main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Alderaan 2004... Jak bylo?? Bo mnie nie bylo...

Discussion in 'Archive: Poland' started by Jag__Fel, Aug 23, 2004.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Baby Sither >Jak juz przyjachal Lublin, to zaczalem tracic orientacje kto jest kto, szczegolnie, jesli sobie z nim nie pogadalem, chociaz przez jakis czas :)
     
  2. DarthRumcajs

    DarthRumcajs Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Hmm... Fizyk... przyszedl mi na mysl pewien pomysl, co powinno byc na "oficjalnej" stronie FFP... powinna byc galeria z facjatami :D
     
  3. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    O kurde, dzieki za te wszystkie komplementy, az nie wiem co powiedziec [face_blush] :p

    Rumcajs, uwazam ze pomysl z fotkami jest dobry :D Przydaloby sie cos takiego jak pierwszy raz sie wybralam z Chimpim i Mefim do kina i jakos nie moglismy sie odnalesc :p

     
  4. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    a ja dzisiaj nie moglem znalezc pasty do zebow [face_monkey]
     
  5. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    [face_whistling] tia? a jakos nie mialam z tym problemów :p
     
  6. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    ciekawe tylko dlaczego...

    [face_cow] <=== [face_devil]
     
  7. Killrah

    Killrah Jedi Youngling

    Registered:
    Apr 17, 2004
    Hajtosy ! o_O

    Jak by ktos mial zdjecia ktore mozna podkrecic to slijcie do mnie killrah@pf.pl a szybko je uczynie bardziej realistycznymi mam tu na mysli np. prawdziwy strumien lightsaberka badz co komu zaswita w glowce [face_thinking]
    Oczywiscie czekam na fotke Handzik z przyssawkami, musialem urzyc calej potegi mocy [-o|zeby sie nie zmoczyc przez ta akcje.
    Pytanie kto robil fotke Herbatnik [face_flag] czy Yako ?
     
  8. Damarcus

    Damarcus Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 7, 2003
    Ehhh Handzik ja ci nie bede slodzil jaka to Ty piekna jestes bo ty sama wiesz :p Poza tym to ci juz prewnie bokiem wychodzi ja to cie moge jeszcze za charakter chwalic ale tylko troche bo malo cos ostatnio na gg gadasz. Kurde ja to sie znam na ludziach chcialem do ciebie przyjechac jak cie nie widzialem :p teraz tez bym sie nie obrazil :p

    [face_blush]

     
  9. Ricky_Skywalker

    Ricky_Skywalker Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Jun 30, 2003
    Moja relacja + podziekowania do poczytania w podobnych watkach na Holo, Bastionie i TORze. Jak mi Fizyk da cynk do programu usuwajacego polskie znaki to przekleje i tutaj ;)

    W kazdym razie - podziekowania zawieraja ksywy bardzo wielu z Was, FFPowcy :) A do Mefista - sorrki, ale akurat ja w dupie wszystkiego nie mialem... mam nadzieje ze to byla ironia z Twojej strony :)

    Dzieki wielkie WSZYSTKIM :)

    3mta sie :)
     
  10. Mefistofeles

    Mefistofeles Jedi Master star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Rickus - w dupie, w sensie, ze organizacje i PAJ, co pieknie pokazales na pokazie strojów :)
     
  11. Loru

    Loru Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Jan 6, 2004
    Skoro wszyscy komus dziekuja to i moja kolej.

    Sala FFP/TOR - za to, ze mnie nie zlinczowaliscie za wtoczenie sie ok. 4 rano z Darth Matim i obudzenie kilku osob.
    Fizyk - za to ze doceniles to co tworze
    Zaloga Imperial Shuttle WWL-84EM - za niezapomniane przezycia i omal zejscie smiertelne ze smiechu a w szczegolnosci Yako za wyjasnienie zagadki Swierzonki
    Dath Mati i IoNois - za dany mi wycisk w okladaniu sie kijami :p
    Rumcajs - za to ze w koncu cie poznalem.
    Damarcus - j.w.


    Calej reszcie fanow dzieki ktorym zobaczylem ze Gwiezdne Wojny to nie tylko pasja - to sposob na zycie!!!
     
  12. Ricky_Skywalker

    Ricky_Skywalker Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Jun 30, 2003
    Mef - a to tak :D "La copa de la Vida" rulezzz :D
     
  13. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
  14. DarthRumcajs

    DarthRumcajs Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Hmm... Jakbym slyszal dona flakona :p :D
     
  15. Killrah

    Killrah Jedi Youngling

    Registered:
    Apr 17, 2004
    No dobra czas na podziekowania, jak wszyscy to wszyscy stara babcia tez.
    Napewno musze zaczac od Herbiaka i Falcona-Flacona za wyciagniecie mnie z Coruscant choc wiedza ze nie lubie sie ruszac z miasta i jechac w krzaki, zwlaszcza ze w tym czasie powinienem siedziec na jakiejs planecie w Galaxies, JK2 albo JK3 a niedlugo juz SW Battlefront oraz Matrix-Online :)yami
    Za wasze pojscie mi na reke w wielu sprawach i pomoc w przetrwaniu tego ( juz wy wiecie o co chodzi )
    Oczywiscie za swietna zabawe zalodze Shuttle-a WWL-84EM a raczej obu zalogom, piatek nas wystawil na cierpliwosc choc tak dobrze sie bawilem ze moglbym tak jeszcze jezdzic dlugo po nocy -->> gorzej z Falconem i Navarem [face_hypnotized]
    Ogolnie imprezy w samochodach w obie strony byly czad tylko Andre sie pospieszyl zamiast trzymac sie konwoju.
    TDC za jak zwykle wciagajace rozmowy no i poznalem Kaesz Twoja ;) hihi, to samo Loru - wiesz ze mnie w poniedzialek dopadly jednak miesniobule po Duelkach ?!i pracuj nad klinga do swojego saberka

    Co sie moze wydac dziwne ale Wiedzminowi tez musze podziekowac choc tego malo bylo ale uwielbiam walki na miecze zwlaszcza Samurai i to doceniam, nastepnym razem mniej spaceruj za raczke a wiecej prezentuj, pokazuj ...
    Pewnie wiecej bym cos maznal ale juz musze wracac na server, zawsze moj miecz sie przyda w starciu z Sithami a nie moge zostawic swoich Padawanow samych ...buziaki i papatki
     
  16. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Rumcajs, pomysly, to w stosownym temacie prosze, zebym potem nie zapomnial.
    Nie mam teraz za bardzo czasu, teraz siedze na kompie miedzy jedna robota w domu, a druga. a wieczorem siada mama i pisze jakas prace na Zaliczenie studiow podyplomowych. Jak siadam po polnocy, to zaraz ojciec harmider podnosi, ze siedze w nocy na komputerze :p
    Ale pomysl warty rozpatrzenia :) Pomysl Killracha tez, z tymi mieczami... i podrasowane... powinno byc swietnie ;)

    Ricky, podawalem namiary juz niejeden raz ;), narazie nie mam za bardzo czasu, by go przerabiac dalej, ale kiedys...
    http://www.webmedia.pl/darkjedi/ffp/termogon.rar
     
  17. Kirtan_Loor

    Kirtan_Loor Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Jul 1, 2003
    Hmm... Az mi glupio. Juz tyle czasu po alderaanie, a ja nie napisalem swoich podziekowan:) Wybaczcie.

    Ci z ktorymi sie nie pozegnalem, a bylo ich niestety wielu: przepraszam was za to. Wyjechaliscie, gdy ja z grupka powalencow latalem po lesie podczas LARPa:)

    Podziekowania ogolne:
    Dla TORu/FPP/Bastion/ICO/itp.: Za przezwyciezenie niesnaskow, cudowna atmosfere i co najwazniejsze mozliwosc zobaczenia was w Realu:)

    Osobiste;) :
    Dla Twardego: Niewatpliwie wielka przyjemnosc poznac cie i pogadac z toba:) Mam nadzieje ze w przyszlym roku bedziemy mogli to powtorzyc

    Dla Rumcajsa: Za to, ze ze mna wytrzymales :) Wiem, ze jestem gadula;) Za mile rozmowy o php i nie tylko:)

    Dla Thona: Za rozmowy i za to, ze jestes 2 osoba jaka poznalem, ktora jest mojego wzrostu:)

    Dla Handzik: Zawsze chcialem zobaczyc aniola:) I mimo, ze aniolem jestes z wygladu, w twojej duszy czai sie chochlik skory do zabawy:)

    Dla Lorda: Za wytrwalosc. Wiem jak wiele rzeczy cie irytowalo. Ciesze sie, ze nie straciles ducha

    Dla Matiego: Hehe:) jedna z niewielu osob w moim wieku:)

    Dla Chimpo: Naprawde milo sie gawedzilo:)

    Dla Fizyka: Za rozmowy o LotRze;)

    Dla Sizara: Ciesze sie ze spotkalismy sie znowu:)

    Dla Loru: Sa jednak zwariowani ludzie na tym swiecie:) Pozytywnie zwariowani:)

    Loru napisal:
    Sala FFP/TOR - za to, ze mnie nie zlinczowaliscie za wtoczenie sie ok. 4 rano z Darth Matim i obudzenie kilku osob.

    To byles ty?! :p :D

    Dla Tremayne'a: Za wiare w Imperium i za przygotowanie razem z MrFettem LARPa

    Dla MrFetta: Za LARPa

    Dla Adona: Za rozrywke jakiej mi dostarczyl na LARPie

    Dla Raela: Za to, ze podziela moje poglady (to o czym gadalismy na gg:) )

    I dla reszty, ktorej z jakiego powodu nie wymienilem. Przepraszam was za to:) Jestem szczesliwy ze moglem was poznac i mam nadzieje ze za rok spotkamy sie z nowu, czy to na "alderaanie" czy gdzie indziej.

    "Bo najwazniejsi sa ludzie..."
     
  18. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    Ech.. nawet ty wspominasz tylko o wzroscie? Ech... :( :p

    Darth_Mati jest w moim wieku Kirtanku... :D :D Chyba ze mowisz o innym Matim? :D

     
  19. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Taaa... o LotRze, to my kiedys pogadamy na Serio };) a raczej o calym Srodzziemiu, Kirtan [face_devil]

    No i my pogadalismy w sumie tylko o Sauroonie przez chwile :p
     
  20. DarthRumcajs

    DarthRumcajs Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Takie male dygrasja, jak was czytam :p

    Hmm... Kirtan... a myslalem, ze to ja gadula jestem :p
    Ech... Handzik chochlik w anielej skórze... hmm... niewatpliwie cos w tym jest :D

    Loru... co sie odwlecze to nie uciecze ;)... wiesz bylem zbyt padniety, zeby sie podnosic ;) :D :D

    Thon & Kirtan... ludzie! Czym was karmia?! Obydwóm wruze kariere w zakladzie energetycznym... zarówki na slupach bez podnosnika wkrecac moga ;) :D :D
     
  21. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    ekhem... pozostawie to bez komentarza o_O [face_tired] :(
     
  22. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    BIG LOL [face_laugh] [face_laugh] [face_laugh]

    Brawo Rumcajs :D :D :D

    Chimpo, Mefisto + Handzik
     
  23. Kirtan_Loor

    Kirtan_Loor Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Jul 1, 2003
    I must say: [face_laugh] [face_laugh] [face_laugh] [face_laugh]

    Spoko rumcajs;) nie jestes oryginalny:p

    $Thon -> co do Matiego(Moj blad, ale co poradze ze tak sie zachowuje [face_laugh] ?)

    Darth_Rumcajs napisal:
    Loru... co sie odwlecze to nie uciecze ... wiesz bylem zbyt padniety, zeby sie podnosic

    Tak, ja rowniez nie mialem sily tego nawet komentowac ;P

    Fizyk - O srodziemiu:? O cholera musze sobie powtorzyc :p. Ale spoko. Co do saurona to miales racje:)
     
  24. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    moj komentarz do calej tej sytuacji: blech
     
  25. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    GRANDE LOL [face_plain]
     
Thread Status:
Not open for further replies.