main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Co bybylo gdyby SW nie bylo!!!

Discussion in 'Archive: Poland' started by Jag__Fel, Feb 15, 2004.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    Tak siedze sobie pewnego niedzielnego wieczoru i wlasnie skonczylem ogladac 4 czes OT!!! :D Wiecie az lezka w oku sie kreci i na serduszku robi sie cieplo!!! ;) I nagle mnie opadla tak mysl: A co jakby tego nie nakrecili, jakby Lucas zdecydowal sie zostac prawnikiem!!!??? :_| Poprostu nie pojete!!! :_| Ale jednak cos w tym jest. Kurde no ja siadam do 5 czesci a wy sie wypowiedzcie!!! ;) :p
     
  2. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    To by bylo straszne i zalamka na maksa :_| a tak serio, to zostalbym Tolkienista ;)
     
  3. Loru

    Loru Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Jan 6, 2004
    Albo fanem Star Trek'a :p
     
  4. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Aaaaaaaaaa to tez :D :p ;)
     
  5. DarthRumcajs

    DarthRumcajs Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Hmm... Zawsze jest jeszcze: Star Trek, SG1, Babylon 5, EFC, albo takstarocie, od korych ja zaczynalem, jak Kosmos 1999, no i ne zapominajmy tez otakich serialach, jak Rosweii, czy Buffy :)
     
  6. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    Hmm jakby SW nie bylo to by nic nie bylo :p... Co wy? Niewiecie jaki mialo wplyw SW na kino tamtych czasow. Gdyby nie SW rynek filmow s-f nie rozwijalby sie tak preznie... Przeciez to dzieki tym filmom (mowie o OT) ludzie zaczeli sie interesowac s-f (niemowie ze wczesniej tego nie bylo), po prostu Lucas ze swa ekipa dokonal czegos czego wczesniej nigdy nie dokonano... sami wiecie jakie wtedy byly efekty specjalne. Watpie ze jakby SW nie wyszlo s-f rozwijaloby sie tak preznie jak teraz...

     
  7. Aiden_Taan

    Aiden_Taan Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Jan 15, 2004
    BLUZNIERCY!!!!!!!!!!!!!! i Ty Jag'u tez... :eek: :eek: :eek:

    Nie znam Was :p :p :p
     
  8. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    Zaczynijmy od tego ze Jag klamczuszy bo pomysl wcale mu sie nie wzial z zadnego niedzielnego ogladanie SW tylko z pewnej naszej rozmowy na GG ;) :p. I tytul mialbyc Jakby to bylo gdyby SW nie bylo!! (oddam 1 pkt. w Konkursie osobie ktora prawidlowo skojarzy z tytulem pewnej piosenki :D :p).

    A co bybylo jak by SW nie bylo?
    Na pewno bym byl miala wiecej wolnego czasu (nie marnowala bym tyle na interent itd) lepszy wzrok (znowu ten przeklety komp :p) i wiecej kasy (kiedys podliczylam ile mniej wiecej wydalam na wszystkie filmy, ksiazki, gry itd. i bylam zszokowana!).
    Ale za to uwazam ze bylabym niesamowicie nudna i plytka, a tak to przynajmniej zachowuje pozory inteligentnej osoby ;)
    Nie mam pojecia czy interesowalabym sie jakims innym filmem czy serialem w takim stopniu jak Gwiezdnymi Wojnami. Watpie w to.

     
  9. DarthRumcajs

    DarthRumcajs Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Hmm... wy "mlodzi" moze tak, ale ja "stary weteran" zaczynalem od serialu "Kosmos 1999". W zasadie niewiele z niego pamietam poza tym niesamowitym klimatem, hmm... mialem wtedy jakies 6-8 lat (skonczyli go emitowac jeszcze przed stanem wojennym). Lecial w niedziele po Teleranku.
    Hmm... zamieszcze kilka fotek, moze komus sie cos skojazy...
    [image=http://pages.infinit.net/danielgp/images/EagleOne-88.jpg]
    [image=http://www.space1999eagle.com/images/wallpaper/2003/juillet_1600.jpg]
    [image=http://pages.infinit.net/danielgp/images/E1andJMe.jpg]
    [image=http://www.space1999eagle.com/images/wallpaper/2003/mai_1024.jpg]
    [image=http://www.space1999eagle.com/images/wallpaper/dec_1024.jpg]
     
  10. Alassea

    Alassea Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Aug 2, 2003
    Handzik , ja wiem, ja wiem, mnie wybierz, mnie wybierz! To bylo "Jakby to bylo gdyby mnie nie bylo". Znam ta piosenke. A ten punkt sobie zatrzymaj, zwracam ci go, bo ja i tak nie biore udzialu w konkursie. Girls ruulez! ;)

    A co by bylo gdyby nie SW? Pewnie teraz byla bym zupelnie inna osoba. Nie znala bym Jedi, Mocy, itp. Moje zycie bylo by szare i nieciekawe. Bylabym zwyczajna osoba. Mysle, ze nie mialabym zadnego innego zainteresowania. Lubilabym pewnie jakis inny film, pewnie Matriksa, ale nie w takim stopniu jak SW.

    Nie bede juz wspominac o straconym czasie, wydanych pieniadzach ale warto. Tyle mile spedzonych chwil nad ksiazkami, na forum, z wami w pubie itd.
     
  11. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    Ja klamie????!!!! :mad: Smiechu warte!!! [face_laugh] A kawalek sie nazywa DKA-Jakby to bylo gdyby mnie nie bylo!!! ;) Dziekuje za punkt Handzik !!! :D
    My gwniarze???? DarthRumcajs gosciu ty wiesz do kogo ty mowisz!!! Ja takie rzeczy ogladalem jak ty w pieluchach ganialaes!!! [face_devil]

     
  12. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    hmm.. pokloccie sie jeszcze o to ktory jest starszy.. tylko tego nam brakuje... znowu tylko napelnicie ten topic bezsensownymi postami
     
  13. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    Thon czemu jakis nie w sosie :( ? Chyba nie oczekujesz tu zadnych sensownych postów na tym forum?!? :p

    A oto transkrypcja rozmowy GG udowadniajaca skad sie dokladnie wzial pomysl na ten temat :D [face_devil]
    Jag = Lukasz(Raven)

    Lukasz (Raven) (12-02-2004 23:08)
    i polskie realia
    Hania (12-02-2004 23:08)
    mogloby byc gorzej... mogloby wogle nie byc SW w Polsce :eek:
    Hania (12-02-2004 23:08)
    :p
    Lukasz (Raven) (12-02-2004 23:09)
    raczej nie mozliwe
    Lukasz (Raven) (12-02-2004 23:09)
    wogole jak by tobylo jakby SW nie bylo
    Lukasz (Raven) (12-02-2004 23:09)
    to jest dobry tylul na topic
    Lukasz (Raven) (12-02-2004 23:09)
    dobry pomysl masz

    Prosze zwrocic uwage na ostania wypowiedz Jaga :D

    A i punkt dostaje oczywiscie Alassea :) :D
     
  14. Loru

    Loru Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Jan 6, 2004
    Rumcajs - od jakis 2 lat mam model (do 3d stdio) tego statku co pokazales tutaj i sie zastanawialem skad on moze pochodzic - I TERAZ JUZ WIEM!!!!!! Dzieki
     
  15. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    No nie ja sie tak nie dam :D Chyba zaczne udzielac sie w topic-u Konkurs!!! ;)

    A tak wogle Handzik ja podalem nazwe zespolu!!! :D A moja kontrkandydatka nie :D Wiec uwazam, ze wszystko zostale zflaszowane, ustawione, przekupione i wogole!!!

    A fakt moim natchnieniem byla handzik , ltora mi to oczywiscie musial wypomniec [face_laugh] !!!
     
  16. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    A tak wogle Handzik ja podalem nazwe zespolu!!!

    Ale ja tylko prosilam o tytul piosenki :) :D :p

    A fakt moim natchnieniem byla handzik , ktora mi to oczywiscie musial wypomniec

    Wiem, jestem zlosliwa bestia [face_devil]
     
  17. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    no comments
     
  18. DarthRumcajs

    DarthRumcajs Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Hmm... Fel... ja nie pisalem gowniarze, tylko mlodzi... a poza tym to skad mam wiedziec ile masz latek :p ;), ale uwazam ze chyba ciut wiecej niz ty ;), na Bastionie, to And i chyba jeszcze jedna osoba jest odemnie starsza :p Hmm... a zeby nie bylo zadnych niedomowien, to "pochwal" sie wiekiem, ja na jestem z 30.12.1971 :p

    A druga sprawa chcialem tylko uzmyslowic wam, a przynajmniej wiekszosci z was, ze dobre SF istnialo jeszcze na dlogo przed SW.

    PS. I nie zamierzam wiecej wracac do sprawy wieku. Jako, ¿e jestem jednym z najstarszych w tym gronie, uwazam ze mam prawo Was tak tytulowac. Dla moich rowiesikow i ciut starszych - przyjmijcie, ze w domysle jest "oprocz starszych" :p
     
  19. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    A wiec tak DarthRumcajs moj data urodzenia to 1984.07.14!!! :D Poza tym ja nic zlego nie mialem na mysli, ale musze ci powiedziec jedna rzecz :D STARY JESTES :D ;) Mnie mozesz tytlowac jak chcesz. Tylko jesli mi sie to nie spodoba powiem ci to i to dobitnie!!! Uprzedzam zeby nie bylo :D

    Handzik a czy ja mowie,ze ty bestia jestes??? :D Z nas dwojga ja moglbym robic za bestie :D ty wrecz odwrotnie ;) !!!
     
  20. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    Hehehe, jestem od ciebie starsza... o cale 10 dni! [face_devil] :p
     
  21. DarthRumcajs

    DarthRumcajs Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Oj, dzieci, dzieci :p ;)
     
  22. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Hehe, to ja od Handzik jestem starszy o 40, a od Jaga o 50 :D :p
     
  23. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    HEHEHE Handzik moze jestes starsza o 10 dni ale ja jestem wiekszy!!! [face_devil] <poduszka> <bec> <zwyciestwo>

    Fizyk taki stary jestes??? ;)
     
  24. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    <unik>

    <poduszka z Pikachu>

    [image=http://www.mochi-mochi.org/about/misc/poke/img/big/pillow2.jpg]

    <podwojny BEC>

    <Jag spada z lózka>

    [face_devil]
     
  25. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    No ba stary jestem... a przynajmniej starszy ;) i te kilkadziesiat dni ;)
     
Thread Status:
Not open for further replies.