main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Ile fantasy w SW ???

Discussion in 'Archive: Poland' started by Mefistofeles, Jul 20, 2003.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Mefistofeles

    Mefistofeles Jedi Master star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    nie wiem czy taki temat byl poruszany na Bastionie, ale wiem, ze byl poruszany gdzie indziej. Ciekaw jestem waszej reakcji, gdyz ja pamietam zdziwienia i oburzenia, ze w SW w ogole nie ma fantasy. Ja osobiscie uwazam, ze to bardziej fantasy niz s-f, lub (mowiac bardziej ludzko) wiecej w nim fiction niz science-fiction.
    A co Wy myslicie?
     
  2. DarthRumcajs

    DarthRumcajs Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Ha :D
    Oczywiscie :)
    Czary, magia, miecze (i co z tego, ze swietlne - miecz to miecz). Bardziej przypomina Conana, Xene, czy Herkulesa, tylko bohaterowie poruszaja sie po wiekszym obszarze uzywajac szybszych srodkow transportu :D
    Lucas wcale nie martwi sie problemami podrozy kosmicznych petlami czasowymi i tym podobnymi rzeczami, od tego ma Roddenberrego i jego Star Treka :D
     
  3. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Sama Moc jest przeciez wytworem fantasy :) i pewnie mnóstwo innych rzeczy, nad którymi nie myslalem :) Ale to lubie najbardziej w SW polaczenie S-F i fantasy :D I jeszcze to, ze wszystko jest dla nich takie naturalne, normalne :)
     
  4. Damarcus

    Damarcus Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 7, 2003
    Polaczenie fantasy i S-f to jest to nie ma czystej bajki (Flash Gordon itp.) tylko stwozone do tej bajki zostalo cale uniwersum SW i to jest piekne ze nie ogranicza sie to do filmow tylko kazda dziedzina wszechswiata ma swoje zasady i to jest IMO piekne. :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.