main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Ce ati vrea sa se intample cu Jar-Jar in ep.III?

Discussion in 'Archive: Romania' started by sergiurusu, Mar 15, 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    De vreme ce ne-a luat valul si am recunoscut ca multora dintre noi nu ne place Jar-Jarovici, hai sa vedem cam ce ati vrea sa se intample cu el in ROTS (de bine :) sau de rau [face_devil] ).

    Asa ca dati in el!!!!
    [face_beatup]
     
  2. arapila

    arapila Jedi Master star 4

    Registered:
    Jan 28, 2005
    Pai Jar-Jar isi va da seama ca este un idiot si se va ascunde de lume pe o planeta indepartata, va trai in pace, liniste si intelepciune pana la adanci batraneti :D
     
  3. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    Va deveni deci un fel de Yoda-Binks. Ce coshmar!!!

    Eu cred ca mai astept pana sa-mi dau cu parerea, ca altfel ziceti ca sunt sadic :D :D
     
  4. MacKenzie

    MacKenzie Jedi Youngling

    Registered:
    Mar 10, 2005
    Isi va da seama ce greseala a facut in Senatul Republicii si se va ascunde pe o planeta indepartata, namaiscotand boticul afara.
     
  5. OCTAVIAN_PAUN

    OCTAVIAN_PAUN Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Oct 28, 2004
    Prin natura lui Ep.III va fi MULT PREA SUMBRU pentru a mai lasa loc unui personaj comic sa apara acolo...

    Eu cred ca Jar-Jar nu va fi in nici o faza din Ep. III, sau cel mult in 1-2 cadre (cadre si nu secvente)

    ...deja in Ep.II aparea in numai 2-3 secvente ... dupa rolul "principal" din Ep.I ...

    Probabil si Lucas si-a dat seama (vai, doar pe parcurs) ca Jar-Jar e atipic pentru povestea SW.

    Eu unul i-as ura lui Jar-Jar ..cam ce i-a urat Mircea Dinescu lui Ion Iliescu de ziua acestuia din urma : sa mai traiasca inca 250 de ani...imbalsamat la Muzeul Antipa !!!

    ...haha, ala nu e sanatos la cap !!
     
  6. Darth-Alex

    Darth-Alex Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Dec 8, 2004
    ep 3 va incepe cu secventa in care jarjar se va impiedica pe strazile coruscantului, iar dezechilibrat va cadea vreo 100 de etaje exact cu gura intr-o bordura... norocos cum e, scapa ca prin minune doar cu toate oasele rupte si multe leziuni interne, dar intamplarea face ca tocmai in momentul acela, hodoronc-tronc, o turma de Bantha aparuta din senin (Bantha pe Coruscant!? - merge) trece in fuga peste el, peste capatana lui de amfibian nubian... dar lucrul acsta nu-l face pe Lucas sa-l scoata definitiv din SW, el aparand pe tot parcursul filmului sub forma de fantoma-jedi, dandu-i lectii de forta lui yoda care, exasperat de numeroasele aparitii si sfaturi stupide ale gunganului se ascunde disperat pe Dagobah...
    ...ehh, sau cam asa ceva...
     
  7. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    1. Cred ca lui Jar Jar ii vor creste papile gustative in partea dorsala, ii vor cadea urechile, si dupa ce va arata ca un ied il vor vana toti for fun...

    2. Va deveni Jedi si va duce la caderea Republicii (de mai multe ori). Va fi unul dintre Jedii scapati de Palpatine - care nu se va obosi sa-l urmareasca, deoarece e adevaratul "menace", care poate da peste cap orice previziuni/planuri militare sau civile. Va duce la caderea celei de-a doua Republici si la prabusirea intregului univers.

    3. Va fi facut salata de boeuf de catre un canibal de pe o planeta indepartata, unde Binkus s-a refugiat de toti cei pe care i-a enervat la culme.
     
  8. Luke_StarCristal

    Luke_StarCristal Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Oct 27, 2004
    You all just want to torture me isn't that right ?
     
  9. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    Luke, you are a Sith!! Cum poate sa-ti placa Jaricovici? :)
     
  10. ROGUESQUAD

    ROGUESQUAD Jedi Master star 4

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Ce as vrea sa se intample cu Jar Jar in ep.3 ?
    Sa nu apara deloc.
     
  11. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    Sorry ROGUE, nici o sansa, Binkus va aparea din pacate... :(
     
  12. jombistarkiller

    jombistarkiller Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Apr 24, 2005
    Apare???Hmmm...daca chiar e asa atunci va avea un rol neimportant ca in ep.2
    In orice caz....nu va muri
     
  13. FriendlyPiranha

    FriendlyPiranha Jedi Grand Master star 4

    Registered:
    Feb 25, 2005
    I'm already fed up with this ****. N-o sa-l vedem niciodata pe Lucas scotzand caricaturile din filmele lui.
     
  14. SVAndrei

    SVAndrei Jedi Knight star 5

    Registered:
    Nov 6, 2004
    Avem noroc ca gunganii nu vor ajunge sa populeze ep IV,V,VI. Poate ca Anakin/Vader se va enerva pe rasa asta, si o va extermina.
     
  15. mara_alexia

    mara_alexia Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 29, 2004
    Cine stie, poate intr-o viitoare editie pe DVD vom vedea si gungani! Credeti ca ar fi asa de greu sa-i vedem, de exemplu, dansand in palatul lui Jabba. Daca ma gandesc bine, mi-ar placea mai tare o dansatoare gungana pe care s-o arunce Jabba rancor-ului. Chiar, stie cineva cum arata femelele gungane?
     
  16. SVAndrei

    SVAndrei Jedi Knight star 5

    Registered:
    Nov 6, 2004
    Exact ca si gunganul obisnuit, doar ca sunt machiate.LOL
     
  17. jombistarkiller

    jombistarkiller Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Apr 24, 2005
    Tot mai bine gungani decat ewoks,da na...fetelor le plac mai mult jucariile de plus
     
  18. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    poate ca ai dreptate, macar gunganii sunt acvatici => curati, ewoksii pot fi cam jegosi...
     
Thread Status:
Not open for further replies.