main
side
curve
  1. Welcome to the new boards! Details here!

Co sadzicie o TFN fanart museum??

Discussion in 'Poland' started by Darth_Guzes, Jun 29, 2003.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Darth_Guzes

Darth_Guzes Jedi Youngling star 1

Registered:
    Jan 25, 2003
    No wlasnie , ciekawy jestem jakie sa wasze opinie na temat TFNowego muzeum ? Ja zagladam tam juz dlugi czas i jestem pod wrazeniem niektorych autorow , chociazby Otisa Framptona. Ciekawi mnie jakie sa wasze spostrzezenia na temat museum . Kto wam wpadl w oko??

2. RRS-1980

RRS-1980 Jedi Youngling star 1

Registered:
    Jun 26, 2003
    Wpad³y mi w oko np. prace Eda Draganskiego...
    A najbardziej to lubie Jango(a.k.a. IG-88) :D

A Otis Frampton tez pare ciekawych obrazków zrobil... tj. okladek... ;)

3. Long_J_B

Long_J_B Jedi Youngling star 1

Registered:
    Apr 29, 2002
    Sadzimy, ze trzeba tam wysylac prace :)
    Zdecydowanie, za malo tam Polakow ;)

BTW milo, widziec starych znajomych na polskim forum TFN :) . I nie przejmujcie sie moim podpisem, jest przystosowany do anglojezycznego forum ;)

4. TIBI_TIBI

TIBI_TIBI Jedi Youngling

Registered:
    Mar 29, 2002
    Jak to malo??? Ze 3 osoby naliczylam... ;)
    A tak w ogole , to prawiae wszystkie sa faje i dobre, a we wszystkie wsadzono kawal serca - a to jest najwazniejsze...
    Rysowac kazdy moze - jeden troche lepiej, drugi troche gorzej... :D
    Pozdrawiam
    TIBI_TIBI

5. DashOnderon

DashOnderon Jedi Youngling

Registered:
    Jul 15, 2003

Kazdy orze jak moze, a C.J. Franks orze troche lepiej.

6. Pudding

Pudding Jedi Youngling star 1

Registered:
    Aug 29, 2003
    Fan Art Museum to swietna sprawa, swego czasu to byl jedyny dzial do ktorego zaglandalem na TFN, teraz juz sie to troche zmienilo... Sam wyslalem prace do museum (Yadlle- jest gdzies w TPM.. i Yode (olowek) i jeszcze cos ale nie pamietam) Szkoda tylko ze nie ma jakiegos systematycznego ulozenia, nie mozna znalezc konkretnego autora, tylko szukac w sianie rysunkow. Nie ma to jak BASTION :D

7. Darth-Anonymous

Darth-Anonymous Jedi Youngling star 1

Registered:
    Aug 3, 2003
    Muzeum TFN to swietna sprawa, choc mowiê tu glownie o tapetach. Praktycznie wszystko co zdobilo, zdobi i bedzie zdobic moj pulpit pochodzi z tej strony + kilka rzeczy z naszego Bastionu. Wybor jest tu ogromny i stale siê powiêksza. Kazdy znajdzie co tylko chce na temat swojego ulubionego epizodu lub ulubionych postaci.
    Niestety nigdy nie przegladalem zadnych rysunkow zamieszczonych na TFN, ale wszystko przede mn¹.

8. Darth_Guzes

Darth_Guzes Jedi Youngling star 1

Registered:
    Jan 25, 2003
    A mi uda³o sie zwojowac po raz kolejny TFN fanart Review tym razem 2003 :D . Oprocz mnie z polskich fanow zauwazylem Maruko i TibiTibi . Oby za rok bylo nas wiecej :D

Thread Status:
Not open for further replies.