main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Concurs Star Wars - Trivia !!!

Discussion in 'Archive: Romania' started by mara_alexia, Feb 25, 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ROGUESQUAD

    ROGUESQUAD Jedi Master star 4

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Vreau sa ii multumesc lui FriendlyPirahna pt. gestul sau generos de a renunta in favoarea mea si lui AK-610 la premiul castigat la concursul Marei.
    Inca o data, thanks FriendlyPirahna !
    And may the Force be with you !
    :)
     
  2. AK-610

    AK-610 Jedi Master star 3

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Subscriu :)

    Multumesc FriendlyPiranha !!!
    FORTA fie cu tine !!!
     
  3. mara_alexia

    mara_alexia Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 29, 2004
    Saptamana viitoare voi personaliza premiile si imediat ce vor fi gata, vi le trimit. Am amanat pana acum fiindca nu am primit raspuns de la Rogue. Si asa, nu cred ca voi putea sa-i imprim ceea ce doreste el. S-ar putea ca pana la urma tricoul sa fie o surpriza totala pentru el.:)
     
  4. FriendlyPiranha

    FriendlyPiranha Jedi Grand Master star 4

    Registered:
    Feb 25, 2005
    No problem guys. The pleasure was mine. Nice experience in general. I hope there will be more like this.
     
  5. mara_alexia

    mara_alexia Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 29, 2004
    Vreau sa va anunt ca in sfarsit am reusit si eu sa personalizez premiile (un tricou cu un X-Wing si o cana cu un stormtrooper pe care scrie AK-610 :)) si le-am pus azi la posta. Anuntati-ma cand le primiti si daca va plac.
     
  6. AK-610

    AK-610 Jedi Master star 3

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Eu abia astept cana !!!! Ce tare : sa scrie pe ea AK-610 si cu un stormie desenat :). Inca odata : Multumesc Mara si FriendlyPiranha !
     
  7. ROGUESQUAD

    ROGUESQUAD Jedi Master star 4

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Am primit tricoul de la Mara acum o saptamana, dar abia acum mi-am amintit sa multumesc Marei pt. cadou si lui Friendly Piranha pt. generozitatea de care a dat dovada.
    Tricoul arata foarte bine si imi place foarte mult iar cat de curand imi voi face o poza cu el si o voi posta pe forum.
    Shame on me and thank you guys !
    [face_blush]
     
  8. mara_alexia

    mara_alexia Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 29, 2004
    Imi pare bine ca iti place tricoul. Sincera sa fiu, eu nu am fost foarte multumita de cu a iesit pe spate, dar daca iti place, e OK. Asteptam poza. Si mai vreau si o poza cu AK la cafeaua de dimineata!;)
     
Thread Status:
Not open for further replies.