main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Darth Kaczor &... Darth Kaczor

Discussion in 'Archive: Poland' started by Raja_Io, Oct 23, 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Raja_Io

    Raja_Io Jedi Master star 4

    Registered:
    Aug 28, 2005
    No wiec, wyglada na to, ze zyjemy w Imperium Imperatora Kaczora. Pytanie brzmi: kto kogo wrzuci do szybu wentylacyjnego? Ja stawiam Lecha, tylko on ma dzieci... :p

    EDIT: Kaczo jest [face_chicken]<-- prawie jak kaczka...
     
  2. ShVagYeR

    ShVagYeR Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Nov 22, 2003
    Powiem tylko tyle: zaczynam szukac jakiejs wymiany studentow i nie wracam. A jak nie zadziala, to jade ze stryjem na Nowa Zelandie, sprzedajemy wszystko, co mamy i kupujemy cichy domek na jakims zadupiu, BEZ TELEWIZORA, BEZ NETU, zeby zadne wiesci z Polski do nas nie docieraly...
     
  3. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    Hmm... dziwne . Wszyscy wokol narzekaja na nowego prezydenta, wiec skad on ma ta przewage [face_thinking]? Kto na niego glosowal, przyznac sie [face_mischief] :p.
     
  4. Fault_Fett

    Fault_Fett Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Apr 13, 2004
    Wlasnie to mnie najbardziej bawi - kazdy psioczy, frekwencje o kant dupy mozna potluc, a wszyscy narzekaja, choc w zasadzie Kaczynski nic jeszcze nie zrobil - poczekamy, zobaczymy.
    Polacy to dziwny narod [face_plain]
    3/4 mojej listy na GG mialo wczoraj opisy o migracji - taki owczy ped chyba raczej, niz prawdziwa panika - a tych lanmcuszkow o zalobie to dostalam z pincet - inna bajka, ze LOL, bo i tak zbiegiem okolicznosci mialam sie ubrac na czarno :p
     
  5. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Nom, ja nie wracam do polski przez to, Szwagru... ale jak bez netu, to jak ty sie bedziesz z nami kontaktowal, skoro ja w Anglii zostaje? :(


    Pytanie powinno brzmiec, kto nie glosowal wogole?

    Tylko bez takich mnie tutaj! :p Imperium bylo zdecydowanie dobre, a po poparciu widac, ze Kaczor to perfidny, zlosliwy Jedi, a nie Lord Sithow! Gdyby byl Sithem, to bysmy mieli dobrze w polsce :p
     
  6. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    ha, ja nawet na zadupnej pólkuli poludniowej zaglosowalam. Oczywiscie odpowiednio! ale i tak mam przeczucie ze jakso tych glosów polonijnych wogole nie licza :p
     
  7. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    FF Kaczor juz samym programem zrobil zle, dwa iz to jest prawica, trzy Czy ty zylas napewno w Warszawie ?? o_O


    Szwagru ty bez neta ?? Uwierze jak zobacze :p


    A co do poparcia to jest tak iz ludzie Lepera (plus radio maryja) glosowali. Dla nie wtajemniczonych w pierwsze turze Leper mial 13 procent poparcia [face_plain] Wiec jak on zaglosowal na Kaczora i ptasiek wygral. Jak to powiedziala Beata: Wies nam wybrala prezydenta...


    Handzia: glosy Polonijne sie jak najbardziej liczyly :p Z tym iz wiekszosc poloni glosowala wlasnie na Kaczora [face_plain]
     
  8. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    Hania nie przygarniesz Chimpka? Gotuje, piore, sprzatam, prasuje, myje okna itp. :D Full opcja!!! Prosze tylko o dach nad glowa ( moze byc buda dla psa ), wode i troche chleba [face_praying]
     
  9. Mefistofeles

    Mefistofeles Jedi Master star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    cos male masz wymagania Chimpek, ale jak chcesz to mozesz sie z nami zabrac ;)
     
  10. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    Moze przeczekajmy to wszystko gdzies w piwnicy... i wyjdziemy jak beda kolejnego prezydenta za 5 lat wybierac :p
     
  11. ShVagYeR

    ShVagYeR Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Nov 22, 2003
    Jezeli to by mnie uwolnilo od wiesci z "IV Rzeczypospolitej" (czy nie ma juz zadnych swietosci?), to wyzbylbym sie neta Jag, uwierz mi. Rzady tych dwoch psycholi (Marcinkiewicz to marionetka Kaczora, tak jak Buzek Krzaka) doprowadza nas do takiego stanu, ze lepiej bedzie sie za granica nie pokazywac. Wiec wole od razu wyjechac, a nuz dostane obywatelstwo jakies...

    A tak na powaznie mowiac, to naprawde mysle o jakiejs wymianie studentow i niewracaniu...
     
  12. Fault_Fett

    Fault_Fett Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Apr 13, 2004
    Ja nie mowie, ze jest ok, ale mam wrazenie, ze wszystkich ogarnal jeden wielki schiz [face_plain]
    Tak, Jagular - wyobraz sobie, ze wiem, co sie naokolo mnie dzieje :]
     
  13. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Ja mam calyczas radosny, o Switach, Jag tez mial miec, ale jakos chyba przestal :>
     
  14. Alassea

    Alassea Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Aug 2, 2003
    Aaaa.... to jest wogole jakies straszne!!!
    Nie interesuje sie zbytnio polityka, ale wiem wystarczajaco duzo o Kaczorze zeby go nie dazyc sympatia.
    A poza tym zobaczcie jaka mamy piekna piersza dame!
    A jak on pojedzie do USA to wogole no comments...
    A wogole to teraz w liceach beda 4 godziny religii w tygodniu i wogole. :p
    Wies i emeryci wybrali nam prezydenta...

    Ale jest jeden plus tej calej sytuacji - Kaczynski nie jest juz prezydentem Warszawy! :D
     
  15. Fault_Fett

    Fault_Fett Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Apr 13, 2004
    Spoko spoko - od czego mamy specow od PR ;) - jeszcze zrobia z niej ludzice :p
     
  16. ShVagYeR

    ShVagYeR Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Nov 22, 2003
    Mamy kolejnego prezydenta (co ciekawsze, tez Lecha!), ktory bedzie jezdzil za granice rozmawiac z tlumaczami... Mowcie o Kwachu, co chcecie, ale przynajmniej i on i jego zona byli reprezentatywni i jezyki znali...

    Pamietacie ta akcje pare lat temu, jak delegacja AWS pojechala do Brukseli i zaden sie nie mogl wyslowic w obcym jezyku? Ide o zaklad, ze PiSiory to powtorza. Na bank.

    Ogolnie - smieszniej byloby tylko, gdyby prezydentem zostal Lepper. A o dziwo wcale mi nie do smiechu.

    Co do 4 lekcji religii w szkolach, to przeciez Kaczory jakos sie musza odwdzieczyc Rydzykowi, nie? Tak wiec praca domowa bedzie posluchac Radia Maryja i spisac wazne rzeczy z audycji p.t. X i nauczyc sie zasad z audycji Y. A zamiast dobranocki przelaczyc na Trwam.
     
  17. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Wy chyba nie doceniacie Kaczora... 4 godziny religii? co to dla kogo?
    Zostana dwie, ale beda obowiazkowe, 99% obecnosci wymaganych i liczyc sie bedzie do sredniej. Nie zaliczysz, powtarzasz rok...
    Plus... Radiowezel w kazdej szkole! (Bedzie nadawal R.Maryja - Haevy Metal Station)
     
  18. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    FF ja ci tylko powiem iz studiuje nauki polityczne :p Co jak co ale mam przechllapane...

    Oczujem to wszyscy....

    A opis o ktorym fiiziol mowil no znikl ale napewno wroci :D
     
  19. Fault_Fett

    Fault_Fett Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Apr 13, 2004
    Ptysiu z kremem - ja skonczylam nauki polityczne ;)
     
  20. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    FF czego ty nie spisz [face_devil] Kto ci pozwala siedziec tak dlugo [face_devil] Juz marsz do lozka [face_devil]


    Skoro skonczylas to powinnas wiedziec iz PiS to nie jest dobre wyjscie :p Eklereczko [face_devil]
     
  21. Fault_Fett

    Fault_Fett Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Apr 13, 2004
    Jak napiszesz za mnie kolosa z kognitywno-komunikacyjnej teorii przekladu to owszem - chetnie pojde spac :rolleyes:
    Nie wiem, czy was tam jakos specjalnie indoktrynuja, ale teoria a personalne zapatrywania polityczne to dwie rozne rzeczy. Ja, Paczusiu, nigdzie nie naPiSalam, ze popieram PiS - a jedynie, ze pozyjemy - zobaczymy, co Kaczka nam zaserwuje :) jak zacznie wcielac swoje pomysly w zycie - bo teoria a praktyka to - j/w - rowniez dwie rozne rzeczy [face_devil]
    .
    .
    .
    Btw - ostatnio doczytalam sie, ze brak umiejetnosci czytania ze zrozumieniem jest jednym z objawow dysleksji:confused:
     
  22. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Ty gdzies nie czytaj, tylko sie ucz na kolosy z kognicostam-pekaesu :p
     
  23. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    Bagietko ja nie twierdze iz popierasz pis :p ale twierdze iz ich program i to iz sa prawca nie jest dobre [face_shame_on_you] Ty masz podejscie pozyjemy zobaczymy a ja mam podejscie moze przezyjemy o_O

    BTW nikt nigdzie nie napisal iz popierasz PiS...[face_whistling] poza tym trzymamy kciuki za ciebie na kolosie :D
     
  24. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    No wlasnie... kolos wazniejszy od tych politycznych dupereli :p. Powodzenia!
     
  25. DarthRumcajs

    DarthRumcajs Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Pare przykladow radosnej tworczosci o tematyce politycznej znalezionych w necie:

    Kaczynski przedstawia swój program w sejmie, kolejno wymienia postulaty
    - "...chcialbym stworzyc 3 mln mieszkan, ograniczyc inflacje, ale jednoczesnie zwiekszyc wydatki publiczne, wprowadzic nieodplatne ksztalcenie dla wszystkich studentów, 2 krotnie zwiekszyc emerytury i renty a jednoczesnie ograniczyc dziure budzetowa; (...)"
    Nagle wypowiedz przerywa glos z sali
    - Panie Kaczynski, tak to tylko Panu w Erze dopasuja!


    Przezylismy potop Szwedzki
    Przezylismy front Sowiecki
    Wedle tych sprawdzonych wzorów
    Przezyjemy dwóch Kaczorów.


    KACZKI BLIZNIACZKI

    W Warszawie w ratusza krzaczkach
    Mieszkala Kaczka Blizniaczka
    Co caly dzien na wyscigi
    Robila z bratem intrygi
    Zamiast sie miastem zajmowac
    Kochala siebie promowac
    I by pokazac jak dziala
    Muzea wciaz otwierala
    Pomawiac innych lubila
    Sprytnie to z bratem czynila
    Wciaz ponoc gdzies cos slyszala
    Tak w mediach sie zaklinala
    Wsciekli sie ludzie okropnie
    Niech intrygantke ges kopnie
    Poszli w paradzie z plakatem
    Gej Kaczko jest twoim bratem
    Nad Polska sie chmury zbieraja
    Juz ludzie po katach gadaja
    Premierem ma byc jedna Kaczka
    A prezydentem Blizniaczka
    Bron Boze przed widmem nas kaczym
    Cokolwiek w tym kraju to znaczy
    Niech lepiej historia starannie
    Upiecze te Kaczki w brytfannie


    [image=http://www.saunyfinskie.com.pl/.bash/crazy_duck.jpeg]

    [image=http://shatter.star.net.pl/kaczki.gif]

    [image=http://www.star.net.pl/~infonet/donald.jpg]
     
Thread Status:
Not open for further replies.