main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Jak czesto wpadacie na tego Boarda, czyli...

Discussion in 'Archive: Poland' started by Darth_Fizyk, Jul 17, 2003.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    OFFICIAL CHAPTERS.

    WhAT IS AN OFFICIAL CHAPTER?

    As stated in an earlier part of the FAQ, an official chapter is as follows:

    An official chapter is a chapter that has had three meetings, with at least three people in attendance, posted on the Fanforce main page. They receive all sorts of perks and priveleges that unofficial chapters are not entitled to.

    HOW DO WE BECOME AN OFFICIAL CHAPTER?

    Once you have your own board on Fanforce and three people posting regularly, all you need to do is plan and execute three meetings with at least three people in attendance per meeting. Get someone to notify your Regional Support Administrator of the details of these meetings before they occur, who will in turn post the details on the main page.

    At the conclusion of the third meet you will become an official Fanforce chapter.

    WHY SHOULD WE BECOME AN OFFICIAL FANFORCE CHAPTER?

    As an official chapter, you will receive many "perks" and other benefits that are not given to unofficial chapters. A full list of these are:

    - The ability to customise your forum's banner
    - the ability to customise your forum's colour scheme
    - You are able to elect and have a CR promoted
    - You are allowed to have your board's header changed by a manager at will. This includes both links and forum announcements
    - You are allowed to have the auto-prune feature turned off in your forum
    - You are allowed to have your own customised chapter icon uploaded
    - You can choose an official chapter name and have it listed next to your chapter's link on the listing for your region
    - You can have the editing time in your forum changed

    So as you can see, there are a lot of reasons for becoming an official chapter instead of remaining an unofficial one.

    WILL OUR OFFICIAL STATUS EVER BE REVOKED?

    Not if you continue to use Fanforce's facilities on a regular basis.

    If the forum has not been used by people from your area for an extended period of time, your regional support administrator will post a warning in the forum telling you that if no one begins to use it, it will be pruned. If no one responds to this warning, after two weeks the forum will be deleted.

    So as long as you continue to use your forum to plan meets and talk with the fans in your area, you will not have to worry about losing your official chapter status.

    I tutaj mamy wszystko czarne na bialym. No to trzeba sie zebrac i wziac doprowadzic do tego Official Chaptera. :)
     
  2. Kirtan_Loor

    Kirtan_Loor Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Jul 1, 2003
    Hmm...

    Wybieglem troche w przyszlosc. Zapraszam do obejrzenia probki logo na TFN:TFNP. Trwaj¹ jeszcze prace :D a ja bede wdzieczny za szczere opinie (tylko nie przesadzajcie z ta szczeroscia :p)
     
  3. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    I nawet o zmianie czasu jest :D

    Tylko jak odbedziemy te trzy spotkania? Bo jak patrze, oni sie spotykaja w konkretnym miejscu, przy jakiejs ksiegarni chyba. Sami zobaczcie First Meeting For Greenville, North Carolina!, chyba ze sie myle i chodzi tu o co innego.

    Mi sie podoba to co Kirtan zrobil :)
     
  4. Kirtan_Loor

    Kirtan_Loor Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Jul 1, 2003
    Hmm ja juz nic nie rozumiem. Moze ktos mi wyjasnic :p?? DOKLADNIE :D
     
  5. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    Swietnie to wyglada. :)

    Bardzo mi sie podoba ten banner.

    A wiec to wyglada tak: Musimy sie spotkac trzy razy zeby stac sie oficjalnym forum.
     
  6. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Te spotkania maja byc na zywo, czy na jakis chacie? bo ja juz nie wiem :(
     
  7. Kirtan_Loor

    Kirtan_Loor Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Jul 1, 2003
    ja tez sie chetnie dowiem [nie mysle ostatnio, wiec prosze sie niczemu nie dziwic]

    Aha. Mala sugestia. Odswiezajcie co jakis czas ten adres [z logo forum] poniewaz ciagle cos i zmieniam takze wasza ocena moze byc po jakims czasie 'przeterminowana' :D
     
  8. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    Tutaj chodzi o spotkania na zywo czyli w jakims miejscu. Ma miec to forme spotkania i mozliwosci zapoznania sie.
     
  9. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Damn it, No to caly plan wzial w leb :( przynajmniej jesli chodzi o mnie :(
    W Nowej Soli mam jeszcze jednego kumpla, ktory wchodzil kiedys na To Forum, ale Polskiego Boarda nie bylo. Teraz potrzeba nam trzech osób, które mieszkaja blisko siebie i zrobia te trzy spotkania :) (I zapostuja je na glownej stronie FanForca)

    Chyba ze umowimy sie gdzies np. w gorach i wyciagniemy rodzinki na wycieczke :] np. do Szklarskiej i zrobimy trzy spotkania pod rzad :)
     
  10. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    No nie wiem ale moze by tak skorzystac z tych spotkan co juz sie odbywaja. Cos na pewno sie znajdzie.
     
  11. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Ja niestety nie pojawie sie na zadnym :(
     
  12. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Ja niestety nie pojawie sie na zadnym :(
     
  13. DarthRumcajs

    DarthRumcajs Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    1) Kirtan to logo jest ekstra! :) :)
    2) Z czcionkami to kijowo :(
    3) O co chodzi dok³adnie z tymi spotkaniami ? Znaczy sie, ze jak ich nie odbedziemy to nam loga nie zmienia ? O to chodzi ?
    4) Jak mamy jakies spotkanie odbyc, to trzeba cos zaczac uzgadniac i to raczej za sporym wyprzedzeniem. Problem, ze rozlokowani jestesmy po salej polsce. A moze jest was tam troche w kupie ? A moze jestktos z malopolski ? Komu blisko do Krakowa ?
     
  14. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    Nie jestem pewien ale chyba beda teraz jakies spotkania fanow co nie. W Wawie to chyba Andaral organizuje. Teraz ma byc jakis duzy zlot na Slasku. Napewno z trzy osoby z tego forum by sie zebraly w danym miejscu.

    Pytanie: Jedzie ktos do Wladyslawowa w dniach 9-23 sierpnia.
     
  15. Kirtan_Loor

    Kirtan_Loor Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Jul 1, 2003
    Hmm Ten duzy zlot na Slasku to sie nazywa Alderaan :D Ja bede napewno. Hmm rzeczywiscie jestesmy rozrzuceni...Jest ktos z mazowsza :D?? Chimpo [confused] a gdzie jest Wladywostok?? [bez komentarza prosze ok :p??]

    Hmm przegladalem FAQ dla robiacych baner [wczesniej mi sie nie chcialo].Ja sie nie podejmuje robienia stylu...
     
  16. Kirtan_Loor

    Kirtan_Loor Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Jul 1, 2003
    bede troche upierdliwy ale trudno...
    Czy napewno uwazacie, ze logo itp wygladaja znosnie? Bo ja mam caly czas niedosyt...
     
  17. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    No wiedzialem ze cos na A :p Mialem na niego sie wybrac ale wiadomo starzy jak starzy, nie pozwola. Hej no to jak beda z trzy osoby no to mozna wyslac newsa do RSA i bedzie przynajmniej 1 meeting za nami.

    A apropo banneru. Troche mi ta laka nie odpowiada jezeli chcesz troche krytyki :p
     
  18. Kirtan_Loor

    Kirtan_Loor Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Jul 1, 2003
    Bedzie mozna tak zrobic. Lord bedzie (i hope) ja bede. I jeszcze jedna osoba z forum. Kto jedzie??

    Chimpo... mam ten sam problem (starzy) ale sie zgodzili.

    O jaka lake ci chodzi??
     
  19. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    Laka z prawej strony z Padme i Anakinem. Nie wiem ale mi troche kolorystycznie nie pasuje. O dodalbys gdzies Hana, co?
     
  20. Kirtan_Loor

    Kirtan_Loor Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Jul 1, 2003
    Moge dodac. Nie ma problemu (chyba) ale co najwyzej na pasku... Mowisz, ze kolorystycznie nie pasuje... Hmm uwazam ze calkiem niezle sie komponuje... Usuwam narazie obrazek. Obejrzyj same tlo i powiedz, co moge niby tam wsadzic :D zamiast tego pieknego i nastrojowego miejsca z wodospadami...
     
  21. Kirtan_Loor

    Kirtan_Loor Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Jul 1, 2003
    Prosze Chimpo masz swojego Hana :D odswiez strone :D
     
  22. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    No i teraz to wyglada pieknie. Mozesz zostawic ta lake bo jednak lepsi znawcy sztuki ( siostra ) powiedzieli ze bardzo dobrze to wyglad.
     
  23. Kirtan_Loor

    Kirtan_Loor Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Jul 1, 2003
    hehe :D Obrazek wrocil. Mowilem :D A kim jest siostra??

    I kto jeszcze z tego forum jedzie na Alderaan??
     
  24. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    Kim jest siostra? Nie no siostra sama maluje wiec wiesz lepiej sie na tym zna. No ale Han ma zostac.
     
  25. Kirtan_Loor

    Kirtan_Loor Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Jul 1, 2003
    Aaach rozumiem artystka :D
    Milo.
    Nie martw sie o Hana. Tyle roboty, zeby jego pieprzona fryzure wyciac i mam go usuwac?!
     
Thread Status:
Not open for further replies.