main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Romania Intalniri intre fanii Star Wars

Discussion in 'Europe Discussion' started by sergiurusu, Oct 13, 2005.

  1. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    Mie imi convine Poli:


  2. arata bine in interior dupa cum am vazut cand am fost


  3. stiu unde este asa ca nu ma ratacesc prin TM


  4. piza este SUPER!
  5.  
  6. ROGUESQUAD

    ROGUESQUAD Jedi Master star 4

    Registered:
    Oct 27, 2004
    26 octombrie? Sper, pentru binele tau Rogue, ca asta nu pica in mijlocul saptamanii, ca o sa trebuiasca sa chiulesc!

    26 octombrie pica intr-o miercuri.
    In general ultimele intalniri care au fost in Bucuresti s-au petrecut in week-end-uri, dar am vrut de data aceasta sa incercam sa facem tot posibilul de a ne strange toti cei care activam pe forum.
    Stiu ca e aiurea, la ora 7 - 7 jumate in timpul saptamanii majoritatea vin direct de la birou sau scoala... dar eu zic ca merita efortul... si asa intalnirile s-au cam rarit.

    In concluzie... Lady Cora... Do what must be done ! Do not hesitate ! Show no mercy ! Chiuleste !
    [face_devil]
     
  7. Lady_Cora

    Lady_Cora Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Sep 20, 2005
    7-7 jumate? E bine. Inseamna ca nu o sa trebuiasca decat sa plec de la ultimele doua ore... care si asa sunt mate si fizica! [face_sick]
     
  8. ATTezeu

    ATTezeu Jedi Padawan star 4

    Registered:
    May 13, 2005
    Fratilor. sa imi aduc sabia de jedi ?
     
  9. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    Am vorbit cu SVAndrei si e ok pt noi in 29. Imi voi aduce si toporul de Jedai si il rog pe ATTezeu sa-si duca tarnacopul si furculita de Jedai. Grebla de Jedai o lasam pe mana altora.[face_batting]

     
  10. ATTezeu

    ATTezeu Jedi Padawan star 4

    Registered:
    May 13, 2005
    Daca ma supar adus si stropitoarea de jedi (si eventual papusa sau papusoiu gonflabil de jedi) doar ca sa fim siguri ca este o intalnire SW :D[face_whistling]
    Sergiu... sunt sigur ca tu nu ai avea nimic impotriva aducerii sabiei de jedi nejedi, dar tu nu o sa fi in buciurlesti :D
     
  11. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    In 26 voi fi inca prin Arad.
     
  12. arapila

    arapila Jedi Master star 4

    Registered:
    Jan 28, 2005
    nu pot sa vin in Timisoara sambata viitoare... sper sa va distrati fain... astept poze cu ce-am pierdut :p
     
  13. TheOneChosen

    TheOneChosen Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Jul 3, 2005
    :(..imi pare rau ca nu poti veni:(.. sa fi vazut tu ce pizza buna sa fece aici:).
    Vom face multe poze.. pentru toti:).
     
  14. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    Cam la ce ora ati vrea sa fie intalnirea? Se poate mai de dimineata (nu seara)? Adica pe la 11-12?
     
  15. mara_alexia

    mara_alexia Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 29, 2004
    Noua celor din Timisoara cred ca ne este cam indiferent, avand in vedere ca intalnirea va avealoc sambata. Daca arapila nu se razgandeste pana la urma, si pentru voi, cei din Arad, aceasta este ora care va convine, pentru mine e OK.
     
  16. ROGUESQUAD

    ROGUESQUAD Jedi Master star 4

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Well... dupa mai multe discutii purtate saptamana aceasta si cea trecuta, am reusit sa cadem de acord asupra unei date pt. intalnirea din Bucuresti ce aniverseaza implinirea a 1 an de existenta a forumului nostru.
    Am stabilit ca data va fi miercuri 26 octombrie, in locatia Laptaria lui Enache - majoritatea intalnirilor din acest an au avut loc in general pe la Universitate - iar ora ar fi 19.30.
    Mizez pe prezenta urmatorilor : Doona, AK-610, Vic, Tezeu, Tavi Paun, ComicDiva, Lady Cora, Depa, Darth Trayus, Darkbebe si evident subsemnatul.
    Din pacate, toate eforturile de a incerca sa il contactez cumva pe Vanator - mailuri, SMS-uri, telefoane - un fost in van. E totally lost in space.
    Cam acestia zic eu, ar fi userii activi din Bucuresti.
    In principiu intalnirea va incepe de la 19.30, dar avand in vedere ca localul este mai tot timpul ocupat, eu probabil voi fi acolo pe la ora 18.00 sa prind o masa libera.
    Deci, daca sunt persoane care nu au ce sa isi umple timpul ma pot gasi dupa ora 18.00 in Laptaria lui Enache.
    Din cate am inteles Aranna, ar urma sa reapara pe forum dupa aproape un an; daca doreste, noi o asteptam si la intalnirea de miercuri.


     
  17. CyberFaust

    CyberFaust Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 23, 2005
    poli adica aia de linga mall???????????


    la ce ora

    ca eu vin 99.91 %
     
  18. mara_alexia

    mara_alexia Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 29, 2004
    CyberFaust, esti din Timisoara? Pentru ca fanii din Timisoara se intalnesc la Poli (si da, e in apropiere de Mall, mai precis, langa Poligrafie), in data de 29. Cei din Bucuresti se duc sa bea lapte. :D
     
  19. SVAndrei

    SVAndrei Jedi Knight star 5

    Registered:
    Nov 6, 2004
    Fruntea e in Banat!![face_mischief]
     
  20. ATTezeu

    ATTezeu Jedi Padawan star 4

    Registered:
    May 13, 2005
    Bem ce ni se da... desi eu as prefera un prigat :D
     
  21. FriendlyPiranha

    FriendlyPiranha Jedi Grand Master star 4

    Registered:
    Feb 25, 2005
    Jean Suc Prigat ala din URSS Intrecrize? :D
     
  22. ATTezeu

    ATTezeu Jedi Padawan star 4

    Registered:
    May 13, 2005
    FP... uneori mistourile tale ma sperie [face_skull]
     
  23. Depa_sPadawan

    Depa_sPadawan Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Jun 27, 2005
    Da, o sa fiu si eu cu tine Rogue de la 6, ca doar cine sa ma duca si pe mine cu masina ? :D Ne inecam si noi amarul pana apare restul lumii. So, i'm in.
     
  24. FriendlyPiranha

    FriendlyPiranha Jedi Grand Master star 4

    Registered:
    Feb 25, 2005
    Di shie nutzi ( he, he... tanti Nutzi) plac glumili mieli mai AT&T? Katzi prishina di batai?
     
  25. Raith_Krace

    Raith_Krace Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Sep 2, 2005
    Misto... Se intensifica intalnirile... Si eu am pus pe joi... Ieri am anulat ca nu aveau timp ceilalti... Se mai intampla. Si am avut de lucru la site.. A da.. Daca vreti sa vedeti o mica galerie foto intrati pe asta Nu am descrieri inca, dar urmeaza.
     
  26. Lady_Cora

    Lady_Cora Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Sep 20, 2005
    Bine ca ai fixat o locatie, Rogue. Cred ca am sa ajung pe la 18 si ceva, ca plec de la ultimele doua ore (oricum nu aveam nici un chef de mate si fizica!) Ne vedem acolo.
     
  27. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    Cyber Faust Bine ai venit pe TFN Romania, noi te asteptam si la intalnire. Ai si un PM!
     
  28. CyberFaust

    CyberFaust Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 23, 2005
    Hmmmm.....

    29 iese simbata sau vineri adica poimaine pt ca nu cred ca va trebui sa chiulesti Lady_Cora doar e simbata
    sa use tine vineri?

     
  29. mara_alexia

    mara_alexia Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 29, 2004
    Noi vorbim de doua intalniri diferite aici. Lady Cora e din Bucuresti si cei din Bucuresti se intalnesc astazi (26). Noi cei din Timisoara si Arad ne intalnim in 29 (sambata), probabil in jurul pranzului, inca nu am stabilit ora.