Alderaan 2003 - Konwent w Sosnowcu

Discussion in 'Poland' started by Andaral, Jul 26, 2003.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ceta Jedi Knight

star 1
    witam! niestety juz PO :(:(:( .bylo fantastycznie .i to my wam dziekujemy za organizacje i ze wogole to wszytko sie odbylo!! !! !!wkoncu byl to pierwszy konwent! DZIEKI WAM i FANOM ktorzy przybili ! oby wiecej takich spotkan!

p.s. moze ktos kto byl opisze alderaan cos po angielsku ,bo u mnie z tym kiepsko ;)

usciski
    i MAY THE FORCE LIGHT YOUR WAY

wasz "han solo" :D
  2. Andaral Jedi Knight

Witam @ll,
    Naprawde bylo bombowo, wreszcie poznalem wszystkich w realu, a nie online, jestem bardzo szczesliwy i zadowolony z tego ze pojechalem.
    Mam tylko jedna prosbe do organizatorow, zalatwcie chociaz jedno lozko polowe, juz o normalnym nie mowie, wszystkie kosci mnie bola po nocce i grze w pile :D
  3. Darth_Fizyk Jedi Grand Master

star 5
    A mnie nie bylo (bylem nad morzem :( ) :( sciagne sobie te relacje telewizyjne i zobacze co i jak :)
    Aha, dzis w nocy snilo mi sie ze jestem na jakims konwencie, tylko nie wiem, czemu wszyscy byli dwa razy wieksi odemnie :D
  4. Baby_Sither Jedi Knight

star 1
    Nie wypada mi opisywaæ, jako osobie po stronie organizatora, ale dajcie tekst, to przet³umaczê, nie ma sprawy...
  5. Kirtan_Loor Jedi Knight

star 2
    Hehehehe
    Ja tez sie ciesze, ze poznalem chociaz czesc osob z neta w realu :D
    Bylo naprawde the best. Kolejna prosba do organizatorow: poza lozkiem polowym prosilbym albo o zmiane miejsca na "gdzies w centrum" albo postarac sie o dodatkowe znaki na drogach typu: "Na Alderaan". Bo co ja co, ale szukac 2 godziny jedego miejsca...
    A poza tym super :D
    Baby Sither: Did we met??
  6. Baby_Sither Jedi Knight

star 1
    Yesssssss.... I hope so :) Je?li dobrze policzylam, w PAJ jest tylko 5 pan i jedna malutka. Masz 20% szans ;-))))))
Thread Status:
Not open for further replies.