main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Ce ziceti schimbam look-ul forumului nostru?

Discussion in 'Archive: Romania' started by arapila, Jul 29, 2005.

?

Ce ziceti schimbam look-ul forumului nostru?

Poll closed Mar 25, 2012.
  1. Da

    12 vote(s)
    92.3%
  2. Nu

    1 vote(s)
    7.7%
  3. Nu ma intereseaza

    0 vote(s)
    0.0%
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. arapila

    arapila Jedi Master star 4

    Registered:
    Jan 28, 2005
    am... eu i-am trimis banerul care o zis sergiu vineri... :rolleyes: e tarziu sa va zic?

    EDIT: bine no.. nu vineri... luni..
     
  2. Vic_Astro

    Vic_Astro Jedi Master star 3

    Registered:
    Jul 25, 2005
    niciodata nu e prea tarziu. lucrurile au un talent deosebit de a se intampla cand vrea muschii lor. oamenii nu prea au rabdare, insa...

    (lectia de filosofie din seara asta se incheie aici :cool:)
     
  3. FriendlyPiranha

    FriendlyPiranha Jedi Grand Master star 4

    Registered:
    Feb 25, 2005
  4. raziel2004

    raziel2004 Jedi Master star 3

    Registered:
    Nov 16, 2004
    Listen "my friend",eu nu voi visa in continuare deoarece nu am nevoie.Eu nu am zis niciodata sa il schimbe cu al meu sau ceva de genu.Eu doar imi expun ideeile nu dau cu paru-n cap.Daca nu l-au ales pe al tau sau pe al cui mai era asta nu e treaba mea.Dar nici nu ma supar din cauza asta.De aia le punem aici sa le voteze lumea.Sa iti aduc aminte de ceva ce s-a zis cu o pagina in urma :

    Apropo nu uitati ca bannerele se pot schimba in timp. De exemplu daca aveti idei noi sau doriti sa adaugati lucruri noi la un banner sau sa puneti un banner complet nou, e foarte simplu. Pot exista si bannere pentru un timp mai scurt: perioada Sarbatorilor de Iarna for example, cand il puteti pune pe Mosh Cracila intr-un X-Wing sau chiar intr-un A-Wing pt .a sosi mai repede la destinatie.

    sau...

    Ala verde va fi pentru inceput. Sper sa nu mai lansam polemici. Daca apar bannere mai frumoase le punem pe alea. Insa pana atunci, hai sa vedem un banner sus. Ca de vorbit, tot vorbim si nu am vazut nimic inca.

    si nu numai...

    Deci daca mai fac pot sa le postez ????



    BINEINTELES!! Cum a spus si Vic_Astro: E o chestiune deschisa, fiecare poate sa contribuie...


    Asa ca eu voi contribui in continuare si nu voi astepta sa mi le aleaga,dar daca le vor alege foarte bine.Mie imi este indiferent atata timp cat schimbam look-ul.

    Later.
     
  5. raziel2004

    raziel2004 Jedi Master star 3

    Registered:
    Nov 16, 2004
    I've been busy last night and today.Here's an update :

    [image=http://raziel.disydesign.com/BannerTFN5.jpg]
    [image=http://raziel.disydesign.com/BannerTFN6.jpg]
    [image=http://raziel.disydesign.com/BannerTFN7.jpg] [image=http://raziel.disydesign.com/BannerTFN8.jpg]

    Constructive criticism required!
     
  6. ATTezeu

    ATTezeu Jedi Padawan star 4

    Registered:
    May 13, 2005
    Astea doua imi plac... eu zic sa alegem dintre ele :D Cat despre critica ? E 10 juma'... unde gasesti tu critica la ora asta.
    @FriendlyPiranha: nu stiu, nu ma bag, eu doar vad ce e la suprafata... si asa, nu vezi ca nu se rezolva nimic ?
     
  7. Katana_

    Katana_ Jedi Knight star 3

    Registered:
    Jun 29, 2005
    Si mie imi plac alea ce le-o selectat tezeu. Nu le mai selectez si eu ca mi lene,,,doar ca nu sunt reprezentatiev pt tot sw...doar anakin si padme??
    e reclama gratuita la AOTC...:oops:
    daca mai bagi ceva din trilogia veche..ar fi super!
     
  8. raziel2004

    raziel2004 Jedi Master star 3

    Registered:
    Nov 16, 2004
    Vreau sa le imbin pe amandoua,dar e prea mic spatiul de lucru.Ma voi apuca mai incolo sa vad ce iese.

    In ceea ce priveste pe cel cu Anakin si Padme nu m-am gandit la tot SW.Nici cel de acum nu reprezinta tot SW.Doar semnele Rebelilor si al Imperiului.
     
  9. raziel2004

    raziel2004 Jedi Master star 3

    Registered:
    Nov 16, 2004
    [image=http://raziel.disydesign.com/BannerTFN9.jpg]

    Proaspat scos!
     
  10. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    Dupa ce va aparea primul banner sus, vom face o lista cu bannerele voastre favorite si il vom alege pe cel care il vreti sus. Si atunci dupa ce vom vota vom avea ceea ce vreti. Asa ca stressati-va sa scoateti bannere faine :) Pana atunci sa vedem macar un banner sus, iar dupa aceea the world is ours...
     
  11. Katana_

    Katana_ Jedi Knight star 3

    Registered:
    Jun 29, 2005
    Raziel...ultimul banner scos imi place cel mai mult. [face_peace]
     
  12. ATTezeu

    ATTezeu Jedi Padawan star 4

    Registered:
    May 13, 2005
    Super ultimul dar... parca in locul lui Anakin mai misto ar intra Maul sau Dooku sau ceva de genul asta :D (ca sa fac si eu o sugestie ca deobicei :D )
     
  13. raziel2004

    raziel2004 Jedi Master star 3

    Registered:
    Nov 16, 2004
    Tezeu am facut ceva de genul the past and the future are made by one person for another.

    Anakin se lupta cu toti pentru Padme si Luke se lupta si el cu Vader si Emperor pentru sora-sa sa nu ajunga pe mainile lor.Anakin si Vader sunt pusi in contrast acolo.Imparatul la mijloc deoarece el e cauza principala.Restul te prinzi si tu.

    Maine sau azi mai fac dar nu prea mai am idei.Mai spuneti cam ce ati mai vrea sa vedeti in el.

    BTW ma bucur ca va plac.Ma straduiesc sa le fac cat mai frumoase,interesante si captivante.
     
  14. ATTezeu

    ATTezeu Jedi Padawan star 4

    Registered:
    May 13, 2005
    Am inteles ideea ca nu sunt crescut in luna... dar am ce am cu actorul asa ca l-as prefera cu masca neagra DOAR !
     
  15. raziel2004

    raziel2004 Jedi Master star 3

    Registered:
    Nov 16, 2004
    Daca nu ma insel penultimul sau antepenultimul este numai cu ala negru de raspira greu.Initial pentru tine il facusem ca stiu ca iti place.
     
  16. ATTezeu

    ATTezeu Jedi Padawan star 4

    Registered:
    May 13, 2005
    BAI MAI SCHIMBAM CEVA SAU A UITAT OB ANNE DE NOI ???
    Adevarul e ca nici macar nu am ales un banner :( Hai mai oamenilor sa facem o mica ancheta si sa alegem unul si dupaia il schimbam cand o fi... VA ROG ! (stiu ca nu e visul meu, acesta al schimbarii lookului, darm-am indragostit de el :D)
     
  17. arapila

    arapila Jedi Master star 4

    Registered:
    Jan 28, 2005
    de la Obi Anne nu am mai primit nimic... poate a vb sergiu cu ea

    uite sigur o sa-i placa marei si divei...

    [image=http://img389.imageshack.us/img389/7949/lasttfnbanner2en.jpg]
     
  18. raziel2004

    raziel2004 Jedi Master star 3

    Registered:
    Nov 16, 2004
    Sincer si nu vreau sa te superi pe mine,mie unu nu imi place.Nu imi spune nimic.
     
  19. arapila

    arapila Jedi Master star 4

    Registered:
    Jan 28, 2005
    [face_laugh] ce coincidenta.. nici mie nu imi plac ale tale :D
     
  20. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    Am trimis acum 10 minute un PM lui DarthJurist (unul din admini) sa ii reamintesc de acest banner. ObiAnne nu va fi online in aceste zile. Asa ca sper sa se trezeasca adminii si sa-l puna sus. Si vom avea un banner pentru inceput. Dupa aceea putem schimba lookul, daca gasim ceva mai interesant...



    Faceti acea ancheta sau cum s-o numi, si hotarati-va ce banner va place mai mult. Aveti o multime de variante. Ii puteti contacta pe creatorii bannerelor si sa-i rugati sa faca ceva ce doriti, plus sa-i rugati sa colaboreze intre ei (cum poate ar fi fost cazul).



     
  21. raziel2004

    raziel2004 Jedi Master star 3

    Registered:
    Nov 16, 2004
    Sa speram ca se va rezolva Sergiu.Asteptam deja de ceva timp sa se schimbe.

    In legatura cu colaborarea intre creatorii de bannere : eu voi fi pe mess mai tot timpul si astept sugestii sau imbunatatiri si colaborare in special.
     
  22. raziel2004

    raziel2004 Jedi Master star 3

    Registered:
    Nov 16, 2004
    OOOOOPS !!!

    Am crezut ca s-a schimbat banner-ul!
    Sorry.Revin cand se schimba!
     
  23. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    se apre ca adminii dorm. ii trezesc printr-un PM chiar acum![face_thinking]
     
  24. ATTezeu

    ATTezeu Jedi Padawan star 4

    Registered:
    May 13, 2005
    am inteles ca nu ne vor in Europa da chiar asa ???
     
  25. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    Se pare ca Shara, cea care se ocupa cu uploadarea bannerelor, are probleme de familie. Sau asa mi-a spus ObiAnne. Dar de asemenea mi-a spus ca ii va aminti de noi. Hope so...
     
Thread Status:
Not open for further replies.