main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

CONCURS cu premii Star Wars - iunie 2005 - brelocuri

Discussion in 'Archive: Romania' started by sergiurusu, May 25, 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. QuiGonGin92

    QuiGonGin92 Jedi Master star 2

    Registered:
    May 13, 2005
    Poate ca va trebui sa facem cateva poll-uri ca sa vedem cum va fi acest concurs.

    De exemplu : Noroc sau Talent
    Romana,Engleza sau Ambele
    Voturi pe acest forum,pe altul sau pe site-ul lui arapila
    Postate pe acest forum,pe altul sau pe site.

    Sergiu poate ca nu ne vom intelege niciodata asa,deci facem astea si dac poti dupa aia le stergi nu???
     
  2. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    Postarea as zice eu sa se faca pe TFN. Adica aici la noi. Premiul vine tot de aici. ;) De asemenea ar fi interesant sa postati si pe site-ul prietenului nostru Arapila, ca alternativa. Astfel, in opinia, mea haideti sa postam aici si apoi sa punem povestirea si pe site-ul lui Arapila (da-ne link-ul te rog - de fapt de ce nu-l pui in signature tau).

    Legat de limba: nu cred ca are importanta prea mare. Puteti posta atat in romana cat si in engleza, cum doriti. Daca ne plac povestirile, nu ne intereseaza limba. Daca e cineva care nu se descurca in engleza ii traducem. Pe de alta parte daca e un story bun si e deja scris in engleza, il putem pune si pe TFN Fiction forum, unde a postat si Mara fic-ul ei (si cate raspunsuri favorabile a primit!!).

    Ce ziceti, ii dam drumul? Haideti sa lansam concursul pe perioada 1 iulie - 1 septembrie. Aveti 2 luni sa va scotociti imaginatia si sa aduceti povestiri SW minunate.
     
  3. QuiGonGin92

    QuiGonGin92 Jedi Master star 2

    Registered:
    May 13, 2005
    Forta sa fie cu voi!!!!

    @Sergiu,eu zic ca pe site ar fi mai bine,si alti care nu sunt inregistrati pe acest forum pot vota,deci ar fi mai bine(parerea mea)

    Oricum noroc tuturor.
     
  4. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    Daca sunteti de acord haideti sa scriem tot ceea ce tine de concursul fan fiction pe acest nou thread:


    CONCURS FAN FICTION - Fan Fiction Contest

    http://boards.theforce.net/message.asp?topic=20479308&replies=0
     
Thread Status:
Not open for further replies.