main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Kinomaniak

Discussion in 'Archive: Poland' started by Chimpo_the_Sith, Nov 5, 2003.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Alassea

    Alassea Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Aug 2, 2003
    Ja widzialam Wolverina juz dwa razy. Calkiem niezly film. A ten Hugh Jackman... eh... [face_batting]
    Jest na co popatrzec. Tzn mowie oczywiscie o scenach akcji.

    A na Star Treka tez sie pewnie wybierzemy.
    To ze nie jestem z nim emocjonalnie zwiazania, nie oznacza, ze nie moge isc do kina. ;)

    [EDIT]:
    Bym zapomniala. :) Widzieliscie Push? Calkiem fajny film. Nie takie "zabili go i uciekl" w stylu Jumpera czy Wanted. Specyficzny klimat i ciekawa muzyka. Dosc oryginalny i wydaje mi sie, ze warto zobaczyc.
     
  2. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    az sama nie moge uwierzyc ale wczoraj wybralismy sie na Star Treka... no i co by tu powiedziec? prawda jest taka ze nigdy wczesniej nie ogladalama ani filmow ani seriali trekowych itd ale zwiastun tej wersji mnie zaintrygowal. i tak szczerze to sie nie zawiodlam, owszem bylo pare rzeczy co mnie bardzo irytowalo (dlaczego wszystkie kobiety musza nosic miniskirty?!!?) ale tak ogolnie to film byl dobry, niezle efekty, troche smiesznych scen, duzo akcji. Polecam, aczkolwiek czulam sie troche jak zdrajczyni podczas ogladania :p
     
  3. Mefistofeles

    Mefistofeles Jedi Master star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    eee tam, u nas wszyscy juz widzieli chyba :p
     
  4. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    taaa, ale my nie moglismy sie dlugo zdecydowac czy sie wybrac czy nie :p wkoncu poszlismy ale i tak widizalam ze Paula to bolalo; szczegolnie jak sie spytalam czy nowy star trek jest lepszy od prequeli i musial przyznac ze niektore elementy sa lepsiejsze :p
     
Thread Status:
Not open for further replies.