main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Gdzie czytacie ksiazki...

Discussion in 'Archive: Poland' started by Darth_Fizyk, Nov 27, 2003.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Loru

    Loru Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Jan 6, 2004
    Najczesciej czytam w domu (w lozku) ale jak mi sie np. do szkoly isc nie chce to ide do Trafficu albo empiku i tam czytam (Ale tylko SW) :) ?rednio jedna ksiazka to jakiejs 4 godziny - kilka zlotych oszczednosci - dzieki sie troche orientyje nie wydajac fortuny (choc i tak powolutku skupuje ksiazki)
     
  2. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    Dzisiaj próbowalem taktyke Loru i ciezko mi szlo :p

    Ale Nowy przewodnik po statkach jest ekstra :D Zeby tylko kasa na niego byla :(
     
  3. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    W sklepach troszki kijowo MI sie czyta.. wole w domku... z zapuszczona muzyczka i siedzac spokojnie na czyms wygodnym i bez ciaglych odglosow gadajacych ludzi itp.

    Poza tym jak sie lezy w wannie to sie powinno myc :p... wiem ze nie ejstem tego przykladem ;) bo sam leze.. a nawet zasypiam :D...

    Jeszcze do tego wsyzstkiego jakos ja nie lubie czytac w samochodzie... bo cos mi sie z oczami dzieje i glowa mnie zaczyna napierniczac [face_plain]
     
  4. Loru

    Loru Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Jan 6, 2004
    J muzyczke ze soba przynosze w walkmanie, znajduje cichy kacik i czytam. Mozna sie przyzwyczaic bo robie tak juz od dluzszego czasu (tj. od polowy liceum)
     
  5. ceta

    ceta Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Jun 30, 2003
    oooo no z walkmenem tez czasem probuje ale to musze byc wypoczeta bo tak to mnie muzyka dekoncentruje
    ale w sumie zawsze jak cyztam, ucze sie , czy robie cokolwiek to mam w tle w pokoju radio - czy jakas muze -musi byc obowiazkowo :)
     
  6. Alassea

    Alassea Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Aug 2, 2003
    Co do czytania w Empikach itp to ostatnio widzialam po raz pierwszy w Empiku takie masowe zjawisko. Szok! Z 15 osob siedzialo, jedna kolo drugiej i czytali komiksy, rozpietosc wieku dosc duza. Czasem widzialam, ze 2-3 osoby siedzialy i cos przegladaly, ale... Ze pracownicy ich nie przegonia! Chyba tez musze kiedys sprobowac, jak bede miec wiecej czasu. :p
     
  7. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    NO dzisaj wyprobowalam metode Empikowa ;) Ale ja jestem za mietka :p po godzinie odpadlam. Ale to dlatego ze wszystkie miejsca siedzace byly zajete przez komiksiarzy i musialam na stojaco czytac! Chyba wole jednak w domu :p
     
  8. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    to i tak lepiej ode mnie Handzik :p... Ja to nawet 15 min nie ustoje ( no chyba zebym siedzial). Ja zdecydowanie wole w domciu.. a dlaczego to juz mowilem :D

    Najlepsze jak ma sie tkaie duze nieskladane lozko (jak u mojej babki) to mozna przy okazji zmieniac pozycje i tak dalej.. to nic az tak nieboli od ciaglego siedzenia... Ja czasami przyjmuje fajne pozy jak czytam :D.. ale jakie to nie bede mowil [face_devil]
     
  9. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Ja w empiku widze, za kazdym razem jak jestem od kilkunastu, do kilkudziesieciu osob czytajacych :) Chyba, ze przed zamknieciem, to w calym sklepie ledwie pare osob jest :p
     
  10. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    UUUUUFFFFFFFF skonczylem "Eskadre Widm"!!! :D Zaczynam "PUNKT PRZELOMU" ;)
     
  11. Loru

    Loru Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Jan 6, 2004
    No i moje problemy rozwiazane - pracuje w ksiegarni i jutro zaczynam "Eskadre widm"
     
  12. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    Jaka ksiegarnia? Gdzie?? Masz jakies zniszki? :D :p
     
  13. Falcon1300

    Falcon1300 Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 20, 2003
    Thon, ja tez kiedys przyjmowalem "dziwne" pozy podczas czytania, a teraz mam krzywy kregoslup :p
    Obecnie to czytam glownie w autobusie, w wyrze przed zasnieciem i czasami na wykladach...
     
Thread Status:
Not open for further replies.