Alderaan 2004... Jak bylo?? Bo mnie nie bylo...

Discussion in 'Poland' started by Jag__Fel, Aug 23, 2004.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Jag__Fel Jedi Master

star 4
    Ja tylko chce wiedziec jak by³o. Niestety nie moglem pojechac :( Taka impreza miala byc, taka fajna ekipa, wogole mialo byc fajnie.... a ja nie mogle byc :_|

Powiedzcie mi przynajmniej co stracilem?? :(
  2. Master_Thon Jedi Master

star 4
    No "konwent" byl beznadziejny jesli chodzi o organizacje, ale jesli chodzi o ludzi bylo genialnie. Ja tylko z tego powodu zaluje ze juz sie skonczylo, kurde fajnie bylo z WAMI WSZYSTKIMI byc, pogadac, posmiac sie, wypic i wogole zobaczyc. Po prostu dzieki WAM nie zaluje wydanych 60 zl, a PAJowcy niech sie tymi pieniedzmi udlawia. CHWDPAJ!!!
  3. Mefistofeles Force Ghost

star 4
    bylo PAJowo :D
    szczególy sprawdz sobie na ICO i Bastionie :D
  4. Master_Thon Jedi Master

star 4
    i na TORze ;).. Niedlugo byc moze beda fotki :D
  5. Baby_Sither Jedi Knight

star 1
    Sprawdze, czy u mnie jakas soczysta sie nie znajdzie...
  6. navar Jedi Knight

star 2
    Baby_Sither nie mow zes byla tam!! [face_worried]
  7. anor Jedi Padawan

Bylo naprawde PAJowo... co tu wiele mowic... Najlepsze sa komentarze na Bastionie i ICO i wszedzie tam gdzie pisano o tym konwencie, ekhm znaczy sie spotkaniu bo wlasnie jedyna udana rzecza w Maczkach bylo spotkanie fanow. Dzieki temu spotkaniu moge powiedziec ze nie zaluje ze tam pojechalem, zawsze przyjemnie spotkaæ nowe mordki oraz odswiezye te juz wczesniej znane:) S..j na PAJ...:)
  8. DarthRumcajs Jedi Master

star 4
    Bylo PAJowo :p.. jak juz poprzednicy wspominali... jedyna pozytywna rzecz do której sie PAJ przyczynil, to ocieplenie stosunków pomiedzy Bastionem i ICO
    "Konwent" albo raczej spotkanie uratowali sami fani... Very Big THX, za to ze tam byliscie :D
  9. Kaczor Jedi Knight

star 2
    Jak juz gdzies mowilem nie zaluje tylko dlatego ze FANI wytworzyli super atmosfere. A PAJ (z wyjatkami!) to sie nie nadaje nawet do organizacji lokalnego spotkania fanów a co dopiero "konwentu"
  10. _DantE_ Jedi Knight

star 1
    PAJ odniosl wspanialy sukces. Jeszcze nigdy Bastion i ICO nie byly tak zgodne co do danej sprawy. :p
    Spotkanie fan by³o wspaniale, natomiast organizacja kownentu fatalna.
  11. Baby_Sither Jedi Knight

star 1
    Navar, bylam... bo tak sie goopio sklada, ze ja tez jestem z PAJ... Nie przykladalam lapy do organizacji konwentu, nie z wlasnej winy zreszta i czego nie zaluje, natomiast zaluje, ze nie przylozylam sie porzadniej do zapobiezenia jego zaistnieniu.
    I teraz chce tylko jednego - zobaczyc rozliczenie.
  12. Master_Thon Jedi Master

star 4
    Dokladnie, dotad slyszalem tylko ze sedes maja kupic za kase ktora zaplacilismy na Aldka, bo niby ktos go rozpierniczyl (jesli juz to pewnie ktos z PAJu aby bylo na co kase wydawac ;))
  13. DarthRumcajs Jedi Master

star 4
    Hmm... jezeli juz, to moze w damskim :p... bo tak sie sklada, ze tuz przed wyjazdem szczyscilo mnie z tego wszystkiego :p... hmm... zwiedzilem all meskie w poszukiwaniu "tronu" ze sprawna deska...hmm... i jakos podczas tej jakze interesujacej wycieczki nie zauwazylem zadnego corpus delicti wspomnianego sracza :p
  14. Master_Thon Jedi Master

star 4
    Hmm.. to moze to jakis osobisty sedes PAJa? Gdzies w scisle strzezonym rejonie, gdzie tylko PAJowcy mieli dostep? [face_plain] :]
  15. navar Jedi Knight

star 2
    Baby_Sither dobrze gadasz...
    Dawac rozliczenie!!
  16. _DantE_ Jedi Knight

star 1
    Vong juz pisze pismo do PAJ o rozliczenie i ewentualny zwrot kosztow. Potrzebuje tylko poparcia minimum 20 osob. Podobno rozmawial tez w tej sprawie ze znajomym prawnikiem.
  17. navar Jedi Knight

star 2
    dante Masz moje poparcie. jak tylko bedzie lista na ktora trzeba bedzie sie wpisac to daj znac!! (e-mail masz w podpisie)
  18. _DantE_ Jedi Knight

star 1
    Je?li chodzi o list Vonga to prosze kontaktowaæ sê z nim na jego mail: vong@o2.pl.

Franki zaproponowal ze ICO zasponsoruje koszulke dla Dan Falcona. Osoby, ktorzy chca aby ich nick znalazl sie na niej proszeni sa o przysylanie maili na adres: franki@starwars.pl

Temat: Koszulka dla Dan Falcona
    Tre?æ: nick
  19. Baby_Sither Jedi Knight

star 1
    Rozliczenie bedzie. Tak wynika z mojej dzisiejszej rozmowy z DF. A nie bardzo chcial ze mna gadac, bo sie odcinam od organizacji Aldka. Od tego tak, bo nie chcial ode mnie zadnej pomocy, oprocz fizycznej, od PAJ-u nie, niby dlaczego? Tam sa calkiem fajni ludzie. Bylo im tylko pozwolic sobie pomoc...
    Wracajac do rozliczenia - skoro tylko dostane jakiekolwiek dokumenty, zeskanuje je - Vongowi przesle na pewno, Mike'ow, Damarcusowi, Andaralowi - a tych, co dostana, poprosze o przekazanie dalej.
  20. Damarcus Jedi Master

star 4
    moja skromna relacja z tego "wydarzenia" znajduje sie tutaj

http://www.attu.pl/~holonet/viewtopic.php?t=1408&postdays=0&postorder=asc&start=0
  21. handzik Force Ghost

star 5
    Damarcus :D ciesze sie ze Cie wkoncu spotkalam na Aldku :D Chocby dlatego bylo warto [:D]
  22. Damarcus Jedi Master

star 4
    Ojeeeeeeeeejj

Handziik [face_blush]

Teraz to musze regularnie na WSFSW wpadac zebys mnie czesciej widywala [face_love]
  23. Jag__Fel Jedi Master

star 4
  24. handzik Force Ghost

star 5
    No obowiazkowo Damarcus musisz wpadac :D Ja tez sie bede starala nadrobic zaleglosc bo sotanio jakos wypadlam z zycia forowego.

A tak powracajac do tematu Aldka to teraz jak wrocilam do domu i zaczynam wspominac ( i patrzec na fotki :D) to te negatywne szczegoly zacieraja sie, zostaje wiecej pozytywnych wrazen. Chocby spotkania wlansie z Damarcusem, Fizykiem, Rumcajsem, Darth Matim, Anakinem/Vaderem i cala reszta FFPowców, TORów ( :p ) i innych z ktorymi dotychczas tylko wirtualnie moglam sie zgadac. A i przyznam sie ze zapierniczylam Thonowi paste do zebów [face_mischief] ale to przez przypadek! Naprawde :p

Jag- :confused:
  25. navar Jedi Knight

star 2
    Mnie sie jeszcze bardziej wzynaja te negatywne wydarzenia w pamiec szczegolnie ze juz raz przeszedlem przez cos podobnego, tylko ze wtedy stalem po drugiej stronie barykady (bylem wspolpracownikiem osoby ktora chciala zrobic samemu wszystko). Stad wiem ze organizowanie konwentow (Alderaan nie byl konwentem - tylko spedem ludzi i to ci ludzie uratowali ten tonacy statek) jest wielkim wyzwaniem i poswieceniem dla kilku osob a nie jednej i nie moze byc to impreza dochodowa. To co ludzie wplacaja ma pojsc na gadzety, broszury, plakaty a nie masa papieru makulaturowego, kartonow i oplacenie jednego zniszczonego klozetu (i prawdopodobnie wakacje na bermudach dla kogos z PAJ'u).

Wogule mialem napisac tekst porownawczy jak powinien wygladac prawdziwy konwent i czego nie bylo na Alde-baranie, gdzie mialem przykrosc uczestniczenia, ale zrezygnowalem poniewaz zostalo tyle napisane na temat ze nie ma co sie powtarzac i strzepic jezyka szczegolnie ze nikt z PAJ'u nie napisze i nie powie ze jednak dali ciala i ze przeprasza mnie i wszystkich z fandomu i ze na przyklad odda kase itp itd...
Thread Status:
Not open for further replies.