main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Romania Intalniri intre fanii Star Wars

Discussion in 'Europe Discussion' started by sergiurusu, Oct 13, 2005.

  1. CyberFaust

    CyberFaust Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 23, 2005
    si eu vreau sa vin la jedi academy
    conform ultimelor sondaje din mintea mea nebuna eu sunt cel mai bun jucator pe care l-a vazut lumea(a se citi eu ) i rock
    and rule
    all night long

    :)
    dar chiar as vrea sa vin sa va arat o lectie
    MESS WHIT THE BEST DIE LIKE THE REST

    cand facem de tfn totusi?
    hai weekend-ul asta e vacanta
    are you with me yay or nay (yay e da)
     
  2. mara_alexia

    mara_alexia Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 29, 2004
    Cred ca totusi ar fi bine sa o lasam pe week-end-ul viitor, cel putin din punctul meu de vedere. Iau salariul abia saptamana viitoare, saptamana asta sigur nu voi avea bani de pizza, si nu pot sa-i cer colegei mele, ca iar ma face huliganca... :D
     
  3. darthsithvalek

    darthsithvalek Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Dec 22, 2005
    ?! Pai trebuie sai vechime...eu joc din 2005 :-S din vara.

    De unde esti Cyber?
    Ai JA+?
    Vino sa te invatz o lectie cum sa te batzi stilu' SF [face_devil] [face_devil]
     
  4. CyberFaust

    CyberFaust Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 23, 2005
    din timisoara,and call me Faust not cyber pls
    eu joc de cand a aparut si o tin tare, si sa sti ca nu am vazut pe nimeni mai bun PANA ACUMA la club sau prin scoala si, nu am net acasa sry as fi vrut sa-ti dau o lectie
    cum ma inscriu la link mania as vrea sa vin ca macar la petcecerea aia sa fa invat o lectie despre cum se tine o sabie laser
    (in sfarsit ceva distractie) sper ca meritati chinuiala
     
  5. Maxx-Forte

    Maxx-Forte Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Nov 27, 2005
    Hmm, valek e cam increzut la faza asta, dar nici tu sa nu prea subestimezi lumea ... una e sa joci cu botzi, alta e sa joci cu botzi umani ca noi [:D]
     
  6. CyberFaust

    CyberFaust Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 23, 2005
    (evil laugh)HA HA HA HA
    bring it on

    stiu ca suna increzut si ca daca mi-o iau in freza o sa fiu de rasul forumului dar ce sa fac asa lucreaza mintea mea
     
  7. CyberFaust

    CyberFaust Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 23, 2005
    well cum facem si cand???
     
  8. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    Cred ca in primavara cand pot veni si prietenii nostri din Bucuresti
     
  9. mara_alexia

    mara_alexia Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 29, 2004
    Eu as propune - timisorenilor cel putin - sa ne intalnim mai devreme, mai precis la sfarsitul acestei saptamani, sambata sau duminica. Trebuie sa ii dau Milenei premiul de la concursul trivia si de asemenea sa strangem la un loc cartile pentru concursul de poezii, ca sa il trimitem castigatorului intr-un singur colet. Asta daca nu va castiga cineva din Timisoara, desigur :D . Caz in care tot trebuie sa ne intalnim ca sa ii inmanam cartile.
    Ce ziceti?
     
  10. Milena_Syan

    Milena_Syan Jedi Master star 4

    Registered:
    Sep 27, 2005
    Sunt absolut de acord cu o intalnire intre fanii SW![face_peace]
    Saptamanile astea am liber (mai putin weekendul viitor).
    Dar din cate am inteles nu toata lumea poate, asa ca am putea sa amanam si sa ne intalnim in decursul saptamanii viitoare (poate cand vom stii si rezultatele de la concursul de poezii).
     
  11. Katana_

    Katana_ Jedi Knight star 3

    Registered:
    Jun 29, 2005
    De acord..eu maine ma duc sa-mi rup ceva picioare, maini..asa ca nu o sa fiu in zona pana duminica seara.
    Ar ramane intr-adevar candva in decursul sapt viitoare..daca e bine pt toata lumea:) .
     
  12. mara_alexia

    mara_alexia Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 29, 2004
    Cat timp e sambata sau duminica pentru mine e bine, oricand si la orice ora. In timpul saptamanii nu pot sub nici o forma.
     
  13. darthsithvalek

    darthsithvalek Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Dec 22, 2005
  14. CyberFaust

    CyberFaust Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 23, 2005
    well in ce data si la ce ora sa stiu sa vin si eu?
    si sa-i zic si la grym
     
  15. mara_alexia

    mara_alexia Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 29, 2004
    Deocamdata nu am stabilit nimic. Oricum, cred ca ne vom intalni saptamana viitoare. Si avem telefonul tau, te anuntam indata ce se stim ceva sigur.
     
  16. Maxx-Forte

    Maxx-Forte Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Nov 27, 2005
    Desi nu-s din TM, ce-ati zice sa va intalniti la ora 3:30 AM? ... Mara poate.. [face_laugh]
     
  17. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    S-a stabilit ieri ceva pe Messenger? Cand veniti, cum veniti?

    De cand a inceput Mara sa va vada pe webcam, mie imi aparea din 3 in 3 secunde o fereastra cu eroare YM.:_| Mara ce mi-ai facut?[face_batting] Asa ca a trebuit sa inchid YM-ul.
     
  18. mara_alexia

    mara_alexia Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 29, 2004
    Tot ce s-a stabilit e ca nu s-a stabilit nimic. :D
    In principiu a ramas sa vina in weekend-ul 8-9 aprilie sau 15-16 aprilie. Dupa care m-au intrebat ce e de vazut interesant in Timisoara. Eu le-am raspuns ca NOI suntem cel mai interesant lucru pe care il au de vazut aici. Dupa care n-au mai zis nimic. S-a blocat si camera, au iesit si de pe messenger. Acum, exista mai multe posibilitati: ori nu au fost multumiti de raspuns si au renuntat la proiect, ori au inceput sa se imbete asa de tare ca nu au vrut sa ii vedem, ori a venit politia, ori s-au apucat de treburile alea XXX de care ziceau, caz in care din nou nu aveam ce vedea (adica, ma rog, noi ne-am fi uitat...) :D
    O sa ne lamureasca ei mai incolo... Vad ca pana acum nu s-au trezit. :p
     
  19. ComicDiva

    ComicDiva Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 27, 2004
    *se scoala... casca*
    hmm why does my butt hurt?

    ANYWAY

    Despre excursie am discutat intr-adevar despre data, cu ce mergem, unde o sa stam (ca prima optiune avem pensiunea sugerata de Mara si o rog sa-mi dea un nr de telefon sa-l avem bine pus, sau sa ma directioneze cum sa fac rost). Sigur vom fi 4 (eu, Tibi, Alex si Dana) si ramanem sa discutam cu MaraJade4s, Sithette, Lady Cora si nu in ultimul rand Vic. De venit, venim cu trenul vineri seara.

    Deci nimic nou in principiu. Am discutat in afara de asta si despre concertul Depeche Mode si marea noastra iesire in clubul Fire. Pentru mine socul serii a fost revelatia ca Evangeline lily si Dominic Monaghan sunt un cuplu. Can you say "OMFG!?!??!?", cause I sure did. :D
     
  20. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    Asa deci. V-ati prostit. :D In loc sa discutati tot ce misca-n luna si in stele.

    off: Evangeline Lilly e cuplata intr-adevar cu nerodul ala de strumf din Lord of the Rings. 8-}
     
  21. Vic_Astro

    Vic_Astro Jedi Master star 3

    Registered:
    Jul 25, 2005
    :confused: Hi chuba da naga?, excuse my toydarian :confused:
     
  22. Doona101

    Doona101 Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Oct 31, 2004
  23. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    Dieci si in konkluzie, vorbit-ati?
     
  24. ComicDiva

    ComicDiva Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Vic mama. De la tine am nevoie doar de

    "Da vin"

    sau

    "Nu nu vin"

    Atat.
     
  25. Vic_Astro

    Vic_Astro Jedi Master star 3

    Registered:
    Jul 25, 2005
    Eu nu stiu despre ce vorbiti. In fine, nu stiu mai mult decat am dedus din cele cateva post-uri de mai sus. Da, vin. Dar o sa vreau niste detalii in plus pana atunci :)