main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Od Osvete do Nade

Discussion in 'Archive: Croatia' started by Deciple_of_Malak, Jan 21, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Deciple_of_Malak

    Deciple_of_Malak Jedi Master star 4

    Registered:
    Jul 10, 2005
    Neki dan sam pricao s prijateljima o tome kaj se u SW galaksiji de?avalo od 3. do 4. epizode. Vecinom smo se dr?ali expanded universea, ali bilo je i originalnih teorija. Vidio sa da u CFF nemamo niti jedan topic za EU, evo jedan za rasprave.

    Kak bi se reklo: post your thoughts here. :)
     
  2. Lord_of_all_Noldor

    Lord_of_all_Noldor Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Aug 30, 2005
    Mislim da ima neka knjiga koja opisuje ba? razdoblje odmah nakon Osvete Sitha. Nisam siguran kako se zove ali se radi o Vaderu i Imperiji.
     
  3. Jedi_Orion

    Jedi_Orion Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Apr 7, 2004
    Dark Lord - The Rise of Darth Vader se zove. :)

    Mislim da ce LFL ici "Lov na Jedije" putem kada serija krene. Dotad ce Clone Warsi, rat protiv imperija i KOTOR era biti vise eksponirani.
     
  4. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    Dark Lord - The Rise of Darth Vader

    Da, napisao je James Luceno. On mi je dosta dobar SW pisac. Njegov Labyrinth of Evil je odlicna knjiga.
    Ono ?to je mene uvijek zanimalo od tog razdoblja je kako je moguce da su Imperijalci od ANH do ROTJ uspijeli sagraditi Zvijezdu Smrti za koju im je prije trebalo skoro 20 godina. Bilo je nekih rasprava ovdje na JCu i citala sam clanke na TFN gdje se ka?e da je do?lo do zastoja zbog birokracije i problema s kojima se suocilo Carstvo, ali nikad ni?ta nije bilo potvrðeno...
     
  5. Jedi_Caesar

    Jedi_Caesar Jedi Master star 4

    Registered:
    Oct 14, 2004
    A kad bi ta serija trebala krenuti?
     
  6. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    A kad bi ta serija trebala krenuti?

    Jo? se niti nezna hoce li je snimati. Dobri, stari George je ne?to bio spominjao, a fanovi su takoðer uvjereni da ce se SW sad okrenuti malim ekranima.
    Za detalje, probaj pitati ljude na Small Screen SW forumu.
     
  7. Jedi_Orion

    Jedi_Orion Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Apr 7, 2004
    Koliko znam, animirana serija ce uskoro u pretprodukciju, tj. Lucas bi trebao poceti raditi na nekom scenariju ili cemu vec.

    Igrana bi trebala krajem 2007. krenut, no ja sumnjam u to. :)

    Moraju jos i Indya 4 osmislit, pa ovo, pa ono... bleh. :)
     
  8. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    Sumnjam da ce sam Lucas raditi na tim serijama, iako je i to moguce. Ba? sam sad gledala, naROTS DVDu ka?e da je on gotov sa Star Warsom, da to sad prepu?ta drugima... :(
     
  9. Deciple_of_Malak

    Deciple_of_Malak Jedi Master star 4

    Registered:
    Jul 10, 2005
    Mislim da to nije na DVDu. To je u onom velikom clanku koji je bio na TF.N kad je 3.epizoda iza?la; u interviewu.
    James Luceno je oldican pisac. Amon, zna? li koje je on sve FR knjige napisao. Nigdje ne mogu naci cijelu listu... I koje sve SW knjige?
     
  10. Lord_of_all_Noldor

    Lord_of_all_Noldor Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Aug 30, 2005
    To sam citao, ali ima ne?to i na DVDu. ?teta ?to dobri George odlazi iz posla, kak bi se reklo...
     
  11. Deciple_of_Malak

    Deciple_of_Malak Jedi Master star 4

    Registered:
    Jul 10, 2005
    Ak vec George 'odlazi', nek daju Tartakovskom da napravi crtice od Osvete do Nade. ;)
     
  12. Jedi_Orion

    Jedi_Orion Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Apr 7, 2004
    GL je rekao da ce on zapoceti te crtice i seriju (vjerojatno zapoceti pricu ili sto vec) i onda sve prepustiti drugima...
     
  13. sick_sith_girl

    sick_sith_girl Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Dec 23, 2005
    Bi li se u toj seriji pojavljivali mladi Luke i Leia?
     
  14. Deciple_of_Malak

    Deciple_of_Malak Jedi Master star 4

    Registered:
    Jul 10, 2005
    Ne vjerujem. Bio bi problem u odabiru glumaca i sva ta sranja. I vecina fanova bi se bunila. Kao ?to je Orion rekao, to ce se vjerojatno bazirati na preostalim Jedijima.
     
  15. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    Ba? sad citam neke zastarjele vijesti s SW.C-a (nadoknaðujem :p ). Iz Lucasfilma su rekli da se nitko od dosad viðenih SW glumaca nece pojavljivati, ali da cemo u seriji vidjeti Anthony Danielsa u starom C-3PO odijelu! Yay! :D C-3PO mi je jedan od najdra?ih. :D :p
     
  16. Jedi_Caesar

    Jedi_Caesar Jedi Master star 4

    Registered:
    Oct 14, 2004
    Jedino sto ja znam jest da je napisao Darth Maul - Saboteur.Ostale neznam!:oops:
     
  17. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    SW - Cloak of Deception (TPM razdoblje)
    SW - NJO Agents of Chaos 1 i 2
    SW - NJO The Unifying Force (jedna od mojih najdra?ih NJO knjiga)

    Mislim da je on pisao i neke knjige o Indiani Jonesu za Lucasa. Ima i par Forgotten Realms naslova koje se trenutno ne mogu sjetiti. Nisam sigurna je li Waterdeep napisao on ili Denning..
     
  18. Deciple_of_Malak

    Deciple_of_Malak Jedi Master star 4

    Registered:
    Jul 10, 2005
    Troy Denning je napisao Waterdeep. Za Cloak of Deception sam nekaj cul. Jel to ono sa Valeriumom?
     
Thread Status:
Not open for further replies.