main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Romania Star Wars Merchandise in Romania

Discussion in 'Europe Discussion' started by ComicDiva, Nov 29, 2012.

  1. MaraStardreamer

    MaraStardreamer Jedi Master star 4

    Registered:
    Apr 25, 2006
    Mi-am luat si eu cu Luke si mesajul "May the Force be with you". Cea mai faina :D

    In alta ordine de idei... toata ziua cumpar oua kinder, fiindca m-am enervat rau. Am ajuns sa cunosc care sunt jucariile SW dupa sunet cand le scutur. Metoda are cam 50% succes, odata am nimerit 5 din 7 :D
    Ideea e ca-mi ies mereu aceleasi jucarii. Si as vrea sa am colectia completa. Am dubluri cu Dooku, Jango, R2 si C-3PO. Imi lipsesc Yoda, Obi-Wan si Jar-Jar. Daca vrea cineva sa facem schimb, m-as bucura tare mult :)
     
    Milena_Syan likes this.
  2. AK-610

    AK-610 Jedi Master star 3

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Ha, pai ai destul de multe! Ii am eu pe Obi-Wan & Jar-Jar. Daca te plictisesti sa ii cauti iti stau la dispozitie. Eu speram sa gasesc o clona dar no such luck...
     
  3. MaraStardreamer

    MaraStardreamer Jedi Master star 4

    Registered:
    Apr 25, 2006
    OK, te anunt daca nu gasesc. Am si un clonetrooper, daca mai nimeresc cumva vreunul iti zic :)
     
  4. arapila

    arapila Jedi Master star 4

    Registered:
    Jan 28, 2005
    eu mi-am luat un ciubaca... era cel mai simpatic... :p dar daca mai vedeti chestii de genul ala, sa imi zice ca as vrea sa imi completez colectia :D
     
  5. CyberFaust

    CyberFaust Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 23, 2005
    Numai mie mi se pare foarte foarte deranjant ca KINDER fac reclama la jucarii star wars pe cutie dar inauntru poti nimeri si altceva? Chiar nu pare ok pe undeva pe acolo.
     
  6. AK-610

    AK-610 Jedi Master star 3

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Pai scrie destul de mare pe cutie: "poate contine SI surprize SW" sau ceva de genul asta... In alta ordine de idei, mi-a picat si mie clona asa ca acum I'm at peace with the universe. Mai am 2 Jango, 2 Obi Wan si una bucata Jar-Jar pe care as vrea sa ii dau cuiva care colectioneaza toata seria.
     
  7. MaraStardreamer

    MaraStardreamer Jedi Master star 4

    Registered:
    Apr 25, 2006
    Mie imi lipsesc Obi-Wan si Jar Jar, asa ca daca te-ai putea dispensa de ei ar fi superrr :)
    Tot cumpar oua, dar numai dubluri nimeresc... m-am cam saturat :))
    In afara de Vader si Yoda, din care am cate unul, am cate 2-3 exemplare din fiecare, iti pot trimite din fiecare cate unul daca vrei.

    Cyber, nu pot fi doar jucarii SW in oua. Dar poti sa le recunosti. Daca le scuturi, nu tre' sa zdrangane in vreun fel, inseamna ca sunt piese mici, rotite, etc, ci sa sune plin. Adica deloc, de fapt. Nu vrei sa stii cum se uita lumea la mine cand incep sa scutur ouale in Auchan :)). De obicei iau cate cinci, si din cinci nimeresc cel putin 3 jucarii SW.
     
  8. AK-610

    AK-610 Jedi Master star 3

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Ok, ii trimit nici o problema. (daca imi dai un pm cu o adresa ceva...) :confused:
     
  9. Irirukia

    Irirukia Jedi Youngling

    Registered:
    Mar 6, 2013
    Caut Darth Vader din ouale kinder.pot oferi la schimb C3PO, Jango Fett
     
  10. MaraStardreamer

    MaraStardreamer Jedi Master star 4

    Registered:
    Apr 25, 2006
  11. Flavia Serem

    Flavia Serem Jedi Master star 1

    Registered:
    Feb 22, 2013
    Eu o am pe Padme Amidala de la kinder.
    Am agatat-o pe post de breloc la chei [face_laugh]

    sau jucariile Lego Star Wars care se gasesc in toate magazinele gen Carrefour sau Real ;)
     
  12. CyberFaust

    CyberFaust Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 23, 2005
    Io tocmai mi-am luat cel mai cool poster ever:
    [​IMG]
     
  13. AK-610

    AK-610 Jedi Master star 3

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Wow! Super tare!
     
  14. CyberFaust

    CyberFaust Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 23, 2005
    Best 45 de lei I ever spent. Not counting that one time on Nar Shadda. But we don't talk about that.
     
  15. AK-610

    AK-610 Jedi Master star 3

    Registered:
    Oct 27, 2004
    H&M 50 de lei :cool:

    [​IMG]
     
  16. AK-610

    AK-610 Jedi Master star 3

    Registered:
    Oct 27, 2004
    In sfarsit au aparut si pe la noi brelocurile si magnetii LEGO SW. (magnetii pe la pag.5)