Ech... * cenzura *

Discussion in 'Poland' started by Chimpo_the_Sith, Aug 30, 2004.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Chimpo_the_Sith Jedi Grand Master

star 5
    Jak chcecie tez mozecie to skasowac bo mi nie zalezy...

Zreszta ten mój tytul tez mozecie skasowac bo i tak nie wiele mam tutaj do gadania.
  2. Darth_Fizyk Jedi Grand Master

star 5
    No wlasnie, przeciez jeszcze nie skasowalem :p o ktory temat sie tak wsciekles?
    O poimprezkowych tematach juz rozmawialismy, a Max Reboo... jest bardzo podobny do Imprezki :p (choc myslalem, ze taki nie bedzie)
  3. Master_Thon Jedi Master

star 4
    hmm... to moze stworzcie temat typu: Relacje z imprezek. I tam sie wypowiadajcie... Bo temat Kamasutra czyli Thon Story :p odwoluje sie do jednej imprezki pomimo tego ze pisano tam o innych, wiec to dziwnie by wygladalo, zreszta co ja sie wtracam...

Druga rada: Pobijcie Fizyka ;)
  4. Mefistofeles Force Ghost

star 4
    niestety jest chwilowo poza zasiegiem :D
  5. navar Jedi Knight

star 2
    Powiem {b]Chimpo[/b] jedno: musi byc jakas sluzba porzadkowa bo inaczej to bysmy utoneli w nic nie znaczacych tematach (Tak wg mnie to juz powoli toniemy). Juz sie wypowiedzialem gdzies na jakims temacie ze na tym forum to sie wlasciwie nic nie dieje. Zadnych konstruktywnych tematow... Tak szczerze to ja juz zagdam tu w dwa miejsca: Konkurs Filmowy, i Spotkania, konventy itp.
    Inne tematy ktore mozna uznac za bardziej wymagajace intelektualnego zaangazowa to "Konkurs edycja 2", "W jakich czasach my zyjemy" (temat czysto refleksyjny), "Bledy w przewodnikach" (ale widze ze spada w rankingach), "co teraz czytacie" czy "jakie sa wasze ostatnie zdobycze" (ale to tematy glownie gdzie mozna wymieniac informacje a nie jakies teorie). Przyznaje ze przejrzalem tylko jedna strone z tematami dalej nie chcialo mi sie zagladac bo to juz wymarle topiki ktore zostaja zapomniane, a jak sie pojawia w pierwszej 10 to tylko na krotki okres czasu.

Oceniajac ogolnie na FFP jest jedna wielka IMPREZKA...
    Bo navet tematy ktore sa materialem na dobra pogawedke to z czasem staja sie miejscem imprezowania...
  6. handzik Force Ghost

star 5
    [face_plain] no i qrna najwyrazniej nam sie jakos z tym dobrze zyje skoro od poczatku tak jest. Ja przychodze tu tylko i wylacznie by sie wyluzowac i troche posmiac. Jak szukam ambitniejszego zajecia to wchodze na inne fora. Od pcoatku FFP mialo zupelnie inny klimat od innych for i za to je lubie. Nie uwazam ze trzeba cos zmieniac ani blokowac niepowazncyh tematów. Przez pare dni bedziemy tam posotowac i sie wyglupiac a potem sila rzeczy znikna bo nikt nie bedzie w nich pisac. Absolutnie nie widze w tym zadnego problemu. Komu to szkodzi ze FFP ma ogolnie charakter imprezowy z nielicznymi 'intelektualnymi' tematami? Jak komus nie odpowiada to nie musi wchodzic i juz.
  7. Master_Thon Jedi Master

star 4
    Nie no porzadek troszki musi byc, to wiadome... inaczej wszyscy bysmy pisali w kazdym topicu jedno i to samo. Ja nie mam nic przeciwko imprezownemu charakterowi FFP, tak jak napisala moja przedmowczyni, tak sie z nia zgodze ze tutaj przychodze po to by sie posmiac i zartowac. Tak wogole to forum dzieki temu nas wszystkich polaczylo.

Wiadome, wybralismy Fizyka jako naszego CR'a, on stara sie by tutaj byl porzadek... To jest zrozumiale ze jednym sie to bedzie podobalo a drugim nie. Dlatego sami probujmy trzymac tutaj jakis w miare porzadek to nie bedzie takich sytuacji...
  8. Chimpo_the_Sith Jedi Grand Master

star 5
    Wczesniej jakos nikomu nie przeszkadzaly glupie tematy czy imprezkowy charakter forum. Teraz nagle PAJslownik wylecial bo sie kilku osobom nie podobalo i bylo wg nich "niepowazne". Od powaznych rozmów sa Fora na Bastionie, ICO czy TORze a to forum zawsze bylo luzackie. Bylo fajnie i powinno byc fajnie wiec po co cos zmieniac na sile.
  9. navar Jedi Knight

star 2
    Handzik, Thon macie racje na poczatku tez mi sie to podobalo ale z czasem troszki sie przejadlo. I przyznaje sie ze jak mam ochote poczytac wesole teksty to zajrze na Imprezke, wesole fanfiki Mefista czy inne tematy na FFP.

Ale to co sie najbardziej rzuca w oczy to to ze tematy na ktorych mozna konstruktywnie pogadac zostaja przerobione na modle "Imprezki" (rozgarniete jak kupa lisci na jesieni). W dodatku sa tworzone bezsensowne temaciki ktore zasmiecaja okolice. Przyklad: topik zalozony przez Jaga. Wlasciwie dlaczego on powstal? Jaki to mialo sens i cel. Zaden. Przeciez rzeczy ktore tam zostaly napisane i umieszczone mogly sie znalesc w temacie: "Imprezka".

Reakcja Fizyka mnie nie dziwi i popieram go w jego dzialaniu.
  10. Xi-an Jedi Master

star 4
    Moje lefreksje:
    Wiadomym jest, ze nasze forum jest "inne", bo jest luzniejsze, fajniejsze, mozna robic duzo rzeczy, ktorych nie mozna robic gdzie indziej, ja na nim przebywam... :p
    Nie skazilismy go jeszcze powazniejsza dyskusja, ale bez przesady... To nie miejsce do wymiany zdan o kazdej odbytej w kraju imprezie. Tak wiec Fizzik, karzaca reko sprawiedliwosci, czyn swoja powinnosc(tylko nie za czesto :D )

Dziekuje za uwage. :)
  11. Master_Thon Jedi Master

star 4
    nie no nie robcie z tego jakiejs wielkiej sprawy... boshe... wszyscy gadacie o tym ze trzeba wszystko brac na luzie itp. to czego sie tak tym przejmujecie?

Ja tylko podkreslam ze mi nigdy nie przeszkadzal klimat FFP, pomimo tego ze uwazam ze to nie jest to co bylo na poczatku. Moje zdanie mysle ze sie i tak najmniej liczy, wiec tak naprawde nie sklaniam nikogo do mojego toku myslenia. Rzucam tylko myslami w ta i we w ta... ;)
  12. Jag__Fel Jedi Master

star 4
    GRANDE LOL [face_plain]

Jak powiedziala Handzia to jest forum inne niz wszystkie... Tu sa tematy glupie, smieszne i ogolnie bez wiekszego powodu. Sa tematy powazne, jak powiedzial Navar refleksyjne (i jest ich pare). Inna sprawa jest to iz ludzie sa bardzo specyficzni. Kazdy z nas jest wyjatkiem :p Po co komplikowac ?? [face_plain] Faktem jest iz potrzebna jest kontrola, bezwzglednie, ale nie musimy tylko SW [face_plain] Dajcie spokoj. WIEKSZOSC TOPICOW JEST NIE NA TEMAT [face_plain] TO DLACZEGO ONE SA NIE POZAMYKANE ??????????????????? [face_plain]

O zgrozo... [face_plain]
  13. Master_Thon Jedi Master

star 4
    No FFP zawsze kojarzylo mi sie z forum przyjaciol... Mozna tutaj o wszystkim gadac, tak jak to jest z przyjaciolmi, i za to chwala... No i niech tak zostanie...

P.S. Tak na marginesie to dzieki Fizykowi mamy kolejny temat ;), ktor napewno doczeka sie jeszcze wiecej postow ;)
  14. Darth_Fizyk Jedi Grand Master

star 5
    No wlasnie... Forum inne niz wszystkie :p Mimo wszystko, moze nie zauwazyliscie, ale pare osob z zeszlego roku juz zniklo :p

Thon:
    Druga rada: Pobijcie Fizyka
    Nie, prosze nie, juz sie czuje jak pobity :p

Relacje z imprezek
    Jestem za, dodatkowo, zwroccie uwage na to, ze tutaj beda wszystkie tematy w jedynm miejscu i nie uciekna, jedyny problem, to ktora Imprezka w ktorym miejscu :p

Handzik:
    no i qrna najwyrazniej nam sie jakos z tym dobrze zyje skoro od poczatku tak jest. Ja przychodze tu tylko i wylacznie by sie wyluzowac i troche posmiac.
    A i owszem, posmiac sie, ale czasami to przybiera coraz bardziej blache tematy. Kiedys byla Imprezka i byl tylko ten temat Imprezkowy, zauwaz. Latalismy po Hoth, Po Naboo, rozwalalismy Coruscant... bylo maczanie w smole i pierzu... lezka sie w oku kreci :D
    A teraz rozdrabniamy Imprezke na mnostwo drobnych tematow :( Chcialbym jednej, ale pozadnej Imprezki

FFP mialo zupelnie inny klimat od innych for i za to je lubie.
    Nie martw sie ja tez, smiejmy sie z roznych tematow, ale z umiarem i intelygencja (jak to kiedys powiedzial jakis tam jeden Jedi co go Jedli :p)

Komu to szkodzi ze FFP ma ogolnie charakter imprezowy z nielicznymi 'intelektualnymi' tematami?
    Nikomu. Ale zwroccie uwage, ze rok temu bylo odwrotnie, choc to Imprezka byla glowna sila napedowa Forum :)
    Teraz ta sila sie rozdrabnia na coraz mniejsze silki.

Chimpek:
    Wczesniej jakos nikomu nie przeszkadzaly glupie tematy czy imprezkowy charakter forum.
    Zauwaz, ze bylo ich o wiele mniej :p (inna droga, ze smiesniejsze ;)

Teraz nagle PAJslownik wylecial bo sie kilku osobom nie podobalo i bylo wg nich "niepowazne".
    Nie tyle niepowazne, co wg. mnie bylo juz PAJowaniem na sile. Rozumiem, kazdy ma prawo byc zly, ale w koncu jestesmy (chyba) chrzescijanami i kiedys nienawisc musi przejsc w zobojetnienie ;)

Od powaznych rozmów sa Fora na Bastionie, ICO czy TORze a to forum zawsze bylo luzackie.
    Mi sie z kolei wydaje, ze ta graniza zaczyna sie powoli zacierac, jakby wszystkie inne fora powoli postanawialy isc naszym sladem...

Bylo fajnie i powinno byc fajnie wiec po co cos zmieniac na sile.
    Wiec na koniec posta/ewentualnie rozmowy sproboje znalezc jakies rozwiazanie

Xian:
    Nie skazilismy go jeszcze powazniejsza dyskusja
    Polecam lekture bardzo starych tematow :p

Jagus(przez s z kreseczka :p)
    TO DLACZEGO ONE SA NIE POZAMYKANE ???????????????????
    Sprawa jest prosta, widze temat i zuczam koscia, jak wypadnie 6, zamykam :p ;) A po prawdzie, to jak zobaczylem kolejny temat PoImprezkowy, a juz o nich rozmawialismy, wiec uznalem, ze sie wszyscy zgodzicie po naszych rozmowach :p a Temat o maxie Reebo, mozna bylo zgrabnie wplesc w Imprezke :)

Podsumowanie bez ladu i skladu, ale zawsze :p

1. dzieki Chimpkowi udowodnilismy, ze potrafimy rozmawiac powaznie :D

2. Z rok temu wszystkie Imprezkowe tematy byly wklejane w Imprezke, bardzo zgrabnie i do tego smiesznie :p

3. Fajnie by bylo, gdyby bylo tak nadal, ale jesli nie, prosze o rozwazenie propozycji Thona na temat sprawozdan z Imprezek bedzie latwiej miec wszystkie w jednej, a zawsze mozna zaznaczyc nowa Imprezke pogrubieniem :) to sie rzuci w oczy :) a ze zaczalem sie bawic z baza danych MySQL i php, latwiej bedzie odnalezc, jesli zniknie wam temat z oczu :)

4. Mam nadzieje przyciagnac tu strona swieze miesko na Forum [face_devil], a natlokiem tematow ich wystraszycie :p

5. Racja jest po kazdej ze stron, propobuje w tym temacie znalezc zloty srodek :)

6. I prosze, schowajcie miecze swietlne

PS. Navar, dzieki za wsparcie :) Mimo wszystko, czekam na propozycje do zlotego srodka :)
  15. Master_Thon Jedi Master

star 4
    no ogolnie dobrze mowisz... niechce mi sie pisac tego samego ciagle, wiec po prostu poczekam az inni cos napisza i moze cos mi do glowy wpadnie ;)
  16. Jag__Fel Jedi Master

star 4
    G R A N D E L O L [face_plain]

Zaden z wyzej wymienionych argumentow nie przemawia do mnie [face_plain]

Wiesz Fizyku nic bym sie nie odezwal z tym ze:

1.Forum od zawsze byl "luzackie"
    2.Zawsze sie znajda powazne badz refleksyjne tematy SW, miedzy zartami i smiechem.
    3.To forum rozni sie tym iz nie wchodzimy na nie bezmyslnie i piszemy post na temat tego jak to Vader odciol Lukowi reke (to byl przyklad prosze sie nie smiac :p ). Wchodzimy tu zeby sie posmiac i spojrzec na SW z innej strony. Jakby nie patrzec nie rzucamy miesem na lewo i prawo, jestesmy ludzmi inteligentnymi i nawet w zartach jest SW. SW, STAR WARS, GWIEZDNE WOJNY. W kazdym temacie zawsze jest SW, dlatego nie uwazam iz jest wlasciwym zamykanie topicow. [face_plain]

Juz na upartego jesli chcesz utrzymac porzadek zamykaj te tematy ale dopiero wtedy kiedy one znikna z pierwszej stron lub jesli zostanie on wyczerpany.Wczesniej tak robiles. :(

Tak na marginesie, odblokuj te tematy. Daj na jeszcze po postowac :p
  17. Darth_Fizyk Jedi Grand Master

star 5
    Dobra, w tej chwili postaram sie odblokowac Jajecznice dla was... :p

Nastepnym razem takie temty bede blokowal...
    dopiero jesli spadna na jedna z ostatnich trzech miejsc mojej 25-tematowej strony Forum :p Chyba, ze zrobia sie niesmaczne lub padnie taka decyzja zgromadzenia wczesniej.
  18. Master_Thon Jedi Master

star 4
    i po ptakach...

nie mozna bylo tak odrazu? :D
  19. handzik Force Ghost

star 5
    No i takei rozwiaznie mi sie podoba :D

Wkoncu nigdy nie wiadomo, kiedys wktoryms z tych glupich tematów moze narodzic sie inteligentna rozmowa... szczerze w to watpie ale wkoncu wsyzkto jest mozliwe: p
  20. Alassea Jedi Master

star 4
    Jeeeejuuuuu!!!!!!!!! Jakie zamieszanie! :p
    Zamiast porzadku robi sie jeszcze wiekszy balagan. :p

Moim skromnym zdaniem po prostu zakladacie zbyt szczegolowe tematy, ktore szybko sie wyczerpuja i potem z braku pomyslow albo sie pisze jakies glupoty albo sie o nich zapomina.
    (Jesli chodzi o relacje z imprezek to wystarczylby jeden temat ogolny. (I juz dawno powinien byc zalozony.) ;) )

Ale Fizyk , nie rozumiem tej inwazji zablokowancyh tematow. Przeciez, czy zamkniete, czy nie, to i tak gdzies tam sobie sa, a czasem sie do nich wraca od swieta, jak np "Wesolych Swiat", zeby zlozyc sobie zyczenia.
    Czemu sa zamkniete takie topiki jak: "Miecze swietlne", "Statki, okrety, jachty", "Rozmowy o postaciach ze swiata Star Wars". To sa przeciez dosyc ogolne topiki o SW i czasem moze ktos bedzie mial jakies pytanie czy bedzie chcial ogolem poruszyc jakis drobny temat to topic jak znalazl. ;)
    A tak to trzeba bedzie nowe, podobne tematy tworzyc i sie zrobi jeszcze wiekszy smietnik.

A chyba zasadniczo rozchodzi sie o to zeby zredukowac ilosc nowych topikow, ktore wyrastaja jak grzyby po deszczu, a niewiele wnosza, wiec nie wiem czy zamykanie starych tematow cos pomoze. :p

Aaaa jeszcze jedno. Nie wydaje mi sie zeby luzacki klimat naszego forum komus przeszkadzal. Jesli ktos chce podyskutowac na konkretne, powazne tematy to przeciez chyba nikt mu nie broni. Mysle, ze kompan do dyskusji by sie znalazl nie jeden.
    I mam taka jeszcze jedna drobna prosbe. Naprawde nie sprowadzajcie wszystkich topikow do picia liquid Force, bo to jest monotematyczne. :p A wiem, ze stac nas na cos bardziej tworczego (nawet na Imprezce)! :)

Ja tez bardzo mile wspominam nasze forum sprzed roku. Ale caly czas sie cos tu zmienia. Jak sie zmobilizujemy to moze byc jeszcze lepiej.

&MTFBWA

21. Master_Thon Jedi Master

star 4
    i jak zawsze... BOGINI ma racje :D... Za duzo picia MOCY, troche trzeba to urozmaicic. Nie mowie skonczyc (w zadnym wypadku :p) ale ograniczyc :D

A tak wogole to tematy czasami same sie nie zamykaja po jakims czasie?
  22. Jag__Fel Jedi Master

star 4
  23. Darth_Fizyk Jedi Grand Master

star 5
    Alassea:
    Przeciez, czy zamkniete, czy nie, to i tak gdzies tam sobie sa, a czasem sie do nich wraca od swieta, jak np "Wesolych Swiat", zeby zlozyc sobie zyczenia.
    Czemu sa zamkniete takie topiki jak: "Miecze swietlne", "Statki, okrety, jachty", "Rozmowy o postaciach ze swiata Star Wars". To sa przeciez dosyc ogolne topiki o SW i czasem moze ktos bedzie mial jakies pytanie czy bedzie chcial ogolem poruszyc jakis drobny temat to topic jak znalazl.

te tematy zostaly automatycznie zablokowane (od 6 miesiecy nikt ich nie uzywal :p) Jak ktos chce zeby jakis temat zostal odblokowany, piszcie do mnie, ja wysylam prosbe(y) dalej, jak bede mial czas, to sproboje zalatwic zdjecie zamykania automatycznego, ale mama musi napisac te swoja prace w koncu, zebym ten czas mial. narazie siedzi i pisze prawie non-stop (niech no tylko zobazce pasjansa na kompie wlaczanego... [face_devil] )
    A tak to trzeba bedzie nowe, podobne tematy tworzyc i sie zrobi jeszcze wiekszy smietnik.
    Napisalem o tym na gorze :)

A chyba zasadniczo rozchodzi sie o to zeby zredukowac ilosc nowych topikow, ktore wyrastaja jak grzyby po deszczu, a niewiele wnosza, wiec nie wiem czy zamykanie starych tematow cos pomoze.
    Dokladnie :)

Aaaa jeszcze jedno. Nie wydaje mi sie zeby luzacki klimat naszego forum komus przeszkadzal. Jesli ktos chce podyskutowac na konkretne, powazne tematy to przeciez chyba nikt mu nie broni. Mysle, ze kompan do dyskusji by sie znalazl nie jeden.
    tez tak mysle :) tylko zeby nie stal sie tak luzny, jak popsuta laka, ktora przy ble poruszeniu wykonuje cala game niezamierzonych przesuniec czlonkow ;)

I mam taka jeszcze jedna drobna prosbe. Naprawde nie sprowadzajcie wszystkich topikow do picia liquid Force, bo to jest monotematyczne. A wiem, ze stac nas na cos bardziej tworczego (nawet na Imprezce)!
    Ja tez bardzo mile wspominam nasze forum sprzed roku. Ale caly czas sie cos tu zmienia. Jak sie zmobilizujemy to moze byc jeszcze lepiej.

[:D]
  24. Alassea Jedi Master

star 4
    Aha... zamykane automatycznie. No pol roku to nie duzo, powinien byc rok, wtedy te okazjonalne tematy by sie nie zamykaly. A z reszta jak sie do jakiegos tematu nie zaglada od wielu miesiecy to go mozna "recznie" zamknac. :p
  25. Jag__Fel Jedi Master

star 4
    No dobra to do czego wykorzystam ten topic :D

Moze do niecenzuralnych opowiesci [face_devil]
Thread Status:
Not open for further replies.