main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Jedi Council Forums - Poland - Future Graphics:P

Discussion in 'Archive: Poland' started by Kirtan_Loor, Jul 31, 2003.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Kirtan_Loor

    Kirtan_Loor Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Jul 1, 2003
    No wiec zgodnie z prosba zamieszczam tutaj link z nowym logo itp dla tegoz forum, ktore zostanie (mam nadzieje) wrzucone jak dostaniemy hmm uznani za Official Chrapter czy jakos tak :p

    Link jest tutaj
    Zapraszam do podziwiania i komentowania (nie za czestego)

    Temat ten jest ulatwieniem dla nowych userow.

    A tak w ogole to moj pierwszy Topic na tym forum :D
     
  2. Master_Exar_Kun

    Master_Exar_Kun Jedi Youngling

    Registered:
    Jul 26, 2003
    Calkiem niezle.
    Sprobuj tylko podniesc ciut wyzej orzelka aby byl dokladnie w rogu :). Ponadto Han-Solo troszke za szybko `znika`(chodzi mi o przejscie w czarne tlo), powinno byc troszke lagodniejsze. I ostatnia sugestia napis FanForce Poland moglby byc w narodowych barwach. To sa tylko moje male sugestie. Calosc jako kompozycja itp jest niezla i podoba mi sie :D
    Jakby ktos pytal jestem za!(a nawet przeciw :))
    Niezla robota!
     
  3. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Mi sie napis podoba, Polska Flaga jest pod spodem. Orzelek wg. mnie tez jest ok. Han Moglby troche delikatniej przechodzic... Ale poprawki dopiero po 10 beda, bo Kirtan Wyjechal :(
     
  4. Darth_Guzes

    Darth_Guzes Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Jan 25, 2003
    hmmm jest mo¿e i fajne tylko czemu ta grafika tak siê ró¿ni???? Jedne postaci s¹ rozmyte lekko drugie nie?! Orze³ka mo¿naby wkomponowaæ jako? w obrazek. Ale ogólnie oki.
     
  5. Darth-Anonymous

    Darth-Anonymous Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Aug 3, 2003
    Gdybym ja robi³ ten baner (choc oczywiscie nie mam zupelnie pojecia o pracy nad grafika komputerowa ;)), to wstawi³bym tam jeszcze Hrabiego Dooku :p. Generalnie projekt w obecnej wersji jest jednak ladny.
     
  6. Damarcus

    Damarcus Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 7, 2003
    Ca³kiem fajne nie powiem
    tylko kto? mówi³ o fladze u mnie nie ma jest tylko orze³ek
     
  7. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Flaga jest widoczna miedzy Macem Windu, a Napisem :)
     
  8. Kirtan_Loor

    Kirtan_Loor Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Jul 1, 2003
    Hmm mialem sie nie odzywac i odpoczywac ale nie moge sie powstrzymac...

    Guzes o co ci chodzi z "jedne postacie sa rozmyte drugie nie"?? Wszystkie sa tak samo...

    Flaga jest wkomponowana miedzy Macea a napis. Nie moge walnac pelnokolorowej flagi, bo wyglada to hmm... zaje...za ostro :p to samo tyczy sie napisu w polskich barwach.

    Gdzie niby mialbym walnac tego orzelka?? Probowalem w rozych miejscach i jakos to niezbyt wygladalo...

    Swoja droga zauwazylem ze mi serwer padl... Za t¹ chwilowa niedogodnosc przepraszam...

    Pomysle jeszcze nad ewentualnymi zmianami, ale to dopiero po 10tym... Czekaja na mnie jeszcze maile, przeprawa z adminem i poprawa stronki ;)

    Aha darth Anymous (przepraszam za przekrecenie)
    Pomysle nad Dooku :D
     
  9. ISD_Devastator

    ISD_Devastator Jedi Master star 4

    Registered:
    Oct 11, 2002
    Nice one.
    More Palps, and it's Great!
    :D
     
  10. Neimoidian

    Neimoidian Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Calkiem ladne to to! Moze byc!
     
  11. Kirtan_Loor

    Kirtan_Loor Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Jul 1, 2003
    Hehehe :D thanks ISD-Devastator.

    Dzieki Neimo :D tylko dolaczego to to :p
     
  12. Neimoidian

    Neimoidian Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Moze to dlatego, ze slucham sobie ostatnio ,muzyczke z Diuny Lyncha, ktora zrobil zespol TOTO :p
     
  13. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    Ogolnie calosc prezentuje sie bardzo ladnie, choc brakuje mi tu troche czarnych postaci albo elementow z OT. Nie daloby sie jakos wcisnac choc jednego malusienkiego X-winga albo Palpatine'a?
    Wogle zauwazylam ze wiekszosc bannerow na tych forumach zajmuje sie postaciami z PT i kompletnie ignoruje oryginalna trylogie. Zdaje sobie sprawe, ze nie mozliwe jest zadowolenie wszystkich dlatego tez nie przejmuj sie zbytnio moimi bredniami, twoje logo bardzo mi sie podoba, a pretensje mam bardziej do ogolu tworcow grafiki na tych stronach. :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.