Jedi Council Forums - Poland - Future Graphics:P

Discussion in 'Poland' started by Kirtan_Loor, Jul 31, 2003.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Kirtan_Loor Jedi Knight

star 2
    No wiec zgodnie z prosba zamieszczam tutaj link z nowym logo itp dla tegoz forum, ktore zostanie (mam nadzieje) wrzucone jak dostaniemy hmm uznani za Official Chrapter czy jakos tak :p

Link jest tutaj
    Zapraszam do podziwiania i komentowania (nie za czestego)

Temat ten jest ulatwieniem dla nowych userow.

A tak w ogole to moj pierwszy Topic na tym forum :D
  2. Master_Exar_Kun Jedi Padawan

Calkiem niezle.
    Sprobuj tylko podniesc ciut wyzej orzelka aby byl dokladnie w rogu :). Ponadto Han-Solo troszke za szybko `znika`(chodzi mi o przejscie w czarne tlo), powinno byc troszke lagodniejsze. I ostatnia sugestia napis FanForce Poland moglby byc w narodowych barwach. To sa tylko moje male sugestie. Calosc jako kompozycja itp jest niezla i podoba mi sie :D
    Jakby ktos pytal jestem za!(a nawet przeciw :))
    Niezla robota!
  3. Darth_Fizyk Jedi Grand Master

star 5
    Mi sie napis podoba, Polska Flaga jest pod spodem. Orzelek wg. mnie tez jest ok. Han Moglby troche delikatniej przechodzic... Ale poprawki dopiero po 10 beda, bo Kirtan Wyjechal :(
  4. Darth_Guzes Jedi Knight

star 1
    hmmm jest mo¿e i fajne tylko czemu ta grafika tak siê ró¿ni???? Jedne postaci s¹ rozmyte lekko drugie nie?! Orze³ka mo¿naby wkomponowaæ jako? w obrazek. Ale ogólnie oki.
  5. Darth-Anonymous Jedi Knight

star 1
    Gdybym ja robi³ ten baner (choc oczywiscie nie mam zupelnie pojecia o pracy nad grafika komputerowa ;)), to wstawi³bym tam jeszcze Hrabiego Dooku :p. Generalnie projekt w obecnej wersji jest jednak ladny.
  6. Damarcus Jedi Master

star 4
    Ca³kiem fajne nie powiem
    tylko kto? mówi³ o fladze u mnie nie ma jest tylko orze³ek
  7. Darth_Fizyk Jedi Grand Master

star 5
    Flaga jest widoczna miedzy Macem Windu, a Napisem :)
  8. Kirtan_Loor Jedi Knight

star 2
    Hmm mialem sie nie odzywac i odpoczywac ale nie moge sie powstrzymac...

Guzes o co ci chodzi z "jedne postacie sa rozmyte drugie nie"?? Wszystkie sa tak samo...

Flaga jest wkomponowana miedzy Macea a napis. Nie moge walnac pelnokolorowej flagi, bo wyglada to hmm... zaje...za ostro :p to samo tyczy sie napisu w polskich barwach.

Gdzie niby mialbym walnac tego orzelka?? Probowalem w rozych miejscach i jakos to niezbyt wygladalo...

Swoja droga zauwazylem ze mi serwer padl... Za t¹ chwilowa niedogodnosc przepraszam...

Pomysle jeszcze nad ewentualnymi zmianami, ale to dopiero po 10tym... Czekaja na mnie jeszcze maile, przeprawa z adminem i poprawa stronki ;)

Aha darth Anymous (przepraszam za przekrecenie)
    Pomysle nad Dooku :D
  9. ISD_Devastator Force Ghost

star 4
    Nice one.
    More Palps, and it's Great!
    :D
  10. Neimoidian Jedi Knight

star 3
    Calkiem ladne to to! Moze byc!
  11. Kirtan_Loor Jedi Knight

star 2
    Hehehe :D thanks ISD-Devastator.

Dzieki Neimo :D tylko dolaczego to to :p
  12. Neimoidian Jedi Knight

star 3
    Moze to dlatego, ze slucham sobie ostatnio ,muzyczke z Diuny Lyncha, ktora zrobil zespol TOTO :p
  13. handzik Force Ghost

star 5
    Ogolnie calosc prezentuje sie bardzo ladnie, choc brakuje mi tu troche czarnych postaci albo elementow z OT. Nie daloby sie jakos wcisnac choc jednego malusienkiego X-winga albo Palpatine'a?
    Wogle zauwazylam ze wiekszosc bannerow na tych forumach zajmuje sie postaciami z PT i kompletnie ignoruje oryginalna trylogie. Zdaje sobie sprawe, ze nie mozliwe jest zadowolenie wszystkich dlatego tez nie przejmuj sie zbytnio moimi bredniami, twoje logo bardzo mi sie podoba, a pretensje mam bardziej do ogolu tworcow grafiki na tych stronach. :)
Thread Status:
Not open for further replies.