main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Imprezka

Discussion in 'Archive: Poland' started by handzik, Apr 22, 2003.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. DarthRumcajs

    DarthRumcajs Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Sorki, ze mnie na chwile wcielo, ale jakis dran na parkingu zarysowal mi lakier na moim YT-3000 ;) . Nie wiem co to byl za jegomosc, bo aktywny system alarmowy przerobil go na tosta :p Moze ktos go rozpozna po tym co zostalo? Czarny plaszcz i maska jak z "Milczenia owiec" :D
    Znajdzie sie dla mnie w barku jakies "szato" z dobrego rocznika, najlepiej z winogron z poludniowego stoku.
    Aa!! Gdzie jest kucharz!! Zupe z pletwy rekina prosze.
     
  2. Neimoidian

    Neimoidian Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Ales sobie potrawke wybral! Z tego co wiem, to nikt tutaj specjalnie nie kucharzy, ale jak sie udasz do cety, to moze chociaz ta pizze dostaniesz.

    Klucz do lodowki wieszam na haczyku - kto chce niech sie czestuje - NIE WSZYSCY OD RAZU!!!

    Przyznam sie ze nawet nie zabralem sie za czytanie zasad Sabacca :confused: KaeSz jakos sie nimi zajmowala i mi sie juz nie chcialo pozniej zabierac za nie.
     
  3. ceta

    ceta Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Jun 30, 2003
    *ceta po telefonie*
    dobra -pizza jeste ale z tunczykiem :) jak ktos nie lubi to pech .

    ja znam zasady bo nawet na alderaanie to prowadze wiec neimo nie ma sprawy :D ,tylko wyskakuj z credytow bo gramy na pieniazki ;) :D

    let's beginnnnn the game
     
  4. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    Wracam znad morza po 2 tyg. a tu wkoncu imprezka sie rozkrecila :D .
    Prosze jakiegos malego drinka i spadam pograc w sabacc.
    A przy okazji to mam tu kilka paczek paluszkow i krakersow dla zglodnialych.

     
  5. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    *z zewnatrz slychac trzask lamanej blachy*

    * na imprezke wchodzi tajemniczy gosc*

    Witam wszystkich ponownie!!! Sorka ze tyle halasu ale moj X-wing nie wyrobil sie na zakrecie. No to impreza trwa, piwa ubywa, a ja sie opalam. Bede tu od czasu do czasu wpadal bo mam internet cafe zaraz obok pensjonatu. :D

     
  6. Neimoidian

    Neimoidian Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Chimpo -> piwo + Slonce = bol glowy!
    Pozdrawiam wszystkich imprezujacych.
    U mnie pogoda nie na opalanie, ale jak slysze jak gotuja sie za granica, to mi wcale nie szkoda.
     
  7. Neimoidian

    Neimoidian Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Co jest - piwo sie skonczylo, muzyka nie podoba sie, wszyscy graja w Sabacca??? Sam mam gibac sie na parkiecie i siedziec prz stoliku, gdzie nikt mnie nie obsluzy? Zapraszamy do zabawy - wieczor dopiero sie zaczyna, a jeszcze zostal ranek i znowu wieczor...
     
  8. DarthRumcajs

    DarthRumcajs Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Sorki ;) Windoza jest cos antyalkoholowa i sie mi powiesila, mialem reinstal i bylem offline :(
    Ale teraz nadrobiê.
    - Kelner!! Wiadro szkockiej z lodem proszê!
    Czy na Bila nie ma sposobu?! Jakbym ja takie buble robil, to dawno by mnie juz wyj... z roboty :p A ten jeszcze forse niezla z tego ma.
    I w tym miejscu prosba do G.L. moze by tak JK-III JA i KOTOR pod Linuxa napisac. Gdyby tak sie stalo, to kompakta od szmatrosoftu na rzutki przerabiam, biore giwere i troszke sobie postrzelam :)
    - Kelner!! Co tak dlugo?!... Co to jest?! To mialo byc z lodem, a nie grzaniec!!
    -Aa... I jeszcze jedna rzecz. Wezcie no tu tego... no... Wiliamsa, niech cie troszke z tymi chinskimi paleczkami pogimnastykuje, bo strasznie tu cicho.
    :D :D
     
  9. Neimoidian

    Neimoidian Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Kelner sie chyba tez ubzdryngolil, ale co mu bedziemy zalowac.

    A co do windowsa to zaczynam sie po Terminatorze obawiac najgorszego - najpierw instaluje sie go na wszystkich komputerach, pozniej rozsyla wirusa i trzeba sciagnac uaktualnienie - wtedy nasz sprzet jest juz calkowicie bezwolny i nastapi koniec swiata i przejecie wladzy przez maszyny. Jednym slowem smierc userom!
     
  10. ceta

    ceta Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Jun 30, 2003
    alo alo!! opuszczam was na inna imprezke ,ale zaraz wracam ;) .alderaan mnie wzywa wiec sie zegnam narazie ,szkoda ze was wszystkich nie bedzie :(
    .ale MTFBWY
     
  11. Neimoidian

    Neimoidian Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Milego Alderaanu! Tez zaluje, ze mnie tam nie ma i nie moge sie ze wszystkimi poznac!!!
     
  12. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    Jestem kolejnym biednym robaczkiem co nie mogl jechac na konwent :(. Mam nadzieje, ze przynajmniej ci, ktorzy tam teraz sa, maja niezla zabawe. :)
     
  13. DarthRumcajs

    DarthRumcajs Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Konwent sie skonczyl. Moze ktos z uczestnikow teraz wpadnie tutaj na impreze i podzieli sie informacjami, wrazeniami no i... Korelianskim oczywiscie :D
     
  14. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    *Przez drzwi wchodza kurierzy pocztowi i wnosza zamrazarke. Stawiaja ja niezdarnie obok lodowki. Zamrazarka sie wywraca, otwiera, a z niej wypada duza kostka lodu i rozmarza... *
     
  15. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    *Otrzasa sie z wody i resztek Lodu*

    -Ide do kuchni zrobic sobie Herbate z Rumem, bo mi troche zimno :D , komus jeszcze zrobic?
    Aha, i przywiozlem troche ryb znad morza, jakby ktos byl glodny ;)
     
  16. DarthRumcajs

    DarthRumcajs Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Moze byc. Ale sam rum, bez herbaty ;)
    Acha. W tych szcz¹tkach ryb, co razem z toba sie wytopily z tej kostki lodu, a teraz zasmiecaja parkiet, nie znalazla by sie pletwa z rekina :)
     
  17. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Hmmm poszukam.

    *grzebie w rybach*

    hmmm, filet z rekina... Fladra... hmmm, O jest, znalazla sie :D Zaraz ci przygotuje tylko te ryby wrzuce z powrotem do zamrazalki :D

    *Sprzata ryby i idzie do kuchni*

    Rumcajs, smarzona, pieczona, czy moze wolisz rosol z tej pletwy?
     
  18. ceta

    ceta Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Jun 30, 2003
    *otwieraja sie drzwi i wchodzi ceta ,wyglada jakby nie spala z 2 doby*

    widze ze panowie sie wreszcie do kuchni zabrali :D .dla mnie jakas herbata albo wodyyy [bo suszy ??!!]
    .co tu duzo mowic zeby was nie zasmucac -Alderaan -wspaniale spotkanie ,wspaniali ludzie i zabawa .Na pweno taki konwent sie jeszcze odbedzie i wtedy moze pobawimy sie w jeszcze wiekszym gronie. .teraz jednak czas na mnie...

    *ceta zmeczona wypija do konca ,wstaje i z udaje sie do innego pokoju -z przyzwyczajenia rozklada karimate :) i kladzie sie spac do spiwora bo nie spala od dwoch dni!*

     
  19. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    *Wychodzi z kuchni ze spalona pletwa rekina*

    Niech to szlag, musze drugiej szukac :(
    Ejjj, czemu wszyscy spia na podlodze?

    *Szpera w zamrazarce*
     
  20. Neimoidian

    Neimoidian Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Spia na podlodze, bo wszystkie kanapy zajete, a po tylu dniach imprez juz sily nie te. No chyba ze podniesimy sie na duchu ta herbatka z rumem!
    Na zdrowie!

    Opowiadajcie jak bylo na Alderaanie!
     
  21. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Mnie tam na Alderaanie nie bylo, ale sciagam sobie te relacje z tvp :)

    *Popija kolejna Herbate z Rumem*

    ale z tego co slyszalem to zabawa byla przednia. Ja niestety bylem nad Morzem. A tuz przed wyjazdem na Woodstocku w 1. dzien :)

    *Dolewa Rumu do herbaty*
     
  22. DarthRumcajs

    DarthRumcajs Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Coz ja tez nie bylem :(
    Powiadaja, ze "robota nie zajac i nie ucieknie, a szef nie pies i sie nie wscieknie", ale... mowia tez "wyjatek regole potwierdza" i tak sie stalo w moim przyoadku.

    Wszyscy popadali na podlodze i trzeba teraz uwazac, zeby komus na jakies czulki, czy inne wystajace czesci ciala, nie stanac.

    Ooo!! Ktos nawet miecz zapomnial wylaczyc i zaczal juz nadtapiac transplastalowy blat stolu.

    Chce go wylaczyc, ale strasznie sie nagrzal.
    Uzywam Mocy, wylaczam i wrzucam do zamrazarki, zeby ostygnal.

    Kilkanascie sekund pozniej...
    Potworny huk wstrzasa pomieszczeniem...
    to eksplodowala zamrazarka, rozrzucajac wokol swa rybna zawartosc.

    Witam wszystkich. Mamy piekny ranek. Pora wstawac. - Mowiac to odklejam z twarzy fragment ramienia osmiornicy, ktory znalazl sie tam w wyniku eksplozji.
     
  23. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    *Rozmawia przez telefon*

    W ramach promocji dostaniemy nowy stol, z cortosisu, tym razem sie nie nadtopi :D
    A z zamrazarka bedzie klopot, trzeba bedzie te ryby przyzadzic szybko :( nastawie garnki z woda i z Rumcajsem przygotujemy zupe rybna :D
     
  24. Neimoidian

    Neimoidian Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Jun 29, 2003
    No i tak to jest jak daje sie miecz osobie nieodpowiedzialnej, ktora prace przedklada nad zabawe ;-P

    A co do tej lodowki to i tak potrzebowalismy wiekszej, bo sie nie mieszcza zapasy.

    Co do zupki - to nie dawajcie za du¿o osci. Pozniej w gardle staja. A ta osmiornice juz mi za drzwi - nie znosze tego scierwa.
     
  25. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    No to ja wyjechalem na 2 tygodnie a wy juz zdazyliscie lodowke rozwalic. I co ja teraz poczne bez niej. :(
     
Thread Status:
Not open for further replies.