main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Romania Celebration Europe II Essen, Germania - 26 - 28 iulie 2013

Discussion in 'Europe Discussion' started by MaraStardreamer, Nov 6, 2012.

  1. MaraStardreamer

    MaraStardreamer Jedi Master star 4

    Registered:
    Apr 25, 2006
    Multumesc. Parca nu mai am rabdare, mai ales de cand stiu ca o sa fie Luke acolo :p
    Si chiar imi pare rau ca nu mai vine nimeni de pe forum...
     
  2. MaraStardreamer

    MaraStardreamer Jedi Master star 4

    Registered:
    Apr 25, 2006
    Vestea buna e ca am ajuns la Essen, acum ne-am intors de la proiectia ROTJ. Vestea proasta e ca Mark Hamill e ,,in program'' duminica iar eu am bilet pe sambata. Noi sa fim sanatosi, o sa-l vd probabil la urmatoarea conventie :)
    Poze o sa va arat saptamana viitoare dupa ce ma intorc :)
     
  3. AK-610

    AK-610 Jedi Master star 3

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Oh, nu pot sa cred ca ti-a scapat Mark... dar ma rog, there's always a next time.
    Ai fost cumva si la panel-ul unde au anutat "Star Wars: Rebels"? Deocamdata nu au aparut cine stie ce poze pe net si eram curios ce stil vizual are...
     
  4. MaraStardreamer

    MaraStardreamer Jedi Master star 4

    Registered:
    Apr 25, 2006
    Am reusit sa-l vad pe Mark in timp ce dadea autografe si i-am facut cateva poze. Oricum, il vazusem si in Anglia, la prima conventie. Acum era foarte plictisit, aproape toti erau. Peter mayhew si Kenny Baker sunt in scaunul cu rotile.
    N-am reusit sa vad nici un panel sau program special. Era foarte multa lume si cozi interminabile peste tot. Mult mult mai aglomerat decat in Anglia, abia reuseai sa inaintezi pe culoare. Copiii nu avut rabdare si nici n-am vrut sa-i las singuri. Mi-am petrecut destul timp in family room si am cusut monstri de pasla :)
    Abia cu o ora inainte de inchidere s-a mai aerisit un pic spatiul si am reusit sa fac ceva poze si sa-mi cumpar un tricou. Cam atat :)
     
  5. MaraStardreamer

    MaraStardreamer Jedi Master star 4

    Registered:
    Apr 25, 2006
  6. AK-610

    AK-610 Jedi Master star 3

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Foarte, foarte tari! Din pacate nu te am la friends pe facebook altfel as umple pe acolo de like-uri (mai ales cand vine vorba de mandos si stormtrooperi).;)
    On a side note: vad ca ati fost si la Legoland! Ce copii norocosi! Eu m-as duce si acum cu placere! :D

    P.S. Am si eu o masca ca asta in joc (Star Wars: The Old Republic) :p

    [​IMG]
     
  7. MaraStardreamer

    MaraStardreamer Jedi Master star 4

    Registered:
    Apr 25, 2006
    Ma bucur ca-ti plac :) Poti sa ma adaugi la prieteni daca vrei (eu nu-ti stiu ID-ul).
    Da, am fost si la Legoland, copiilor le-a placut atat de mult ca a trebuit sa mai trecem odata la intoarcere. Am fost si la izvorul Dunarii, si pe valea Rinului, a fost un concediu foarte fain :)