main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Co zamierzasz robic w Ferie Swiateczne?

Discussion in 'Archive: Poland' started by Darth_Fizyk, Dec 19, 2003.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Ja mam az 2 tygodnie wolnego, dwa tygodnie bede w domu :D a nie co dwa jak do tej pory :p
    A tak z planow to wymienie pare pozycji:
    -chcialbym obejrzec wszystkie piec epizodow, moze pojde do kuzynka z TPM i AotC na DVD :D Ja Mam TPM i AotC, a on Zesstaw kina Domowego... :)
    -Najesc sie na zapas (w koncu idzie sesja)
    -Znowu zjesc Barszczyk z Uszkami :D
    -Wypoczac przed sesja :)
    -przeczytac pare ksiazek (na pewno Linie Wroga, moze Dart Maula - Lowce z Mroku i maske Klamstw jeszcze) :)
     
  2. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    Ja mam zamiar podobnie jak Fizyk, zjesc duzo, wypoczac, napisac jeszcze kilkanascie postow na tym forum, pocieszyc sie prezentami i wogole robic co mi przyjdzie do glowy :p
     
  3. Xi-an

    Xi-an Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Sep 24, 2003
    Tak Swieta nareszcie. Odpoczne, poczytam ksiazki, bede poszerzal swa wiedze SW, w koncu doczytam TotJ i Ongoingi, przejde pare gierek, zjem sobie, pozamartwiam sie zyciem i moze dostane troche stuffu pod choinke.
     
  4. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    Ja spedzam swieta nad ksiazkami, sesja mi sie juz zaczyna 17 stycznia, a od razu po swietach mam kupe zaliczen :(. No i oczywisice musze jeszcze KOTORa skonczyc :D
     
  5. Damarcus

    Damarcus Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 7, 2003
    Ja sie musze do matury pouczyc.. zabrac cie pozadnie za Planete zycia bo przeczytalem 2 rozdz. i odlozylem + opowiesci z Imperium + opowiesci Lowcow Nagrod + obejzec wszystkie epizody + zaliczyc kilka imprezek... Hmmm zapowiada sie pracowicie..
     
  6. Falcon1300

    Falcon1300 Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 20, 2003
    Moze w koncu posiedze troche nad modelami. oprocz tego zamierzam tez porzezbic troche w 3D. Na pewno poprowadze z jedna sesje RPG.

    A z obowiazkow to moze uda mi sie zmobilizowac i oprogramowac baze danych na zaliczenie - ale to jest raczej watpliwe :)
     
  7. Mefistofeles

    Mefistofeles Jedi Master star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    no ja musze pracowac, pracowac i pracowac, czyli pisac, pisac i pisac :)
    pondto moze obejrze w koncu te filmy ktorych od miesiecy nie ogladalem i moze skoncze wreszcie ksiazke a zaczne nastepna
     
  8. Alassea

    Alassea Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Aug 2, 2003
    Ja pewnie posprzatam w pokoju, bo juz sie sama nie moge polapac co gdzie mam. Musze przeczytae ksiazke (220str) po francusku, pouczyc sie polskiego, matematyki.
    Planuje nadrobic zaleglosci w chodzeniu do kina i pójsc na 5 filmów. Musze tez wybrac sobie kreacje na studiówke, która zbliza sie wielkimi krokami.
    Nie wiem, czy te dwa tygodnie mi wystarcza...

    EDIT: Spoko Rumcajs, juz rozkodowalam wiadomosc.
     
  9. DarthRumcajs

    DarthRumcajs Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Hmm... Alassea... jak juz kopiujesz swoje wypowiedzi z polskich boardow, to przynajmniej czcionki popoprawiaj ;) :D
     
  10. Xi-an

    Xi-an Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Sep 24, 2003
    Rumcajs nie rozmumiesz? To byla wiadomosc zakodowana... ;)
     
  11. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Ojjj Rumcajs, nie czepiaj sie szczegolow ;)
     
  12. Ricky_Skywalker

    Ricky_Skywalker Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Jun 30, 2003
    Ja bede jadl, jadl i jadl... a w wolnych chwilach robil SPECIAL EDITION moich "Cieni Jedi" :D

    PS. Kurde musze robic poprawke bo zapomnialem ze tu polskich znakow nie ma :D
     
  13. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    Ja bede gral w KOTOR-a :D :D :D
     
  14. Matias_Fey

    Matias_Fey Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Nov 20, 2003
    Ja sam nie wiem co bede robil, na pewno bede jadl to nie ulega watpliwosci, napewno walne pare postow, moze bede, a moze nie bede siedzial przed kompem jeszcze zobaczymy, moze cos dopisze do mojego fanfika.
     
Thread Status:
Not open for further replies.