main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

CC czyli o tym jak Thon zostal Wookie...

Discussion in 'Archive: Poland' started by Jag__Fel, Nov 12, 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    Ano pieknego roku panskiego 2005 miedzy (chyba) 10 a 13 listopada odbyl sie ogolno Polski konwent Fanowski (Warszawa pozdrawia) pod szyldem STAR WARS. Bylo duzo, atrakcji, problemow, potu, lez, krwi nawet gdzies browar sie zawieruszyl, Thon od tego czasu zmienia nicka aaaaaa szczegoly i wrazenia pozniej bo mi sie nie chce pisac :p Wy napiszcie co sadzicie o CorusConm ja tym czasem ide zobaczyc jak MEfi robi konkurs [face_devil]
     
  2. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    No to zajalem 4 miejsce w turnieju Sabacca w wiekszosci blefujac ;) Tylko w ostatniej zagrywce szczescie mnie opuscilo :p

    A tak poza tym to wiecej nic nie wiem... :(

    No i moje pewne zwyciestwo w konkursie muzycznym zostalo mi odebrane przez Jasna Strone Mocy która zarazila mnie grypa :mad:

    Ja tutaj oczekuje raportes z konwentu!!!
     
  3. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    Wiec co mozna powiedziec o konwencie:

    Dzien 1

    Odebralismy Thon (od dzis Wookeigo i reszte ferajny z Lublina) i udalismy sie w strone jakiegos jedzenia. Trafilismy w Egipskie klimaty, zjedlismy jedzonkom posmialismy sie. Dalsza droga uplynela pod znakiem smiechu, krzyku i dobrego samopoczucia. Wszystko co piekne sie konczy. Gdy trafilismy do szkoly zostalismy dosc... nie typowo wyproszeni ze wzgledu iz ogranizacja byla niedopracowana i ogolny kryzys dal o sobie znac. Z haslem won za drzwi, wsciekli jak cholera ruszylismy do Starego Mylnka na pifko. Wrocilismy na wyznaczona godzine, gdzie co ?? Kryzys trwa dalej a organizacja nie wpuszczala z sobie tylko znanych powodow ludzi. Wreszcie po paru sprzeczkach, paru gorzkich slowach dostalismy sie do srodka.


    Dalsza czesc dnia uplynela pod znakiem dobrej zabawy, smiechu, poznawaniu nowych osob oraz ewentualnych konkursow tudziez innych punktow programu. Dzis juz nie napisze wiecej bo mi sie nie chce... jutro jak sie wyspie to wtedy opisze reszte.
     
  4. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    ja bym tam chcial przypomniec, ze juz jest dawno i po pojutrze :p
     
  5. Kaczor

    Kaczor Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Dec 20, 2003
    Ja zdobylem drugie miejsce w konkursie muzycznym (ex aequo) i druzynowo drugie miejce w konkursie konstruktorskim (zrobilismy kartonowego Gonka z Merridiusa :D ) Ogólnie konwent pelna geba w doslownym tego slowa znaczeniu :) A kto nie byl ten traba :D
     
  6. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    Ja na poczatku zdementuje odrazu pogloski jako bym zmienil ksywke... Sytuacja ta jest wynikiem nacisku spoleczenstwa :p, nie mam z tym nic wspolnego :p.

    A jesli chodzi konwent to bylo super :). Wreszcie spotkalem Jagurta... Widzialem go w akcji na konkursie muzycznym :p i wogole. Zobaczylem wszystkich innych FFP-maniakow, ktorych juz caly rok nie widzialem :).

    Ogolnie ciesze sie ze tam bylem :D :D :D :D :D

    Pozdrowionka dla wszystkich + usciski: [:D][:D][:D][:D]
     
  7. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Z tego wynika, ze albo mnie widziales, albo nie jestem FFP-maniakiem, w zwiazku z czym nie wiem, czy sie cieszyc, czy nie :p
     
  8. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    Konkurs byl lekka porazka :p Ale bylo smiesznie :p Wieczorkeim rzuce relacje z drugiego dnia :D
     
  9. Mefistofeles

    Mefistofeles Jedi Master star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    konkurs byl porazka, ale chociaz bylo smiesznie :D
    Wazne ze CC wypalil superowo - hell yeah :D :D :D
     
  10. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
  11. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    Ty jestes FFP-robakiem (czytaj adminem) :p
     
  12. Fault_Fett

    Fault_Fett Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Apr 13, 2004
    No to tak, Ptyski - wypadalo by i slowo w tym watku uronic, a ze porzadne ze mnie dziewcze :D to nie bede kopiowac tego, co napisalam gdzieindzie - poza tym kazdemu w sumie gronu osob udzielajacych sie na innym Forum mam co innego do powiedzenia, a nawet jak to samo, to bedzie tylko dobrze o mnie swiadczylo, jak to napisze w innej formie i poudaje hipokrytycznie ... yyy... jest takie slowo? :confused:A moze hiperkretynsko?[face_thinking]
    .
    .
    .
    :p
    Anyway... Bylo GR8tasnie - i dziekuje Wam wszystkim za przybycie, megadobryhumor - chyba nikt nie chodzil z nosem na kwinte - a jesli tak, to dobrze, ze tego nie widzialam [face_mischief] :p
    Najbardziej ciesza mnie pozytywne opinie o imprezie, chc sama w sumie nie wiem, czy powinnam ja chwalic - bo jednak wiekszosc rzeczy wypalila - i wypalila swietnie - czy ganic, bo w sumei za czesc rzeczy wspolodpowiadalam - zreszta jak wiekszosc wafki - ale tak czy siak, to dzieki Uczestnikom przede wszystkim impra wypalila, przy okazji dajac swiadectwo, ze wszelkie wycierane po forach animozje - przewaznie zwiazane z podzialem na te Fora - sa bzdetem i Fani z calej Polski i roznych (sic!) stron :p potrafia sie dogadac i laczy ich wspolna fascynacja.
    Normalnie ryj mi sie smieje :)
    Buzia dla wszystkich i tysiac huggersow - i dla wszystkich, ktorzy wlozyli w przygotowanie CC swa prace - w jakiejkolwiek formie, czy to przy plakatach/dekoracjach/ulotkach/stronce/zalatwianiu wszystkiego/siedzeniu na akredytacji/sprzataniu itp itd - i dla ludzi, ktorzy przyjechali i po prostu sprawili, ze warto bylo to wszystko przygotowywac :)
    Pieknie - naprawde pieknie, a w zwiazku z tym, ze nie jestem w stanie sobie wyobrazic (taaa... na fali euforii ;)), zeby nastepnym razem moglo pojsc gorzej - a nabylismy tym samym troche doswiadczenia rowniez :) - pozostaje mi byc mysli, ze bedzie TYLKO LEPIEJ!
    JESTESCIE WIELCY! :D[:D][face_love]:*;)=D=[face_dancing]
    Megapozdro dla wszystkich wszystkich, ktorzy tu zagladaja i ktorzy przyjechali do wafki :) - dla Damarcusa, Thonika oraz naszej w-fskiej ekipy fcourse, ktora w miare ;) dopisala :)
    .
    .
    .
    ... i tylko sniffex, ze zabraklo nam Handzi czy Fizzia:( i Chimpasa sie przedoprawil - i w zwiazku z tym dostaje huggersa nadprogramowego[:D]
    LUV YA ALL[face_love]
    .
    .
    (ujc, ale wazelina - kazdy top o CC wyglada jak pogadanka towarzystwa wzajemnej adoracji ;| az momentami mi sie dziwnie robi[face_sick] Ale tak rzadko jest tak pozitivnie i marhevkovo, ze nie bedziemy tego psuc :) )
     
  13. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    FF widze jeszcze sie nie wyspala ale jak zwykle jest usmiech jest zarazliwy :D

    A wogole to Chimpek byl ale go goraczka zmogla ;( brakowalo go nam ;(


    ale obiecalem to pisze:


    2 Dzien CC


    No wiec wrocilem do domu z pracy przespalem sie chwile i na godzine 12:00 ruszylem ze swoja lepsza polowka w strone ul.Nowego Swiatu. Wpadlem radosnie i odrazu zostalem przywrocony do pionu (zupelnie nie potrzebnie) przez takiego jednego na akredytacji co go jeszcze dorwe w swoje rece a jak go zlapie to mu wyrwe cos z czegos. Dalej udalem sie zrzucic lachy i ruszylem na spotkanie nowej przygody. Oczywiscie nie dalo sie przejsc przez korytarz obojetnie, pelno ludkow z ktorymi trzeba sie przywitac. Problemy byly od samego poczatku a jednym z nich byl Staszek M. znany rezyser, erudyta, esteta... zwykly chlopak z Poznania... okazalo sie iz mial rano wesele i jego prelekcja byla na poczatku dnia nie na koncu ale o tym zaraz :D


    No wiec na glownej sali akurat natrafilem na panel dyskusyjny z zaproszonym dr. Krajskim (nie pytajcie mnie kto to jest, ogolnie gosc byl dziwny i fani pokazali iz sa lepsi od jego naukowych teorii) bylo fajnie pogadali sobie troche on wyszedl.

    Nastepnie wszedl Staszek M. prelekcja najciekawsza tego dnia. Kupa smiechu, troche wiedzy i kupa smiechu. Ucieklo mi troche czasu sluchajac tego czlowieczka ale ogolnie nie zaluje. Potem udalo nam sie zatrzymac go na dyskusje o jego dziecinstwie, szkole sredniej i o planach na przyszlosc.


    Kulminacja byla druzyna Caplery (Brazylijska sztuka walki i tanca albo jedno i drugie w jednym). Zonk byl taki iz poprostu 70 osob chcialo nam na glownej sali zrobic godzinny trening co przyprawilo Yakuska o siwe wlosy (pozbyl sie paru) a nasza ochrone (pozdrowienia dla Tomka) a chwilowe dzialanie. Zreszta sam sie nie przejol tym zbytnio... ale to inna histeria...

    Gdzie nie gdzie odbywaly sie konkursy, gdzie niegdzie prelekcje, gdzie nie ggdzie rozmowy ale dzien sie udal, duzo atrakcji, Yako stracil pare wlosow, nie mogl stracic rozumu bo go nie ma i wogole bylo cool :D

    A takiego jednego z akredytacji to jeszcze sobie wyporzycze....
     
  14. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    Dzien 3


    Udalo mi sie dotrzec normalnie na godzine 10 z minutami :D Dzien ostatni mial za zadanie zniszczenie psychiczne organizatorow :p Ale oni byli twardzi :D No wiec bylo tak

    1.Konkurs strojow (ktory powinna wygrac FF ale oczywiscie tam tez byl korupcja i sie nie udalo). FF zajela 2 miejsce mimo, ze byla najlepsza :D Dalej byl konkurs wiedzy (podobno bo bylem gdzie inndziej) i konkurs muzyczny :D Ktory pomagalem prowadzic z Mefim (powiem iz bylo smiesznie) ale udalo sie (jakos)...

    Dzien byl krotki, pelen wrazen, duzo porzegnalnych lez i niestety smutny powrot do rzeczywistosci ;(



    Konwent CC byl wielka odskocznia dla nas wszystkich od szarej rzeczywistosci, bledow sie nie ustrzegl. Bylo jak bylo a bylo napprawde bylo :D Wiec czekam na nastepna edycje :D
     
  15. Alassea

    Alassea Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Aug 2, 2003
    Nie no! Ja nie wierze, ze mozna zrobic cos takiego, ze wszyscy beda zadowoleni! Jestem w szoku! Polak jednak potrafi. :D

    Mi sie nie podobalo, bo niestety czuje niedosyt. Bylo za krotko, za malo, nie nagadalam sie z ludzmi, wszystko tak szybko minelo i znowu tylko ta nauka, szare dni, obowiazki...

    Po prostu bylo super, nawet nie wiedzialam, ze tak super bedzie. Staszek byl po prostu dla mnie gwozdziem calego konwentu. No takiego fajnego czlowieka to dawno nie poznalam! I podobaly mi sie zajecia z origami. Smiechu bylo co niemiara! Robilismy A-Winga na podwoziu Falcona. (Nic mi o tym nie wiadomo, ze niby zrobilam dobrze TDC!)No i mam fajne papierowe pamiatki z konwentu.

    Ciesze sie, ze poznalam wreszcie Damarcusa i pare innych osob.
     
  16. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003

    :eek: Nie wierze... :eek:
     
  17. Alassea

    Alassea Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Aug 2, 2003
    Prosze nie przekrecac moich slow! :mad: ;)
     
  18. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    UUUUUUUUUUUU naraziles sie jej :p Ja jak ja wkurze to czasami mnie bije....


    Tak ostatnio mnie wygonila na kopach z domu :p Serio mowie :p Ona jest niebezpieczna :p
     
  19. Mefistofeles

    Mefistofeles Jedi Master star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Jag - jak kobieta mówi nie to znaczy nie :p
     
  20. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    No dobra, juz nie bede... :p

    Chociaz... mnie z domu nie wygoni... [face_thinking]
     
  21. Alassea

    Alassea Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Aug 2, 2003
    No i wyszlo na jaw jaka jestem niebezpieczna i drapiezna.
    Moze lepiej ze mna nie zadzierac...

    Ale ja przeciez jestem taka delikatna i wogole... O:)
     
  22. Fault_Fett

    Fault_Fett Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Apr 13, 2004
    http://i23.photobucket.com/albums/b398/FFett/coruscon2005s_047.jpg (leee - cos mi sie kopie z wklejaniem obrazca :( )
     
  23. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    :_| jestescie okrotni! :_|
     
  24. Fault_Fett

    Fault_Fett Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Apr 13, 2004
    Bylo przyjechac [face_devil]
     
  25. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Nikt mnie nie zaprosil :p
     
Thread Status:
Not open for further replies.