Co sadzicie o TFN fanart museum??

Discussion in 'Poland' started by Darth_Guzes, Jun 29, 2003.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Darth_Guzes Jedi Knight

star 1
    No wlasnie , ciekawy jestem jakie sa wasze opinie na temat TFNowego muzeum ? Ja zagladam tam juz dlugi czas i jestem pod wrazeniem niektorych autorow , chociazby Otisa Framptona. Ciekawi mnie jakie sa wasze spostrzezenia na temat museum . Kto wam wpadl w oko??
  2. RRS-1980 Jedi Knight

star 1
    Wpad³y mi w oko np. prace Eda Draganskiego...
    A najbardziej to lubie Jango(a.k.a. IG-88) :D

A Otis Frampton tez pare ciekawych obrazków zrobil... tj. okladek... ;)
  3. Long_J_B Jedi Knight

star 1
    Sadzimy, ze trzeba tam wysylac prace :)
    Zdecydowanie, za malo tam Polakow ;)

BTW milo, widziec starych znajomych na polskim forum TFN :) . I nie przejmujcie sie moim podpisem, jest przystosowany do anglojezycznego forum ;)
  4. TIBI_TIBI Jedi Padawan

Jak to malo??? Ze 3 osoby naliczylam... ;)
    A tak w ogole , to prawiae wszystkie sa faje i dobre, a we wszystkie wsadzono kawal serca - a to jest najwazniejsze...
    Rysowac kazdy moze - jeden troche lepiej, drugi troche gorzej... :D
    Pozdrawiam
    TIBI_TIBI
  5. DashOnderon Jedi Padawan

Kazdy orze jak moze, a C.J. Franks orze troche lepiej.
  6. Pudding Jedi Knight

star 1
    Fan Art Museum to swietna sprawa, swego czasu to byl jedyny dzial do ktorego zaglandalem na TFN, teraz juz sie to troche zmienilo... Sam wyslalem prace do museum (Yadlle- jest gdzies w TPM.. i Yode (olowek) i jeszcze cos ale nie pamietam) Szkoda tylko ze nie ma jakiegos systematycznego ulozenia, nie mozna znalezc konkretnego autora, tylko szukac w sianie rysunkow. Nie ma to jak BASTION :D
  7. Darth-Anonymous Jedi Knight

star 1
    Muzeum TFN to swietna sprawa, choc mowiê tu glownie o tapetach. Praktycznie wszystko co zdobilo, zdobi i bedzie zdobic moj pulpit pochodzi z tej strony + kilka rzeczy z naszego Bastionu. Wybor jest tu ogromny i stale siê powiêksza. Kazdy znajdzie co tylko chce na temat swojego ulubionego epizodu lub ulubionych postaci.
    Niestety nigdy nie przegladalem zadnych rysunkow zamieszczonych na TFN, ale wszystko przede mn¹.
  8. Darth_Guzes Jedi Knight

star 1
    A mi uda³o sie zwojowac po raz kolejny TFN fanart Review tym razem 2003 :D . Oprocz mnie z polskich fanow zauwazylem Maruko i TibiTibi . Oby za rok bylo nas wiecej :D
Thread Status:
Not open for further replies.