main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

GANG Z FFP. Czyli kto przyjezdza nad morze...

Discussion in 'Archive: Poland' started by Jag__Fel, Apr 29, 2004.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    A tak z czystej ciekawosci to czemu koniecznie Koszalin + okolice? Nie zebym cos miala do Koszalina, calkiem mi nawet odpowiada bo jak mnie zaczniecie wkurzac to zamieszkam se tam u babci i nie bede musiala was dluzej tolerowac :p A ile zaoszczedze przy tym :D
    Wogole to mi sie calkiem podobal pomysl Rumcajsa ze splywem kajakowy, wolalabym choc czesc wakacji spedzic aktywnie bo i tak bede sie smazyla 2 tygodni we Wladku na poczatku sierpnia.

    No ale jestem bardzo ugodowa osoba wiec oczywisice pojade gdzie chcecie :p
     
  2. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    No to jedziemy na Woodstock, nie trzeba placic za pole namiotowe, i wogole, Moc jest tania.... ;)

    Albo propounje, ze zorientuje sie w cenach na polach nad Jeziorem Slawskim ;)
    Bo jesli chodzi o odleglosc, to ja mam blizej do Koszalina niz do Gdanska :p
     
  3. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    Jesli chodzi o splyw kajakowy, to ja nie moge...
     
  4. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    DOBRA MA TO W DU** LOL Wogole gadac do was jak do sciany [face_plain] Matias jak chcesz jedz sobie do trojmiasta zycze milego wypoczynku :mad:. Ja wam zaproponowalem moje okolice bo tu sa dobre imprezy. Jak wam sie nie podoba, to jedzcie gdzie inndziej. Ja.... wszystko. :mad:
     
  5. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    lol Jag co ty chcesz od biednego Matiasa?? Przeciez on sie tutaj nic nie wypowiadal (przynajmniej ostatnio :p). Jesli juz to sie domyslam ze o mnie chodzi :p. Ja chcialem tylko podkreslic ze mam daleko do Koszalina. Sorki
     
  6. Matias_Fey

    Matias_Fey Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Nov 20, 2003
    Wlasnie Jag co ty ode mnie chcesz, ja sie nie wypowiadam bo nie wiem czy pojade gdziekolwiek, jak bede mial kase to moge jechac nawet na Wyspy Owcze wiec ja na razie znikam pozekam az bede wiedzial czy jade i w tedy sie wypowiem, w dupie to mam gdzie byle by z wami wszystkimi. A poza tym nie zyze sobie zeby mi ktos "dupe poierdalal" jak mnie nie ma, to na przyszlosc.
     
  7. Alassea

    Alassea Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Aug 2, 2003
    Tejk it izy, men!!!
    Wszyscy chca, ale sie nie moga dogac. ;)
    Nie rzucajcie tu innych pomyslow. My tu ustalamy wyjazd nad morze. Jak ktos nie chce jechac to niech nie miesza. Inne wyjazdy beda rozpatrzone kiedy indziej.
     
  8. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    EDIT: nie wazne
     
  9. RHerbu

    RHerbu Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Apr 7, 2004
    w molde. dobrze, ze ja nie jade z wami nad morze bo przy tej organizacji to szybciej ono wyschnie niz bym je zobaczyl [face_love] :D
     
  10. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    Pierwsze primo- Matias chce cie przeprosci, pomylilem sie. Zle przeczytalem, zwracam honor. Mam nadzieje iz mi wybaczysz i nie wezmiesz tego do siebie. Pomylilem sie ;) Wybacz

    Drugie primo Thon- To o ciebie chodzilo [face_plain] Jak tobie robi 100 km roznic... [face_plain] Powtarzam to po raz ostatni okolice Koszalina. Zreszta juz mi nie zalezy [face_plain] Jak sie dogadujecie, jedzcie do Gdanska. MNIE TO W TEJ CHWILI WISI :mad: Jestem osoba ktora lubi ppostawic sprawe, jasno. A tu widze iz tak nie zrobimy.

    Trzecie primo ultimo- Handzik napsz to co chcias napisac. Bo 8 razy edytowalas. Az jestem ciekawy co takie sprzecznosci w tobie wywolalo :p
     
  11. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    Kurde.. chcialem tylko pokazac ze mam daleko do Koszalina!. To nie mialo na celu zeby cos psuc. Ostatecznie nie musze jechac na to cale zgrupowanie.

    Poza tym pierdoli mnie juz wszystko. Gowno mnie obchodzi gdzie chcecie to robic i jak. Niechce sie z toba o nic klocic Jag! Ty to wszystko zaproponowales. Chcialem pomoc ale widze ze tylko jestem powodem sprzeczek.

    Nie liczcie juz na to ze sie tutaj wypowiem... Koniec z tym ze ja tylko na cos narzekam, ze ja cos chce, ze ja sie uzalam. Mam dosc tej obojetnosci!

    Macie, wyglupilem sie... teraz pogadajcie sobie o tym cale 3 albo i wiecej stron. Dobrej zabawy zycze
     
  12. Matias_Fey

    Matias_Fey Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Nov 20, 2003
    Nie ma sprawy Jag Sorki ze tak wybuchlem ale to bylo odrazu jak wrocilem po oblaniu prawka, wiec wiesz nie bardzo wiedzialem co mówie jeszcze raz sorki za to. A co do tematu to tak jak juz pisalem nie bede sie na razie wypowiadal. A swoja droga nie potrzebnie bylo tak klucic sie o ten wyjazd przeciez wiadomo ze pojedziemy tam gdzie zdecyduje wiekrzosc o ile wogule gdzies pojedziemy. A poza tym Thona tez powinnismy zrozumiec, nie ma senu spierac sie o cos o co nie wiadomo czy wypali. Jak kazdy bedzie wiedzial czy jedzie, wtedy cos wspólnie ustalimy. Ja tu na razie tez nie bede juz nic pisa³ jak chcecie sie klucic to sie kluccie ale nie ze mna i nie przeze mnie.
     
  13. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    Dlugo zastanawialam sie nad tym czy sie wypowiedziec do konca tu czy nie (stad tez moj 8-krotnie edytowany post) ale chyba jednak powiem co mysle na ten temat.

    W skrocie to wyglada tak: bardzo mi sie nie podobaja niektore wasze wypowiedzi typu 'wszystko jest juz ustalone, jak wam nie odpowiada to sie wynoscie'. [face_plain]
    Nie chce jednak robic awantury na forum wiec nie bede kontynuowala watku.

    Nie bedzie mnie teraz przez pare tygodni zbytnio w necie, na razie sie wypisuje z calego wyjazdu i zobacze jak to bedzie wygladalo potem.


     
  14. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    Raz Matias nie ma problemu i nie wracajmy do tego. ;)


    Dwa Thon ja ani razu nie wspomnialem zebys nie jechal. Wrecz przeciwnie wole zebys razem ze wszystkimi przyjechal. I mowie powaznie. Ale na litosc boska nie wyskakujcie mi z Gadnskiem. Wyraznie zaznaczalem to pare razy. Wiec ustalmy raz a dobrze iz to Koszalin i czy chcecie czy nie chcecie i jesli chcecie to kiedy i ile osob.

    Trzy Handzik, dlaczego uwazasz iz ktos komus sie kaze wynosic [face_plain] Przejrzalem sobie te 4 strony. Nie bylo o tym mowy. Mnie zlosci to iz pisze i pisze. Nic nie moge ustalic. Dlatego zaczelm sie wkur.... bo robicie sobie jaja ze mnie. :( A to wcale wyobraz sobie nie jest mile a z kolei nie jest mile.

     
Thread Status:
Not open for further replies.