main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Damarkus

Discussion in 'Archive: Poland' started by Darth-Lord-Exar-Kun, May 28, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Darth-Lord-Exar-Kun

    Darth-Lord-Exar-Kun Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Mar 19, 2006
    twoim jestem kaplanem Panie to boskiej Alassei jestem paladynem but whatever... takie czesci obrzedow lubie najbardziej ;P * umiecha sie skrycie odklada swoje WSW na jego miejsce przy pasie potem wazy chwile swoje prawie 2 mietrowego sithsworda ogladajac z namaszczeniem wszytkie runy slawiace bogow jego wlasciciela potem bierze zamach i rocina niewiernego fizola od czubka glowy po miednice potem pogradliwie wyciera zakrwawiony miecz o resztki jego ubrania i wrzeszczy 'Akolici wy pijackie scierwa sprzatnac mi ten abstynencki pomiot !'
     
  2. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    *Fizyk zabiera beczulke mocy, kilka butelek, niedopita szklanke i wychodzi po drodze obchodzac akolitow z obu stron i popijajac czysta moc*
    ja nie chce mowic, kto tu jest abstynentem palladynie ;) Kaplanstwo jest lepsza fucha niz palladynstwo ;p Palladyn musi zachowac czystosc i byc abstynentem, a kaplan ma oprocz normalnych uciech jeszcze wino mszalne... :p
     
  3. Darth-Lord-Exar-Kun

    Darth-Lord-Exar-Kun Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Mar 19, 2006
    nie wymadrzaj sie chlopcze bo nie masz zielonego pojecia o czym mowisz... nie pierwszy raz z reszta
     
Thread Status:
Not open for further replies.