main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Co nas %$&#@ NIE denerwuje!!!!

Discussion in 'Archive: Poland' started by handzik, Dec 17, 2004.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Fault_Fett

    Fault_Fett Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Apr 13, 2004
    Yeah! Mnie nie denerwuje, ze w koncu bede miala w samochod do normalnej dyspozycji, jak rowniez ze zostal mi tylko jeden egzamin :D
     
  2. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    hmmm... tez tak chce :D
     
  3. Alassea

    Alassea Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Aug 2, 2003
    Nie denerwuje mnie nadmiar wolnego czasu. Moge sobie zrobic rano porzadne sniadanko i zjesc w ogrodku. Moge poczytac ksiazke, gazete popijajac herbatke.
    Naprawde nie mam nic przeciwko. :)
     
  4. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    ach.... czas, czas... czas goni nas... dogoni glupi nas!

    cholera....
     
  5. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    Ja tez bym chcial miec troche wolnego czasu :p
     
  6. Fault_Fett

    Fault_Fett Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Apr 13, 2004
    Ahaha!!! Tralala!!! BUMcykcyk!!! :D Nie denerwuje mnie odkrycie, ze moj sasiad, o ktory myslalam, ze jest glupi i mnie do tej pory denerwowal, ma BlackHawka Gretscha, perkusyjke ladna znaczy i bede mogla sobie graaac na beeeebnaaach!!! Yyyyeeeaah - to chyba najlepsza wiadomosc od jakies pol roku, kiedy to dowiedzialam sie, ze nie bede musiala dluzej mieszkac w piwnicy z pajakami :p Zycie zaczyna mi sie podobac [face_dancing] Jeszcze niech ktos mi kupi bongosa, to normalnie chyba nie wiem, co zrobie ze szczescia :D Fikolka na przyklad :D
     
  7. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Bongosa? a nie kabanosa?
     
  8. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    hmmm.. kupie ci na urodziny :D
     
  9. Fault_Fett

    Fault_Fett Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Apr 13, 2004
    Znaczy, te co juz byly? [face_mischief] :p
     
  10. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    Nie te co beda o_O[face_mischief]
     
  11. Mefistofeles

    Mefistofeles Jedi Master star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    na imieniny znaczy :p
     
  12. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    eeeeeeeee nie... powiedzialem na urodziny chyba nie musze Ci Mefi literowac. NA URODZINY!!!
     
  13. Mefistofeles

    Mefistofeles Jedi Master star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    ale imieniny masz blizej !!!!!!!!!!
     
  14. Fault_Fett

    Fault_Fett Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Apr 13, 2004
    Wlasnie!!! [face_devil] Sluczaj Mefa, Mef dobrze gada :p
     
  15. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    To jak dobrze gada to niech ci kupi na imieniny [face_devil]

    Ja czekam do urodzin :D
     
  16. Wiercioch

    Wiercioch Jedi Youngling

    Registered:
    Jun 30, 2005
    Ale po tym strasznie sie pierdzi!! I nie przeszkadza wam to Allaseo i Fault Fetto??? Np jak sie cos takiego zje(jedno z wyzej wymienionych) to nie mozna do miasta wychodzic. Nawet jak jest taka sytuacja: deszcz sie rozpoczyna...wy jecie te rosliny. ubieracie peleryny i parasole i np idziecie do kosciola czy jakiegos innego nie cierpiacego zwloki miejsca w miescie. Deszcz taki ze ludzi praktycznie nie ma, a ci co sa sa w duzej odleglosci od was. To i tak nie pomoze. I tak was uslysza bo po roslinkach ma sie straszny odrzut. Po bigosie zreszta tez. Co z tego wynika? Ano to ze nic jest nie jadalne chyba ze dacie jakies argumenty za roslinami albo za scierwkiem.
     
  17. Fault_Fett

    Fault_Fett Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Apr 13, 2004
    Ale jak ktos jest homofobem albo lubi samotnosc to w sam raz :D Nikt sie do ciebie nie przyczepi, nie napadnie cie zboczeniec w ciemnym parku, zas - poslugujac sie prostym przykladem z bajki bodajze Krasickiego, bodajze 'Przyjaciele' - w przypadku napasci dzikich zwierzat pozwala przetrwac atak :p Mozna takze za posrednictwem kanapki z pasztetem sojowym odstraszyc niepozadanego absztyfikanta lub wywalczyc miejsce w tramwaju, a przynajmniej strefe... hm, moze niekoniecznie swiezego powietrza :p ale choc troche miejsca dla siebie. Mozna tez bawic sie w konkurs na bardziej smierdzacego baka :D Ot - mala roslinka, a ile dostarcza rozrywki :D
     
  18. Wiercioch

    Wiercioch Jedi Youngling

    Registered:
    Jun 30, 2005
    Muhaha to ci argument! A wy wegetarianki zaliczacie sie do ktorej kategorii? Chyba nie to jest dla was najbardziej uzyteczne?:
     
  19. Fault_Fett

    Fault_Fett Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Apr 13, 2004
    Hle, hle - a to ci maciwoda sie przypaletala ;) Nie, Wierciochu czy pierdziochu, kimkolwiek bys nie byl :p - ja zaliczam sie do kategorii muzykalnej, bom dusza wzniosla i artystyczna, w zwiazku z czym spozycie soi tudziez produktow sojopochodnych wiaze sie w moim przypadku nierozerwalnie z zapedami tworczymi - tak jak w tym kawale zaadaptowanym do realiow SW na niwie Joe Monstera: lubie sobie pierdziec melodyjki, wychodzi mi calkiem niezle, tylko przy Marszu Imperialnym musze uwaczac, zeby... TU, o - i TU sie nie zesrac :D
     
  20. Wiercioch

    Wiercioch Jedi Youngling

    Registered:
    Jun 30, 2005
    Co nas nie denerwuje? Hmmm... =D= Wiem! Lysina nauczyciela od geografii! Dzieki niej wiem ze bardziej jest zaineresowany pokazywaniem niewidzialnych wlosow dziewczynom,(bo one lubie krotko ostrzyzonych, przynajmniej te w mojej klasie) niz uczeniem!
     
  21. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    Piatki :D Piatek baaaaaardzo mnie NIE wkurwiaja :D Malo tego ze jutro weekendzik (i wkoncu mozna se pospac wiecej niz 6 godzin :D) to do tego wyplata [face_dancing] i mozna jutro wydac na rozne przyjemnosci [face_mischief]
     
  22. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    Np. na bilet do Polski :D
     
  23. Fault_Fett

    Fault_Fett Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Apr 13, 2004
    ... i na szebanascie krat Tyskiego :p A tak btw to mi sie ostatnio bardziej Zywiec podoba :p (wycisza krzyki 'zdrajca! zdrajcaaaa w szeregach!')
     
  24. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    LAPAC JA, LAPAC JA !!!!!


    JESZCZE DA SIE COS Z NIEJ URATOWAC !!!!! pranie mozgu or cos...


    *Jadzie na sale operacyjna*

    FF spokojnie wszystko bedzie dobrze....
     
  25. Mefistofeles

    Mefistofeles Jedi Master star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
Thread Status:
Not open for further replies.