main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Jak czesto wpadacie na tego Boarda, czyli...

Discussion in 'Archive: Poland' started by Darth_Fizyk, Jul 17, 2003.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    Dzieki Darth. Dobra to ja za chwile wysylam info na temat Alderaan i mamy juz I spotkanie zaklepane.

    Pierwsza 100 na tym forum. :D Licze ze bedzie wiecej takich topicow.
     
  2. Andaral

    Andaral Jedi Youngling

    Registered:
    Jan 8, 2003
    Wiekszosc czasu spedzam na naszym forum tzn. Bastion - Forum Polskich Fanow Star Wars, a na tym jestem dwa razy dziennie, w tym raz kilka godzin.
     
  3. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Andaral, od czegos trzeba zaczac :)
    Chimpo, nie ma za co, ty robisz chyba najwiecej dla tego forum, wiec ten CR ci sie po prostu nalezy :D
     
  4. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    Dobra wyslalem wszystko co chcieli wiedziec na temat tego spotkania wiec niedlugo powinni wrzucic na glówna FanForce.
     
  5. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    Dobra moze nie jest to tak pieknie napisane jak ja to napisalem :p (przyznam sie lalem wode jak tylko mozna bylo) ale jest I spotkanie
     
  6. Bearded_pw

    Bearded_pw Jedi Youngling

    Registered:
    Jul 27, 2003
    napisales to tak, jakby lanie wody bylo czyms zlym :]

    a na tym forum jestem... eeee... czasami :) ale w sumie to ostatnio nawet raz dziennie przez kilka dni mi sie zdarzalo :D

    ale za to codziennie odwiedzam www.forum.jeditemple.prv.pl a moze by ktos tam wszedl i cos wpisal, bo gadanie tylko z Fizykiem robi sie nudne (bez urazy :])

    TO BYLA KRYPTOREKLAMA :D
     
  7. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    Powiem jedno na Alderaanie mnie napewno nie bedzie (i nie pytajcie dlaczego)... ale jestem calkowicie ZA by to polski board byl bardziej polski niz jest :D
    Widze ze nawet sie tutaj cos rozkrecilo!!!
    I DOBRZE!!! LACZMY SIE NIE TYLKO MOCA ;)

    P.S. Sorki Kirtan za to ze przekrecilem twoja xsywke, ale zrozum ostatnio czytalem ksiazke "Ja, Jedi" i mi sie troche pomieszalo. W kazdym razie sorkis wielkie, jush takiej gapy nie walne :(
     
  8. Kirtan_Loor

    Kirtan_Loor Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Jul 1, 2003
    Heh Spox Thon :D jestem przyzwyczajony :D
    Juz wrocieles??
     
  9. Damarcus

    Damarcus Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 7, 2003
    Ja sie przyznam jestem codziennie zalozylem juz 3 topici. :D Oby sie rozkrecilo :)
     
  10. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Ja tez jestem codziennie :) Nawet z Formatem Twradzieli sie spieszylem zeby zdazyc, ale i tak po reinstalacji zauwazylem ze mam duzo zaleglosci ;)

    PS. Powoli robi sie tu tlum :) Tak duzy, ze Avatary sie zaczynaja powtarzac ;)
     
  11. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    Kirtan moglbys zarzucic nowy topic na temat bannera z linkiem, zeby nowi ludzie mogli go podziwiac i dodawac swoje opinie i zastrzezenia. O i ze wchodzimy do Unii to moze by tak troche gwiazdek w bannerze wrzucic. Chociaz to moze pozniej.
     
  12. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Dobry pomysl, Ten topic moze byc dla nowych zbyt duzy :)
     
  13. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    Kirtan (heh, dobshe napisalem :D )
    Jestem ale mnie nie ma bo jest taka sprawa ze jestem u ciotki i tam maja neta ale z modemu i malo co udaje mi sie tu napisac (jecza ze kase traca ;) ).
    W takim razie na pewno bede dusza i cialem w niedziele lub poniedzialek...
     
  14. anor

    anor Jedi Youngling

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Ja ostatnio tez jestem codziennie, jednak przyzwyczajony do Bastionowego Forum, jakos mi siê trudno zaaklimatyzowac tutaj. Zreszta mam du¿e zaleg³osci i ciezko nadrobiæ. No cóz nie mo¿na byc wszedzie. Dodatkowo nawet na ³aczu 100megabitow/s mam problemy z szybkim wczytywaniem sie TFNu i to mnie zniecheca. PhpBB - fuj. No i pisze co chwila z polskimi literami i musze poprawiac. Jednak bede walczyl i sie doszkalal i wroce potezniejszy
     
  15. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    To sie nazywa Samozaparcie :D A sam powiem ze dla mnie ten uklad jest wygodniejszy :)
     
  16. Darth-Anonymous

    Darth-Anonymous Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Aug 3, 2003
    Po raz pierwszy wpadlem tu wczoraj i napisalem kilka postow. Sporo znajomych ludzi widze, wiec jesli bede mial o czym pisac to bede tu pisal. Moze nie codziennie, ale kto wie? :)
    Jesli chodzi o wyglad forum, to oczywiscie jest ono zupelnie inne od bastionowego, choc na pewno mozna sie przyzwyczaic. Brak polskich liter? Niektorzy na GG nawet ich nie uzywaja, wiec tez nie jest to wielki problem.
     
  17. Alassea

    Alassea Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Aug 2, 2003
    Wpadlam tu niedawno i bardzo mi sie spodobalo. Wiec wpadam jak tylko moge, niestety nie tak czesto jak bym chciala :(
    Co do polskich liter, to bardzo szybko mozna sie od nich odzwyczaic. Moja kolezanka to juz nawet w szkole ich nie uzywa (ech, co te komputery z nami robia...)
    Pozdrawiam wszystkich!!!
     
  18. Neimoidian

    Neimoidian Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Jun 29, 2003
    A i mnie sie udalo tu dostac po tygodniach bledow i wypaczen. Ja i tak jestem zadomowiony na Bastionie, na ktorego zapraszam, ale tu tez jest fajnie i mozna popatrzec sobie na zagranicznych ;-)
     
  19. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    Uuuu!!! Tu sie nawet fajnie gada :D.
    Tyle ze ja znowu wyjezdzam :( wroce pewnie w nastepna niedziele (to chyba 17 sierpnia)... :_|

    No ale jeshcze dzis postaram ise posiedziec, tylko niech inny tesh siedza [face_devil]
     
  20. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    No ja jestem raczej caly czas. Tylko od dzisiaj bede bardzo rzadko, gdyz najpierw trzeba sie wybrac na Terminatora 3 a potem to juz tylko pakowanie i o 4 nad ranem wyjazd na 2 i pol tygodnia.
     
  21. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    Bedzie nam ciebie brakowalo Chimpo (mi przez tydzien - bo tesh wyjezdzam :D)...

    No i kto bedzie nam podawal napoje na IMPREZIE??
    P.S.Zostaw klucz do piwnicy [face_devil]
     
  22. Neimoidian

    Neimoidian Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Milych wakacji chlopaki! Tylko faktycznie kto teraz zajmie sie lodowka - pamietaj zeby przekazac klucze komus odpowiedzialnemu, kto zaraz wszystkiego nie wypije (tu palcem nie bede wskazywal ;-)) .
     
  23. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    Dzieki Neimoidian... mam nadzieje ze nie bedzie zle :)

    Chimpo najlepiej daj klucze Neimoidianowi...
    Chyba moshna mu wierzyc :D
     
  24. Neimoidian

    Neimoidian Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Jun 29, 2003
    We would never do anything without approval of the Senat. You assume too much.;-)
     
  25. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    Neimoidian W imieniu Fan Clubu Lodowki wreczam ci oto klucze do naszego sanktuarium.
     
Thread Status:
Not open for further replies.