main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Fan Film Fan Force Romania

Discussion in 'Archive: Romania' started by ATTezeu, Mar 4, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Tanya_Akisha

    Tanya_Akisha Jedi Youngling star 1

    Registered:
    May 17, 2007
    am vb cu seful, va pastram, ofc. o sa vi le trimit prin posta cel mai probsbil, cand apare revista.
    PS: tezeu, a scris ca ai facut filmul praf
     
  2. CyberFaust

    CyberFaust Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 23, 2005
  3. ATTezeu

    ATTezeu Jedi Padawan star 4

    Registered:
    May 13, 2005
    Stiu ca ma iubesti :p
     
  4. Tanya_Akisha

    Tanya_Akisha Jedi Youngling star 1

    Registered:
    May 17, 2007
    "Pe tine te iubesc mai mult... chiar daca in loc de bicepsi ai burta, dar nah!"


    ca sa nu fiu TOTAL off-topic, articolul a fost deja trimis la paginat:D
     
  5. arapila

    arapila Jedi Master star 4

    Registered:
    Jan 28, 2005
    nu cred ca mai are rost... pentru ca azi am avut o discutie cu tezeu, si am ajuns la concluzia ca nu mai are rost sa mai particip la productia flmului.

    Imi cer scuze, dar chiar nu mai imi permite timpul.
     
  6. MaraStardreamer

    MaraStardreamer Jedi Master star 4

    Registered:
    Apr 25, 2006
    Dupa o discutie cu Tezeu ai ajuns la concluzia ca "nu mai are rost sa participi la productia filmului pentru ca nu-ti permite timpul"?
    Ha ha! Daca vrei ca lumea sa te creada ca intr-adevar nu ai timp, macar formuleaza-ti postul asa cum se cuvine! Cu toate ca ma indoiesc ca te-ar fi crezut cineva.

    Anyway, din pacate asa se intampla uneori cand te bazezi pe o singura persoana sa faca un anumit lucru. Dar de aici si pana la a nu se mai face filmul e cale destul de lunga. In concluzie, pentru ca am obosit sa ma mai lupt cu morile de vant si nu ma mai intereseaza mandriile, frustrarile si nemultumirile unora sau altora cu privire la diverse chestiuni penibile, singura rugaminte pe care o am la tine este sa-mi trimiti casetele cu ce s-a filmat la Timisoara.

    Si promit tuturor membrilor forumului ca filmul asta va fi dus la bun sfarsit, chiar daca va trebui sa platesc din banii mei pe cineva sa o faca, pentru ca arapila nu e singurul om din tara asta care sa se priceapa la editarea de filme. In ultima instanta, sunt sigura ca Milena, Tezeu, Diva, Cyber, eu si oricine mai doreste vom reusi sa invatam cu ce se mananca toata treaba asta. Nu avem nevoie decat de timp, rabdare, ambitie si dorinta de a duce un lucru pana la capat.


     
  7. ComicDiva

    ComicDiva Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Watchu talkin about Bogdan? :)
     
  8. SVAndrei

    SVAndrei Jedi Knight star 5

    Registered:
    Nov 6, 2004
    Pai daca reusesc sa invat cum se face, pot sa ajut la efectele de sabii, in masura in care imi va permite timpul. Sau voi incerca, cel putin.
     
  9. raziel2004

    raziel2004 Jedi Master star 3

    Registered:
    Nov 16, 2004
    Avand in vedere ca nu prea mai stau pe forum dar sper ca mai sunt inca membru,Mara din cate imi amintesc eu parca am hotarat ca va ajut si eu la editare...desi pana acum nimeni nu mi-a mai dat nici un semn de viata...de cate ori am ocazia...mai mult prin weekend-uri si prin vacante si tot o sa fac efectele de sabii si ce se mai poate...cum intru rar de tot pe forum astept un raspuns de la cineva pe Yahoo! si in caz ca nu sunt la calculator tot veti primi raspuns de la mine...dar stii bine Mara ca am zis ca va ajut la editare si asa am sa fac
     
  10. MaraStardreamer

    MaraStardreamer Jedi Master star 4

    Registered:
    Apr 25, 2006
    Calitatea de membru pe forum nu ti-o pierzi daca nu activezi sau o faci mai rar.
    Nu ti-a dat nimeni nici un semn de viata pentru ca momentan suntem inca destul de debusolati. Eu cel putin nu stiu exact cum vom proceda in continuare. Dar o sa-i dam noi de capat cumva si acestei probleme. Chiar nu vreau sa devina si acesta un proiect nefinalizat, cum s-a intamplat de mai multe ori pana acum.
    Iar de ajutorul tau vom avea categoric nevoie, probabil mai mult decat al oricui altcuiva. Atat la editare, cat in special la montaj, pentru inceput.
     
  11. ComicDiva

    ComicDiva Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Don't panic. :)
     
  12. Tanya_Akisha

    Tanya_Akisha Jedi Youngling star 1

    Registered:
    May 17, 2007
    come on u guys! cheer up! o s-o scoatem noi la capat intr-un fel sau altul. o sa incerc si eu sa va ajut pe cat posibil, poate voi apela la vreun prieten care se pricepe, or so. vedem noi. poate chiar ceva ajutor profesionist, desi aici nu pot sa promit (asta chiar nu depinde de mine).

    de scos la capat o s-o scoatem noi odata si odata. ce mama naibii, greul a fost facut. sau, ma rog 2/3 din el. chin up, c-o sa fie bine!
     
  13. ATTezeu

    ATTezeu Jedi Padawan star 4

    Registered:
    May 13, 2005
    Hei, am incercat sa fac un cont pe YouTube dar nu a vrut sa mi-l primeasca. Am facut si un mail (fanforceromania@gmail.com) asa ca daca cineva poate sa faca cont va rog faceti-l si lasati aceeasi parola ca si la pozele comune :D
    Nu de alta dar as urca filmuletele si nu le-as pune la mine :D
     
  14. ATTezeu

    ATTezeu Jedi Padawan star 4

    Registered:
    May 13, 2005
    Deci am lansat canalul de YouTube FanForceRomania!!! (ATAT!!!)
    http://www.youtube.com/profile?user=FanForceRomania
     
  15. ATTezeu

    ATTezeu Jedi Padawan star 4

    Registered:
    May 13, 2005
    STIRI DE ULTIMA ORA!!!
    Eu am urcat toate vid.urile facute de mine iar acum Diva e la aparat, punand 3 vid.uri. Cine mai doreste sa urce filmulete (si cred ca mai sunt) sa zica ceva. ORICE!!!

    P.S. MAI TRAIESTE CINEVA SAU POT SA INCEP SA SPAMEZ DE UNUL SINGUR?
     
  16. ATTezeu

    ATTezeu Jedi Padawan star 4

    Registered:
    May 13, 2005
    Deci nu ma credeti, nu? Ei... pot spama de unul singur.
    Ce mai faci Tezeu?
     
  17. ATTezeu

    ATTezeu Jedi Padawan star 4

    Registered:
    May 13, 2005
    Uite bine, ma uit pe YouTube, vad cum imi merge canalul, vad cum merge si canalul FanForceRomania... tu?
    she fasssiiii?
     
  18. MaraStardreamer

    MaraStardreamer Jedi Master star 4

    Registered:
    Apr 25, 2006
    Mamaaaa, ce reclama la Tico! :D

    O sa pun si eu maine filmuletul cu arapila si Tezeu cantand :p
     
  19. CyberFaust

    CyberFaust Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 23, 2005
    Meh, spamez si eu daca vrei, ca nu pot sa dorm....
     
  20. ATTezeu

    ATTezeu Jedi Padawan star 4

    Registered:
    May 13, 2005
    Eu zic tu, mai bine sa pui filmuletele :p
     
  21. MaraStardreamer

    MaraStardreamer Jedi Master star 4

    Registered:
    Apr 25, 2006
    Azi am cumparat de la Selgros revista "Filmul tau", pentru DVD-ul "Asasinarea lui Richard Nixon" cu Sean Penn, si cand o deschid - surpriza. Vad articolul despre fan filmul nostru :) Uitasem complet de el! Asa ca cine doreste revista, grabiti-va sa o cumparati, e numarul 14, a aparut si numarul 15, asa ca nu stiu cat timp se va mai gasi :)

    Articolul a aparut deci, multumim mult Tanya, mai ramane sa facem si filmul. Il mai facem sau nu? :D
     
  22. SVAndrei

    SVAndrei Jedi Knight star 5

    Registered:
    Nov 6, 2004
    Nu am mai gasit-o. :_| Si Aura s-a suparat ca a trebuit sa ma duca cu masina in selgros degeaba. [face_laugh]
     
  23. Tanya_Akisha

    Tanya_Akisha Jedi Youngling star 1

    Registered:
    May 17, 2007
    il facem!
    si scuze ca nu v-am trimis revistele, da' nu le-am primit nici eu:( am un singur exemplar, si ma simt cam prost pt asta... sorry de 1000 de ori:(
     
  24. SVAndrei

    SVAndrei Jedi Knight star 5

    Registered:
    Nov 6, 2004
    Lasa, e ok.
     
  25. MaraStardreamer

    MaraStardreamer Jedi Master star 4

    Registered:
    Apr 25, 2006
    Asta e pagina din revista, am scanat-o la serviciu (scuzati calitatea cam slaba a imaginii).
    Revista inca se gaseste la Selgros in Timisoara, eu am mai luat ieri un exemplar, daca il doreste cineva care nu e din Timisoara sa spuna. Atat ca am desigilat-o, ca sa o arat sefei (bineinteles, a zis ca-s nebuna :D)


    [image=http://img519.imageshack.us/img519/3904/scan001rw2.jpg]

     
Thread Status:
Not open for further replies.