main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Gwiezdne Wojny na DVD!!

Discussion in 'Archive: Poland' started by handzik, Nov 6, 2003.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    W Homing Beacon pisza, ze 21 Wrzesnia, to data dla USA i Kanady tylko :( ale Swiatowa bedzie krotko po :)
     
  2. Mefistofeles

    Mefistofeles Jedi Master star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    hmmm, szczerze mowiac, to ja gdybam sobie na wydanie calosci (ale to pewnie gdzies w 2006) - czyli EI - EVI + dodatki na tym calym DVD
     
  3. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Bo ja wiem... wydanie calosci.... E1 i 2 mam juz na dvd :)
     
  4. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    A ja bym wolal zeby zrobili taka serie E 1,2,3 i OT!!! to by bylo cos :D ja mam wszystkie czesci na plytach, naczy na divx, gdzies na kasetach mam ta stara wersje trylogi!!! Poza tym pewnie na takiej skladance beda dodatki, jak to powstawalo i wogle. Moze beda te sceny wogle nie dodane, konkretnie mi chodzi o te sceny ktore sa w encyklopedi Behind the magic !!! Jestem duzo plusow takiej seri mozna wymieniac w nieskonczonosc!!! :D :D :D
     
  5. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Tak... jak wydadza wszystkie w jednym komplecie, bedzie trzebva wiecej pieniedzy naraz wydac :p
     
  6. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    Troche szkoda ze tylko 4 plyty bede, w tym tylko 1 z dodatkami. Liczylam na to ze beda po 2 na kazdy film tak jak z ep. 1 i 2. Wtedy mogliby nam dac i specjalna edycje i oryginalna wersje plus wszelkie wyciete sceny, filmy dokumentalne itd. Ale nie narzekam, dobrze ze wkoncu SW bedzie na DVD :D
     
  7. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    Ja jednak mysle, ze dadza z czasem jakies plytki do OT. Np w serii obcego jest az 9 plytek dvd!!! :cool: Jestem pewien, ze bedzie tego troche. Ja bym sie nie martwil. Jak nie teraz to pozniej. A kazde pieniadze sa warte SW!!! :cool:
     
  8. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Co wy marudzicie... ze w serii obcego bylo 9 plytek... tez mi co.... jak wydadza Trylogie w tym roku a za rok bedzie E3 na DVD to bedzie razem plytek 10 :D plus wojny klonow... itd... :)
     
  9. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    taaa... a pozniej w sklepach 20paki z wszystkim co zostalo zrobione na temat SW [face_plain]
     
  10. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Dlatego lepiej kupowac pojedynczo ;)
     
  11. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    watpie.. kupisz pojedynczo a w tym 20 paku dadza ci jakes dwa czy tez trzy nowe filmiki i nowa grafe w menu czy co tam jeszcze... i juz go chcesz kupic...
     
  12. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    Sluchajta od lat jestem maniakiem SW i zostane nim!!! Od lat kupuje rzeczy zwiazane z SW bo to moja pasja i bede kupwal!!! Pieniadze tu nie graja roli, jesli zalezy ci na drobbnych szczegolach to kupisz ten 20 pack albo spiratuje sie z czasem!!! Ale tak czy siak bede to mial!!! Taka jest moja opinia!!!
     
  13. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    dobra nie krzycz.. przeciez wszyscy sie z tym zgadzaja.. procz Fizyka.

    <Fizyk mdleje> :p
     
  14. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    No nie wiem... ja te plyty kupie przede wszystkim dla filmow :)Wiec jak w 20 paku bedzie tylko kilka nowych dodatkowych dokumentow... to juz lepiej sobie je sciagnac z neta :p
     
  15. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    Ja nie krzycze!!! Ja tam nawet sie zgadzam z Fizykiem z neta sciagnoac tez jest jakis sposob na osiagniecie celu!!! :D Takze nie ma co nazekac!!! ;)
     
  16. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    Eeee tam ... sciagac... ja wole miec wszystko ladnie w pudelku i legalnie :p
     
  17. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    Ja do sciagania nic nie mam!!! :D Nie zwsze jest kasa na to zeby sobie mozna bylo kupic jakie kolwiek SW!!! :_|
     
  18. Loru

    Loru Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Jan 6, 2004
    ""20. Bitwa o Gwiazde Smierci jest ciekawsza. Zobaczymy wiêcej TIE Fighterow, a takze mysliwców Rebelii. W tym kilka starych Naboo Starfighterów.""

    Uwazam ze oprocz N-1 Starfighter powinni tam pokazac
    Z-95 Headhunter. Jako poprzednik X-Winga bylby chyba na miejscu, szczegolnie ze jest ciut nowszy od N-1.

    ""10. Poprawiono tez wszystkie statki kosmiczne.""

    Co mnie bardzo cieszy - Jesli chodzi o SW SE to bylem ardzo zadowolony z nowych ujec statkow kosmicznych. Mam nadzieje ze i tu sie nie zawiode.
     
  19. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Hmmm... Loru... to byly pobone zyczenia jakiegos fana... wszyscy juz wiedza ze dostaniemy trylogie SE z 97 roku :p
     
  20. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    no teraz pewnie tak.. ale kto wie co bedzie pozniej :p
     
  21. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    Wiecie co ja nawet wole stara wersje SW OT!!! :D
    Na niej sie wychowalem, mam ja nadal gdzies na VHS!!!! ;) Jak to bylo dwno temu!!! :D
     
  22. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    No coz... ja mam SE na VHS :) Ale na DVD tez chce miec :D
     
  23. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    Na DVD mi brakuje tylo OT i e1 :( Musze sobie gdzies skombinowac!!! :D Ale fajnie miec stara wersje OT na DVD!!! ;)
     
  24. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Na Hyperspace pokazano Opakowanie DVD dla trylogii. Ma byc zlote, lub srebrne, tak jak przy wydaniu VHS w 97 roku.
     
  25. Xi-an

    Xi-an Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Sep 24, 2003
    Jakby co:

    Edit: Hyperspace Photos are not allowed on the baords
     
Thread Status:
Not open for further replies.