main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Do wszystkich fanów Star Wars - powstaje fan film!

Discussion in 'Archive: Poland' started by assalar, Apr 22, 2004.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. assalar

    assalar Jedi Youngling

    Registered:
    Apr 22, 2004
    Witajcie,
    jestem assalar i przybylem tutaj w imieniu niedawno powstalej bardzo malej ekipy nowego fan filmu ze swiata Gwiezdnych Wojen - EFH. Jesli chcecie sie przylaczyc do nas, twórców (co jest glównym celem tematu, który zalozylem) lub zagrac w tym filmie piszcie na maile assalar@poczta.fm lub assalar@op.pl

    Je?li macie pytania, zadawajcie je tutaj.
    Film krecony bedzie w porcie kosmicznym Wroclawiu,nie bedzie to jednak kolejna walka Jedi z Sithem, ale fanfilm w stylu Starych Gwiezdnych Wojen, bardziej ze szturmowcami, maszynami AT-AT i blasterami niz z mieczami swietlnymi. Na krótka chwile pojawi sie pewien upadly Jedi o jakze charakterystycznym oddechu :)
    Jest to produkcja iscie amatorska, tworzona przez fanów dla fanów, naszym glównym celem jest odwzorowanie klimatu Starej Trylogii a takze dopracowanie szczególów dekoracji, wnetrz itp., chcemy wiernie odwzorowac swiat, który uwielbiamy. Chcielibysmy pracowac nad tym projektem wspólnie z innymi fanami sTAR wARS, gdyz w ekipie jest (oprócz mnie) tylko dwóch fanów SW, reszta zajmuje sie jakby strona techniczna lub jest aktorami. Jednak naprawde nie jest nas wielu... zaledwie kilku. To, czy projekt powstanie, czy upadnie, zalezy takze od Was.

    Mam nadzieje ze bedzie z Waszej strony jakis odzew. Niech Moc Was prowadzi!
     
  2. Mefistofeles

    Mefistofeles Jedi Master star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Wszystko fajnie, oprocz tego Wroclawia
     
  3. _DantE_

    _DantE_ Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Sep 30, 2003
    Trzyman kciuki za powodzenie w kreceniu filmu, niestety lokalizacja planu filmowego calkowicie wyklucza moj udzial.
     
  4. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    No ogole ze to w Wroclawiu to sux :p

    Moze od pazdziernika :D
     
  5. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    assalar, na ostatnim spotkaniu We Wroclawiu mowilismy cos o takim fanfilmie :) zobaczymy, co da sie zrobic ;)
     
  6. JAINA_SPACERUNNER

    JAINA_SPACERUNNER Jedi Youngling

    Registered:
    Jan 4, 2004
    Mozesz liczyc na pomoc w mojej strony. To naprawde dziwny zbieg okolicznosci(<-moze to sprawka Mocy ;)), ale na ostatniej Imeriadzie poruszylam wlasnie temat filmu. Zaczelam nawet myslec nad scenariuszem i rozgladac sie za plenerami do zdjec:) A tu akurat sie ztafia taka okazja!! Juz wyslalam do Ciebie maila:) Juz macie o jedna osobe wiecej ;)
     
Thread Status:
Not open for further replies.