Czy jest sens trzymac to forum

Discussion in 'Poland' started by Jag__Fel, Jul 22, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Jag__Fel Jedi Master

star 4
    Witam Was dzieciaki,

Tak patrze na to nasze stare forum i mam pytanie.

1. Kto ma modera?
    2. Czy nie warto jakos ozywic tego forum?

Mam sentyment do tego forum i szkoda mi go ale moze spróbowac go rozpropagowac?

Hmmm? Co wy na to? Znajdzie ktos checi aby podtrzymac zycie?

Tez pragne zauwazyc, ze spotkania podupadly i ostatnie dobre spotkanie bylo przy okazji wizyty Handzikowskiej.

Rozmawialem z kazdym z was osobna i ewentualnie mialbym pomysl aby to wskrzesic.
    Aby to wskrzesic jest potrzebna osoba, która to pociagnie bla bla bla bla...
    Mam pewne pomysly aby wskrzesic spotkan i nawet mi sie chce.

Wiec chce podjac dyskusje abyscie sie wypowiedzieli czy jest sens aby nasz fandom wskrzeszac.
    Jestesmy madrzejsi o doswiadczenie z poprzednich lat i czy (znowu sie powtarzam) warto...
    i czy wciaz chce sie cieszyc Star Warsami.

EDIT: Kochani prosze was wypowiedzcie sie.

Mam duzy naprawde fajny plan i w przeciwienstwie do poprzedników mam wiedze jak to wykonac. Nie bedzie to z dnia na dzien ale musze sie przyznac, ze naprawde tesknie za swoim ukochanym hobby i za SW i przede wszystkim za stara gwardia :).

2. ShVagYeR Jedi Knight

star 3
    Przyznam sie bez bicia, ze od paru ladnych lat tu nie zagladalem, ale jakby sie cos ruszylo, to chetnie do tego wróce. :)
  3. Darth-Lord-Exar-Kun Jedi Master

star 3
    Moim zdaniem Jagu ma racje, trzeba cos zaczac robic, FFP kiedys bylo pelne zycia mimo ze gadalo tu tylko kilka osob, teraz nic sie tu nie dzieje od... no umowmy sie... lat. You got my attention Jag :D
  4. Fault_Fett Jedi Master

star 4
    Nie bede kupa i napisze ;)
    .
    CO jest teraz Chimpek, wczesniej bylam ja, ale wszystko zaczelo umierac jeszcze za Fizola. I to nie tylko tu, Jagularze... ja zagladam regularnie wszedzie, ale nie czuje potrzeby, zeby pisac, bo... nie ma o czym.
    Holo zdechlo, xon sie nie rusza, na Bastionie w wiekszosci dzieci neostrady i Wojen Klonow. Poza tym sa wakacje - szczerze powiedziawszy nie widze sposobu ani sensu w "rozpropagowaniu" FanForce'a, skoro przez tyle lat nasze grono tutaj bylo tak niewielkie. Nie zagonisz tu fanow na sile ani nie zmusisz do pisania... chyba ze naprawde czujesz taka potrzebe i masz wizje misji.
    Jestem dziadem - i sie do tego przyznaje. Ale nadal uwazam sie za fanke Gwiezdnych Wojen.
    Poza tym fajnym przykladem gorliwosci fanow jest frekwencja na ostatnim spotkaniu ("oficjalnym") - zjawily sie oprocz mnie i FLC 3, slownie TRZY!!! osoby - i to wszystkie NOWE! A spotkanie bylo polaczone z pokazem Nowej Nadziei w Iluzjonie - na ktory nie przyszedl NIKT! z fanow warszawskich, poza osobami zwiazanymi z PG, ktore organizowaly atrakcje. Rece mi opadaja, p***dole, nie robie.
  5. Darth-Lord-Exar-Kun Jedi Master

star 3
    ja bylem na 102 spotkaniu i bardzo mi sie podobalo, mimo ze ostatecznie bylo nas nie duzo i samo spotkanie tez bylo krotkie, mam nadzieje ze jak mi sie troche terminy porozluznialy to i z kim bedzie na spotkania chodzic
  6. Kaczor Jedi Knight

star 2
    Ostatnio bylem tu kilka lat temu. Wiecej grzechów nie pamietam ;)
  7. Damarcus Jedi Master

star 4
    Noo mnie tu tez pare lat nie bylo... a co do planu Jaga to powiem tak reaktywacja moze i dobry pomysl ale ja raczej zagladac nie bede. Nie te czasy, zestarzalem sie... :p ile mozna napisac stron w Imprezce? Innych tematów tu prawie nie bylo. Jesli zrobisz Jagu reaktywacje i sciagniesz jakies 14-16 letnie dzieci Neo to forum straci urok a watpie zeby nam chcialo sie tu regularnie pisac... Dlatego ja bym pozwolil temu forum po prostu umrzec, ale to tylko moja opinia jesli masz checi i czas to powodzenia.
  8. Mefistofeles Force Ghost

star 4
    Z tego co wiem, to Chimpas laduje wlasnie na bezrobociu, wiec raczej CO jest jego najmniejszym zmartwieniem :p

Co do zagladania, to czasem wpadam, ale tylko czasem, bo tu sie nic nie dzieje - podobnie zreszta na pozostalych stronach. Wykruszyla sie ekipa, nie ma to tamto. Inna sprawa, ze jest wciaz pare osób aktywnych, poza oficjalnym obiegiem, ale powiedzmy sobie szczerze - tu w odniesieniu do ostatniego spotkania na którym zwyczajnie nie moglem byc, bo mnie nie bylo - jak czesto sa one o czymkolwiek zawiadamiane (biorac pod uwage, ze nie wchodza na strony i nie czytaja newsów, które i tak z reguly sa na ostatnia chwile), bo podejrzewam, ze praktycznie wcale. A propos spotkan, to przypominam, ze:
    a) jest srodek lata i pewnie sporo osob wyjechalo
    b) jedno z poprzednich w ogóle sie nie odbylo - powodów nie podam, bo sa zwyczajnie zenujace.

Nie ma co kryc, ze oficjalki dawno sie zepsuly, mimo iz FFF stara sie jak moze (przypominam iz Io wyjechal na dobre, wiec prezia zdaje sie nie ma nawet), zeby to wszystko pociagnac dalej (konkursy, etc.). M.in. z tego tez powodu przypuszczam, ze wiele osob nie przychodzi, nawet jesli maja czas. Kiedy ostatnio ktos z Was mial kontakt z Darkiem, Uliczka, Loru, etc. (i chodzi mi tu tylko o oficjalki)? No wlasnie. Wg mnie juz nie ma odwrotu od tego upadku, cokolwiek by nie zaproponowac (choc czekam co tam Jag wydumal w pracy). Wiekszym sensem byloby reaktywowac jakies regularne spotkania nieoficjalne, bez zadnych zasad i restrykcji.

Jesli chodzi o FFP, to mysle, ze spokojnie moze sobie zostac, ale bardziej na zasadzie nostalgii i kontaktu z reszta swiata (including Australia :D ), bo to jednak warto caly czas miec. Bo tak to, to nie sadze, aby mozna ja bylo jakos reaktywowac - co niby na niej bedziemy robic? Kolejne, trwajace latami konkursy, w których nikt nie zgaduje i pijackie tematy, w których nikomu nie chce sie juz pisac o tym samym? Watpie czy to odzyje. Niemniej cierpliwie czekam na propozycje wojskowego biura sledczego.
  9. Fault_Fett Jedi Master

star 4
    No prosze Cie! Komus sie nie chce zajrzec k***a na strone, bo laskawie czeka na osobiste info? Bez przesady!
    Io wraca, co nic nie zmieni, bo nie przypominam sobie, zeby kiedykolwiek za swej prezesury cos zorganizowal.
    Tak? Slucham?
  10. Jag__Fel Jedi Master

star 4
    Na wstepie powiem, ze zasadniczo glównym moim zamyslem jest zebranie tylko tych osób, którzy beda cos robic.
    Czyli stara gwardie, która regularnie cos robila. Wiem, ze jestescie sceptycznie nastawieni na reaktywacje naszych spotkan ale co ja wam poradze.

Wiec:

Spotkanie

To powiedzial dobrze Mefisto. Spotkanie unoffical. Tylko nasze grono co by sie spotkac i pogawedzic.
    Przy okazji jesli bedziecie w calosci chcieli posluchac tego co mam do powiedzenia to proponuje sie po prostu spotkac.
    Do przeszlosci nie zamierzam wracac. Mamy wiecej lat i jestesmy doswiadczeni.

FF skarbie wiem o co ci chodzi ale na chwile obecna bardziej chce dodac nam energii abysmy sie spotykali i robili glupie rzeczy albo madre jak kto woli. Ja równiez nie zamierzam niczego promowac. Nigdy nie bylo to dobrze robione i ja póki co nie zamierzam tego robic.

Sluchajcie Falcon i FF to chyba jedyne sztuki, które rozwijaja swoje pasje. :D

Mam plan i to nie waski. Chce o nim rozmawiac tylko z osobami powaznymi.
    Odrazu mówie, ze jak ja mam cos zrobic to bedzie to wedlug mojego zamyslu i za zgoda uczestników.
    Mowie otwarcie, ze nie jak ma sie to rozwinac to bedzie to trwal jakis czas (nie mam tu na mysli miesiaca)

Ale o tym na spotkaniu. Apropos czy ktos wie kiedy bedzie reaktywowal Paradoks? i gdzie?

Przede wszystkim ja chce reaktywowac to konkretne forum i nasza stara ekipe bez wielkiego stowarzyszenia.
    Bez prezesów, skarbników i innych glupot. Po prostu spotykam sie kazdy przynosi swoje przemyslenia na temat SW bo troszke sie wydarzylo. Ksiazki, ksiazki polsko jezyczne (slynne Zyg Zyg :D, o jezu plakalem po tym tekscie), Blue-Ray cala Saga, Serial SW, minisy, karcianki, moze Kun by sie zgodzil i poprowadzil RPG. Spotkac sie na luziku i pogadac a ja wam przedstawie jakies moje pomysly :D

Co wy na to?

Pomyslów to ja mam tysiace ale bez was to sie nie uda. Spotkamy sie i pogadamy ale musicie byc.
    Mówie oczywiscie do Warszawskiej czesci ludzi a przyjezdnych serdecznie zapraszam, chetnie przenocuje.

11. Jag__Fel Jedi Master

star 4
    FF nie denerwuj sie...

Mefi nie badz sceptyki swoje bóle wylejesz jak sie spotkamy.

EDIT: http://www.youtube.com/watch?v=WByYYMKSUZU <--- mef ja jestem spirte a ty jestes pragnienie
  12. Darth-Lord-Exar-Kun Jedi Master

star 3
    Moge poprowadzic RPG jak by byli chetni, dawno nie prowadzilem gwiezdnych wojen ;)
  13. Mefistofeles Force Ghost

star 4
    sa osoby, które po prostu nie zagladaja na strony - nigdy nie zagladaly, wiec czemu nagle mialoby sie to zmienic u nich?

na jedno wychodzi - stowarzyszenie jest, prezia nie

m.in. taki, ze nikomu nie chcialo sie organizowac (Wy wtedy wyjechaliscie czy cos), inne powody takze byly, ale juz pomilczmy

? to nie po polsku - nie wiem o co Ci chodzi
  14. Jag__Fel Jedi Master

star 4
    badz mi sie zjadlo no juz nawet czlowiek sie nie moze pomylic....

Mef WTF ? Po co siejsz ferment?
    Zachowujesz sie jak bys tesknil za wypitym piwem... a przed toba jeszcze duzo innych piw... skup sie na przyszlosci a nie przeszlosci.

Fandom byl i go nie ma.

FF mam 10000000000 % racje ale ja tam plakac nie zamierzam.

15. Mefistofeles Force Ghost

star 4
    w którym ja sie pytam miejscu? he?
  16. Chimpo_the_Sith Jedi Grand Master

star 5
    Ok odezwe sie jako CO, bo w koncu wypada. Osobiscie ostatnio mam malo czasu na cokolwiek ( choc od 1 sierpnia sie to zmieni, ale akurat tego nie planowalem :p ), ale na forum od czasu do czasu wpadam spojrzec czy cos sie zmienilo. Kilka razy wcisnalem kit z kilkoma zdjeciami, aby FanForce nie zginal i jak widac jeszcze sie trzyma, choc ledwo, ledwo.

Jezeli Jag masz wizje, jak wskrzesic tego trupa to chetnie odstapie ci CO i przylacze sie do grona osób, które chca dalszego istnienia FFP :D

Long live FanForce Poland :D

*piwo*
  17. Loru Jedi Knight

star 2
    Jestem za spotkaniem i bardzo ciekaw pomyslow Jaga. Co z tego wyjdzie czas pokaze.
  18. Jag__Fel Jedi Master

star 4
    Mef ty wez sie skup i poszukaj tego miejsca. Duzy jestes dasz rade. Jak nie to masz pecha.

Ktos jeszcze ma cos do powiedzenia?
  19. Fault_Fett Jedi Master

star 4
    .
    Ja mam do powiedzenia tyle, ze na razie niestety nie pisze sie na zadne spotkania do polowy wrzesnia. Jesli Jagu zajmiesz sie organizacja dwoch fanowskich spotkan, bede dzwieczna ;)
  20. Darth-Lord-Exar-Kun Jedi Master

star 3
    no wiec ten tego kiedy jakies spotkanie ? Bo mowimy tu o takowych a nie widze dat :p
  21. Jag__Fel Jedi Master

star 4
    Ale ja na piwo chce sie spotkac w d**** mam fandom [face_mischief]

Wiec data to... yyyyy... no powiedzmy ostatni weekend sierpnia :p
  22. Alassea Jedi Master

star 4
    Jako, ze dostalam opieprz, ze sie nie udzielam w dyskusji, wiec pisze... :p

Ja rowniez tesknie za starymi czasami, ale to co bylo nie wroci. Natomiast nie widze przeszkod, zeby kontynuowac spotkania mniej lub bardziej fanowskie. W koncu znamy sie od kilku lat, dobrze sie bawimy i zawsze jest o czym gadac. A przy piwie rodza sie zawsze dobre pomysly. I moze cos nowego uda sie stworzyc.

Jesli chodzi o forum, to najbardziej brakuje mi tematow, wcale nie konkursowych ani pijackich (imprezka juz dawno stala sie passe :( ), ale takich jak "Co dzisiaj odkrylam" czy "Kinomaniak", gdzie zawsze mozna o czyms ciekawym na biezaco pogadac. Brakuje mi tez prezentow, ktore zawsze sobie robilismy na forum na swieta. Tzn Swiety Mikolaj nam przynosil. :)

Nie ma co plakac, ze sie starzejemy i takie tam. Zyjemy dalej i dalej mozemy sie spotykac. Bo co tu duzo mowic...
    Kocham Was wszystkich i nie moge bez Was zyc!!!!!!!
    [:D] [:D][:D][:D][:D]

KUNIEC

P.S. Jak kazdy tu zaglada i nic nie pisze, bo nikt inny nic nie napisal, to w ten sposob nikt nic nigdy nie napisze. Ludzie, jak juz tu zagladacie, to skrobnijcie choc jednego marnego posta. Zawsze moze to zapoczatkowac jakas dyskusje. :)
  23. Jag__Fel Jedi Master

star 4
    Oto czemu kocham SW:
    http://www.youtube.com/watch?v=XN6n5M1voBM
  24. Jag__Fel Jedi Master

star 4
  25. Darth-Lord-Exar-Kun Jedi Master

star 3
    i kiedy planujesz sie spotkac ?
Thread Status:
Not open for further replies.