivanje svega i svacega pa ce se vjerojatno u njoj/njima prikazivat. :) Nezgodno je malo na televizoru. :D
     
  2. Darthana

    Darthana Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 24, 2005
    Ovo izgleda fakat zanimljivo! ?tete ?to necu moci doci, idem u Rim slijedeci tjedan. Yey za Rim, ali buu za Istrakon. :( :p
     
  3. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    Ide? u Rim? Whoa. I to jo? student umjetnosti. Hoce? li putevima Illuminata kao u Anðelima i Demonima? :p
     
  4. Darthana

    Darthana Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 24, 2005
    Nisam citala Anðele i demone. Od Browna jedino Da Vincijev kod i Digitalnu utvrdu. Ova poslijednja mi i nije bila ba? zanimljiva. Valjaju li ?ta Anðeli i demoni?
     
  5. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    Meni je to najbolja Brownova knjiga. Ima predobru radnju i puno veoma zanimljivih detalja. ?teta ?to je nisi procitala. Ima? jo? fore dok ne ode? u Rim. ;)
     
  6. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    Ne?to mi se pobrkalo s prijevozom za sutra, ali u subotu definitivno dolazim.
     
  7. Jedi_Caesar

    Jedi_Caesar Jedi Master star 4

    Registered:
    Oct 14, 2004
    Meni je prijevoz otkazan.Frend se razbolio.Nista od mog Istrakona:_| :_| :_| :_| :_| :_| :_| :_| :_| :_| :_| :_| :_| :_| :_|
     
  8. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    Ba? mi je ?ao. :(
    Ali ono najva?nije je da je SW ekipa POBIJEDILA Trekkije!!!! :D :D [face_devil]
     
  9. Jedi_Caesar

    Jedi_Caesar Jedi Master star 4

    Registered:
    Oct 14, 2004
    Dobar!!=D=
    Kako ti je bilo sveobuhvatno,organizacija....ocu detalje....:_|
     
  10. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    Organizacija je bila stvarno super, 10x bolja of Rikona ( a za ocekivati je da ce Rijeka - veci grad - bolje srediti stvari od Pazina). Prostor je bio veoma lijepo ureðen, sa stropa su visile makete Star Destroyera, TIE fightera i X-wingova. :D Zanimljivi su bili likovi iz Reda Srebrnog Zmaja - imali su akciju "Posvoji Trola". :p
    Moji frendovi i ja smo do?li s namjerom da pogledamo ?to vi?e onih zanimljivih predavaja u programu, ali smo bili samo na jednom, ostalo smo se vrijeme 'igrali' SW RPGa s ekipom iz Moscroatije. :p SW.hr je bio zbilja lijepi ?tand (Imperial walkeri u pozadini). Organizirana je SW tombola. Nisam dobila glavnu nagradu (karte za Lisinski), ali sad imam toliko onih ROTS slicica da gotovo mogu popuniti album. Najprije trebam nabaviti album, lol. :p Moj frend je bio vi?e srece, dobio je SW majicu.
    RPG je bio dosta zanimljiv. Dosada?nji SW RPG sessioni na kojima sam bila su se bazirali na D&D pravilima i, iako je prica bila ok, trebali smo imati bar jednog Jedija u partyju da bi stvar bila zbilja zanimljiva. Ovo smo odigrali bez ijednog Jedija i po ne?to jednostavnijim pravilima i bilo je ba? super. Eto, naucih i ne?to novo. :)

    Epska fajta izmeðu SWa i STa je pro?la odlicno za na?e. :D Trekkiji su izgubili pa su kasnije od ljutnje uzeli samostrijele od Reda Srebrnog Zmaja i gu?vali ROTS slicice i njima gaðali makete u zraku. Presmije?no.
     
  11. Deciple_of_Malak

    Deciple_of_Malak Jedi Master star 4

    Registered:
    Jul 10, 2005
    Istrakon je zakon. Ja sam bio 2001. i 2003., bilo je super.
    Drago mi je ?to su 'na?i' dobili tekmu! =D= :D
     
  12. Darthana

    Darthana Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 24, 2005
    Lijepo, lijepo.
    Ako ti bude trebalo slicica za album, samo javi. Budem ti ih poslala jer imam hrpetinu duplih, a svoj sam album vec popunila.
     
  13. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    LOL, dobro je znati. :D
     
  14. sick_sith_girl

    sick_sith_girl Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Dec 23, 2005
    Je li bilo onih ludih maskiranih i na Istrakonu?
     
  15. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    Ako misli? na ekipu iz Reda Srebrnog Zmaja i one LARPovce, onda da. :p
     
Thread Status:
Not open for further replies.