main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

CONCURS STAR WARS - 10 Februarie 2005

Discussion in 'Archive: Romania' started by sergiurusu, Feb 8, 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    CONCURS CU PREMIU STAR WARS: PLAYSET MICROMACHINES HOTH BASE
    ------------------------------------------------------------------------



    REGULAMENTUL CONCURSULUI (rog cititi cu atentie!!)


    Concursul va incepe in data de 10 Februarie 2005, ora 9:00 si se va incheia in data de 20 Februarie 2005 (cred ca este timp suficient), ora 12:00.

    Pentru a participa la concursul al carui premiu consta in playsetul Star Wars MicroMachines Hoth Base, participantii trebuie sa lanseze cel putin un reply nou pe thread-ul: Actiune de promovare a forumului

    http://boards.theforce.net/Romania/b10647/18240762/?16

    In acel reply sa incerce sa vina cu o idee pentru textul pe care sa-l punem pe fluturasi si pentru designul general al fluturasilor. Ca de obicei orice mesaj, chiar si cu propuneri mai ciudate ;) (insa nu stupide of course :) ) vor fi luate in considerare (asa ca nu fiti timizi)


    In data de marti, 21 Februarie 2005, voi anunta castigatorul dupa o tragere la sorti cu bilete cu numele celor care au participat. Premiul va fi expediat in urmatoarele 4 zile prin colet postal, iar castigatorul trebuie sa-mi trimita in aceeasi zi, prin Private Message (PM): numele si prenumele complet si adresa postala completa (strada, numar, bloc, apartament, oras, judet, cod postal).

    Daca adresa furnizata de castigator este eronata sau daca nu ridica coletul in termenul specificat pe avizul postal, nu voi raspunde pentru pierderea coletului prin posta.




    [image=http://img149.exs.cx/img149/3596/mmhoth012sr.jpg]
     
  2. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    Concursul a inceput!!

    Nu uitati va rog sa mentionati si aici ce ati postat pe thread si cu ce idei ati venit ca sa va introduc pe lista de participanti!!!!!!
     
  3. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    Nimeni? Ok, imi ramane mie playsetul, I'm so happy!!! :D
     
  4. arapila

    arapila Jedi Master star 4

    Registered:
    Jan 28, 2005
    am intrat... sper sa va placa fluturasii... :D
     
  5. mara_alexia

    mara_alexia Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 29, 2004
    Ma inscriu si eu la concurs. Cand mi-am recitit textul pentru fluturasi, m-au apucat durerile de cap.:). Oricum, mai putem lucra la el, veniti si voi cu idei!
     
  6. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    ok 2 participanti si deja suntem in 15!!!!!!
     
  7. arapila

    arapila Jedi Master star 4

    Registered:
    Jan 28, 2005
    Nu iti face griji... pot sa fie si 100 de participanti ca tot eu castig... :D
     
  8. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    totul tine de noroc si de Forta :)
     
  9. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    Ok toti cei care au venit cu o idee de orice fel la acest concurs (promovarea forumului) dati un reply si aici, ca sa va vedem si sa va adaugam printre participantii la concurs!! :)
     
  10. mara_alexia

    mara_alexia Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 29, 2004
    Sergiu, de ce insisti, daca oamenii nu vor? ;)
    Eu zic ca e super asa: doi participanti, din care unul sunt eu. Super cool! S-ar putea chiar sa castig de data asta [face_good_luck][face_good_luck]
     
  11. arapila

    arapila Jedi Master star 4

    Registered:
    Jan 28, 2005
    Mara nu iti face griji... Eu o sa castig... Forta este puternica in mine :D
     
  12. Cobu

    Cobu Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Dec 24, 2004
    de data asta nu ma mai bag sa las si pe alti :D
    va urez succes tuturor si forta sa fie cu voi, asa cum a fost cu mine :D :D
     
  13. Luke_StarCristal

    Luke_StarCristal Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Ma gandesc ca as participa si eu dar...am vazut ca deja v-ati hotarat cam ce sa scrieti pe fluturashi... N-are rost sa mai vin si eu cu alte idei
     
  14. mara_alexia

    mara_alexia Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 29, 2004
    De ce sa nu participi, daca doresti? Inca nu e stabilit 100%, adica mie tot nu-mi place in mod deosebit textul lui arapila ;). Dar bineinteles ca majoritatea va hotari forma finala. Se pare ca toti sunt de acord sa fie un text scurt si concis, si daca alegeti varianta asta, e OK din partea mea. Dar eu zic ca orice ideea e binevenita in continuare.
     
  15. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    Dragii mei,

    Sper ca nu va deranjeaza ca voi trage la sorti castigatorul cu o ora mai devreme, fiind duminica la 12 trebuie sa merg si eu la masa ;)

    Participantii sunt (in ordine alfabetica):

    -Arapila
    -deadPATHETIC
    -Mara

    Dupa o tragere la sorti cu biletzele (am si un martor in persoana unuia dintre baietii de la clubul Jelen ;) ), castigatorul este:...
    .
    .
    .
    .














    .
    .
    .
    .


    MARA :)

    Felicitari!
     
  16. deadPATHETIC

    deadPATHETIC Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Nov 16, 2004
    better luck next time :)))...felicitari MARA!
     
  17. AK-610

    AK-610 Jedi Master star 3

    Registered:
    Oct 27, 2004
    A cistigat Mara !!!! A cistigat Mara ??? Stati nitel ... Ceva nu e in regula aici ... :)
     
  18. mara_alexia

    mara_alexia Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 29, 2004
    Am castigat!!!! Am castigat??? Stati nitel... Ceva nu e in regula aici:D:D! Nu v-am spus ca n-am castigat niciodata la vreun concurs? De fapt, mint, am castigat acum multi ani doua pizza la un concurs la radio (pe atunci concursurile la radio erau serioase, nu ca acum, cand iti spun ce minuni face un detergent si dupa aia te intreba care-s alea si castigi trei kile de detergent!)
    Anyway, am castigat de data asta si sunt foarte bucuroasa! Multumesc, Sergiu, nici nu-mi vine sa cred!
     
  19. arapila

    arapila Jedi Master star 4

    Registered:
    Jan 28, 2005
    Baravo Mara.... Felicitari!
     
  20. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    - Coletul Marei a fost expediat azi. Felicitari inca o data!!! :) Se pare ca ai avut noroc deoarece biletele au fost extrase de angajatul clubului Jelen.

    - Si arapila are un mic cadou pe care il rog sa il caute prin cutia postala (e un plic alb cu ceva bombat inauntru ;) ), mai ales pentru faptul ca a creat acel fluturas cool.
     
  21. mara_alexia

    mara_alexia Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 29, 2004
    Am primit premiul si pot spune ca este excelent! Multumesc mult inca o data. Mi se pare ciudat ca au fost atat de putini participanti, avand in vedere ca premiul pus la bataie (ca si toate celelalte premii oferite de Sergiu) este o jucarie atat de frumoasa, si ca nu exista sanse sa fie gasita in tara. Anyway, pierderea voastra, castigul meu!
    Dar am totusi o nelamurire. Ce cauta figurina lui Jar Jar Binks printre celelalte? Sper ca NU a participat la batalia de pe Hoth in Editia pe DVD! God, I hope not!
     
  22. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    Ma bucur ca iti place Mara!

    Habar nu am ce cauta Jar Jar pe acolo, nu stiu daca nu trebuia sa fie de fapt in playsetul castigat de Cobu, insa eu le-am pastrat pe toate in aceesi cutie si poate s-au amestecat. Curios!

    Si Arapila a primit un mic Y-Wing ;)
     
Thread Status:
Not open for further replies.