HELP dla nowych Userow :)

Discussion in 'Poland' started by Darth_Fizyk, Sep 24, 2003.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Darth_Fizyk Jedi Grand Master

star 5
    Pomoc:

1)Nie uzywaj polskich liter. Zamiast nich pojawiaja sie rozne znaczki i krzaczki przez co text jest niezrozumialy, Przyklad ¹ê?æ?³ñó
    2)Jezeli Wpisujecie Emotikonke/Malpe/Usmiech, czy jak to tam zwiecie, pamietajcie o spacji przed i najlepiej po
    3)Jezeli odpowiadasz na czyjs starszy Post (nie bedacy bezposrednio nad twoim), Napisz komu odpowiadasz w ten Sposob: Darth Fizyk Ty.... :)
    4)Taka sama Emotikonka/Malpa/Usmiech moga wystapic w jednym poscie tylko 5 razy wiec nie szalejcie. Przyklad :D :D :D :D :D :D :D :D
    5)Symbole Emotikonek znajdziecie w linku "Faces" na gorze
    6)Jak dekorowac text, przyklady sa w Linku "Markup Codes" Takze na gorze
    7)Jak chcecie rozmawiac z jakas osoba albo przeslac jej tekst, ktory tylko ona ma zobaczyc od tego jest Private Message w skrocie PM.
    8)Mozes wpisac tylko jedna Wiadomosc na Minute
    9)Masz Problem z czyms, czego tu nie znalazles, zwroc sie o pomoc do kóregos ze stalych bywalcow lub CR'a:)

Topici Obowiazkowe

Poznajmy Sie
  2. Kirtan_Loor Jedi Knight

star 2
    Zaleca sie, aby to forum bylo traktowane jako chat. Krotko mowiac: radzimy odswiezac okno co 1 minute. Prawie napewno beda juz nowe posty.
  3. DarthRumcajs Jedi Master

star 4
    Fizyk. Umiesc link do tego topicu w gorenej linijce, popatrz sie na Frence General, maja tam linki w tym jeden o nazwie FAQ.
  4. Chimpo_the_Sith Jedi Grand Master

star 5
    DarthRumcajs dobrze mowi. Dac mu wodki :D
  5. Master_Thon Jedi Master

star 4
    Darth Fizyk ty... :p Moze jeszcze powinienes dodac jeden punkt:

10) nie zadzieraj z CR'em bo Thon sie z toba rozprawi :p
  6. Darth_Fizyk Jedi Grand Master

star 5
    Dobry pomysl :) jutro (albo dzis, jest godzina 0) po poludniu wysle PM'a :) Tylko jak to nazwac?
  7. Master_Thon Jedi Master

star 4
    ej wiesz co Fizyk skoro jestesmy przy dawaniu TYTULOW to zalatw mi TYTUL: FanForce CR Poland Bodyguard :p...
    Nie no zartuje :D. Cos mnie ostatnio wzielo na zarty :(... SORKI

Przeciez wiadomo ze sobie sam poradzisz Fizyk :D... Nie potrzebujesz ochrony :(
  8. Darth_Fizyk Jedi Grand Master

star 5
    Nie udalo mi sie, off-line bylem dzien prawie caly :( Ale zdalem dzis egzamin teoretyczny na prawko jazdy :D A praktyczny zdam we Wroclawiu :) Jutro postaram sie wyslac prosbe o wywieszenie tego tematu :)

PS. Jak macie cos do Helpa to postujcie propozycje klejnych punktow :) To da sie zmodyfikowac potem na wniosek u naszego RSA, lub na Forum CR'ow poprosze :)
  9. RRS-1980 Jedi Knight

star 1
    Ja tak z pewna niesmialoscia bym prosil o dodatkowy link: Polish SW websites do tego threadu:

http://boards.theforce.net/message.asp?topic=12183089

...gdzie jest mini-przewodnik po polskich stronach o Gwiezdnych Wojnach, który byc moze, zainteresuje jakies inglisz-spiking osoby do oblookania, jak wyglada SW po polsku.
  10. Darth_Fizyk Jedi Grand Master

star 5
    Jak sie wypowiedza inni pozytwywnie, to sprobojemy dodac :)
    Ale moze caly temat od nowa zalozyc, niech ktos, np. RRS-1980 opisuje sajty, a ten co jest to do zglaszania nowych zostawic :)
  11. Master_Thon Jedi Master

star 4
    ja nie mam nic przeciwko...aby tylko ten topic byl bardziej przejrzysty dla englishow. O co mi chodzi? O teksty typu: "O, thanks" itp... tylko strony spisane i tyle (no i opisy tez moga byc)...

Fizyk a niedaloby sie tego jakos zamknac by nikt nie mogl potem pisac :D
  12. Darth_Fizyk Jedi Grand Master

star 5
    Daloby sie, ale po co? ;)
  13. WILAJOS Jedi Knight

star 1
    Ja juz sie przyzwyczailem do nie pisania polskich liter. Mam swuj sposub, ¿e pisze normalnie polskimi literami, bo pisze tak w miare szybko, a puzniej zmieniam literki.
  14. WILAJOS Jedi Knight

star 1
    Choc jest to zawodne :D
  15. Master_Thon Jedi Master

star 4
    ja i tak nie pisze ciagle (na GG itp) polskimi literami bo to duzo czasu zajmuje :D
    No,ale z kolei trudno pozniej pisze sie jakies wypracowanka na kompie lub cos w tym rodzaju, bo czlowiek ma to przyzwyczajenie :p
  16. Darth_Fizyk Jedi Grand Master

star 5
    Ja staram sie wszedzie pozatym forum uzywac polskich liter dlatego :D
  17. Chimpo_the_Sith Jedi Grand Master

star 5
    Ostatnio duzo gadania jest o przestrzeganiu zasad a wiec mala aktualizacja:

Pomoc:

1)Nie uzywaj polskich liter. Zamiast nich pojawiaja sie rozne znaczki i krzaczki przez co text jest niezrozumialy, Przyklad ¹ê?æ?³ñó
    2)Jezeli Wpisujecie Emotikonke/Malpe/Usmiech, czy jak to tam zwiecie, pamietajcie o spacji przed i najlepiej po
    3)Jezeli odpowiadasz na czyjs starszy Post (nie bedacy bezposrednio nad twoim), Napisz komu odpowiadasz w ten Sposob: Darth Fizyk Ty....
    4)Taka sama Emotikonka/Malpa/Usmiech moga wystapic w jednym poscie tylko 5 razy wiec nie szalejcie. Przyklad :D :D :D
    5)Symbole Emotikonek znajdziecie w linku "Faces" na gorze
    6)Jak dekorowac text, przyklady sa w Linku "Markup Codes" Takze na gorze
    7)Jak chcecie rozmawiac z jakas osoba albo przeslac jej tekst, ktory tylko ona ma zobaczyc od tego jest Private Message w skrocie PM.
    8)Mozes wpisac tylko jedna Wiadomosc na Minute
    9) Nie wolno wstawiac linków z materialem nielegalnym i lamiacym prawa autorskie, erotycznym itp. Np. Linków do pobrania
    odcinków Clone Wars nie wolno nigdzie tutaj wstawiac , chyba ze jest to legalne zródlo jak LucasFilm czy Cartoon Network.
    10)Uzywanie nazw alkoholi jakiegokolwiek rodzaju tez prosze ograniczyc do minimum, gdyz inaczej mozemy miec duze problemy. Prosze uzywac slowa Moc zamiast Alkohol itp.
    11) Jezeli ktos mam problemy z dekorowaniem tekstu niech skorzysta z tej pomocy Markup Code Generator
    12)Masz Problem z czyms, czego tu nie znalazles, zwroc sie o pomoc do kóregos ze stalych bywalcow lub CR'a:)
  18. handzik Force Ghost

star 5
    Taka sama Emotikonka/Malpa/Usmiech moga wystapic w jednym poscie tylko 5 razy

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Nie ktorych ta zasad nie dotyczy [face_devil]
  19. Chimpo_the_Sith Jedi Grand Master

star 5
    Wiedzialem ze mozna wiecej ale nie wiedzialem jak :p
  20. DarthRumcajs Jedi Master

star 4
  21. DarthRumcajs Jedi Master

star 4
    Hmm... to ja za przykladem Handzik pojde, bo zdajsie malo kto dostrzega link do tego helpa na gornym pasku :p wiec wyciagam temat do gory :D
    PS. Fizyk. Moze trzeba by nazwe zmienic z Help PL na cos bardziej rzucajace sie w oczy np.: Informacje dla nowych uzytkownikow lub cos podobnego ;)
  22. Master_Thon Jedi Master

star 4
    albo...

Q... NOWI ZAGLADAC TU!!!

zartuje :p

moze lepiej tak jak mowi Rumcajsek :p
  23. Darth_Fizyk Jedi Grand Master

star 5
  24. RHerbu Jedi Knight

star 3
    a ja skorzystam z okazji i na probe przesle posta. i nie trzelac, prosze...
  25. Jag__Fel Jedi Master

star 4
    Hmm o czym wy tu prawicie :p

Mlodziezy trzeba pomgac :D
Thread Status:
Not open for further replies.