main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Konkurs cy(c)tatowy!

Discussion in 'Archive: Poland' started by handzik, Jan 30, 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    Ba ze pozwole :D ja bym miala whiskacza zabronic?!?!


    [face_cow] Ziol
     
  2. Fault_Fett

    Fault_Fett Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Apr 13, 2004
    eee... (skrobskrob...) cos mi dzwoni, tylko za bardzo nie wiem w ktorym kosciele ;) Kingsajz moze?
     
  3. RHerbu

    RHerbu Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Apr 7, 2004
    bravo, bravissssimooo
    kolejny raz FF powieksza swoje zasoby do obzarstwa ;)

    otrzymujesz 3/4 Marcepanowego Slave'a 1 w bialej czeko-czekoladzie.
    a 3/4 dlatego, ze zostal on pozbawiony silnikow co bys nie mogla od nas odleciec :p

    podliczy zatem cycpunki bedace ciagle w objeciach lodowki:

    Mef: 2 x ciasteczko; 1 x wata od Fizia; 1 x paczek; kawalek torta x 1; 1 x paczka maltesers (wyrzekam sie kaczki - swoich jadl nie bede) i 1 niebieski balonik i 1 smierdzacy oscypek + szklaneczka Whiskey
    Herbu: 1 x jedno ciasteczko w czekoladzie; 1 x niewidomy lizak (moze sie Handzik skusi, choc czas uplywa nieublaganie!!!!); 1 x kawalek czekolady z orzechami gesto upchanymi; 2/3 chipesow; 1 x paczek; kawalek torta x 1; 20 dkg chipsow bananowych + widmo ewentualnego nalesnika bezniczego i 1 smierdzacy oscypek + szklaneczka Whiskey
    Ghandzia: 1 x kawalek czekolady z orzechami bez 3 orzechów, z ktorej pozostale ulegna przemianie na niewiadomego lizaka; 1 x delicja - nie wiadomo skad; 1 x paczek; kawalek torta x 1; 3 orzechy z czekolady FF; 1 x Muczaca reszta i 1 smierdzacy oscypek; i z racji bycia milosnikiem danego trunku ;) otrzymujesz buteleczke Whiskey, z ktora zrobisz co chcesz :D
    skarbonkaFF: 2 x ciasteczko; 1 x kacza balonowka - cudem wybroniona, 3 orzechy z Ghandzikowej czekolady; 1 x paczka drazetek z Nibylandii; 1 x paczek;1 x termos z kompotem; kawalek czekolady z orzechami bez 3 orzechow, 1 kubek czegos mocniejszego od czekolady i 1 kubek goracej, pachnacej czekolady (nie mylic z kakao! ) i 1 smierdzacy oscypek + szklaneczka Whiskey; 3/4 Marcepanowego Slave'a 1 w bialej czeko-czekoladzie
    Fizyk: 1 x muczacy cukierek; 1 x paczek; kawalek torta x 1 i 1 smierdzacy oscypek + szklaneczka Whiskey
    Falcon: 1 x miska 'Grochsloninaser'; 1 x ciacho na zagryche; kawalek torta x 1; szklanka kompotu kisielowego i 1 smierdzacy oscypek + szklaneczka Whiskey
    Thon: Cukierek-krowka za dobre checi i 1 smierdzacy oscypek + szklaneczka Whiskey

    lecimy zatem dalej w tym samym gronie :) i prosze sie nie uwalic ;) [face_love]
    tryk i znikl
     
  4. Fault_Fett

    Fault_Fett Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Apr 13, 2004
    (dora, dla lepszej koncentracji obgryzlam Slave'owi kawalek dzialka :p )

    CYCATKA POSPOLITA:

    'W porzasiu, wy niebianskie gnojki! Zaczynamy jazde, kurde bele!' [face_devil]

    Smacznego :D
     
  5. Fault_Fett

    Fault_Fett Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Apr 13, 2004
    ... dla lepszego zrozumienia i poprawienia trawienia daje poszlake, ze jest to cycatka z KOMIKSU (hyh, jrdnego z moich... ukochanych ;) :D )
     
  6. Fault_Fett

    Fault_Fett Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Apr 13, 2004
    PODP nomier zwei:
    Nie kazdy lubi reinkarnowac... szczegolnie w postaci nieco... zaskakujacej ;)
     
  7. RHerbu

    RHerbu Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Apr 7, 2004
    moze jakowys SPAWN? choc pewnie inne komiksy lubisz ;)
     
  8. Fault_Fett

    Fault_Fett Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Apr 13, 2004
    Nie, to nie SPAWN.
     
  9. ShVagYeR

    ShVagYeR Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Nov 22, 2003
    Smurfy? :p
     
  10. Fault_Fett

    Fault_Fett Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Apr 13, 2004
    Kurna, ShVagYeR ! Jak mozesz! Kombinuje z calych siel, zeby utrudnic odgadniecie zagadki, a ty tak brutalnie obnazasz prawde... :( Eh...*
    =======================================================

    * nie Smurfy. Ale tez niebieski ;)
     
  11. Mefistofeles

    Mefistofeles Jedi Master star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
  12. Fault_Fett

    Fault_Fett Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Apr 13, 2004
    Komiks jest zagramaniczny. Jako jedna z pierwszych pozycji o tym bohaterze wydanych w Polsce, z rysunkami genialnego pana co to jego babcia była (jest?) Polka. Bohater jest... hmm... troche brutalniejszy niz smurfy i Kleks. Ta-ak. Troche. Czasem... zupełnie bez potrzeby brutalny ;)

    Jako bonusik, kolejny cytat z tegoz zeszyciku: "'Nad zielona rownina leci maly ptaszek...' co jest, Teddy? Chcesz tanczyc walca w adidasach? Trudno. Ruszamy w tango!"

    (a jako, ze mamy Wielki Post, opieram sie kuszacej propozycji podgryzienia czegos z moich lodowkowych zapasow i wciskam 'post')
     
  13. Fault_Fett

    Fault_Fett Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Apr 13, 2004
    Ungh. Nie mowcie mi, ze nikt z was nie czytal tego...eee... No wlasnie: Bohatera pomimo niebieskiej skory i czerwonych oczu w przeciwienstwie do Chissow cechuje wysoce taktyczna bezmyslnosc. Pomimo to mozna go okreslic mianem geniuszu w jednej specyficznej dziedzinie... Totalnej i skrupulatnej anihilacji przeciwnika :D
     
  14. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Hmmm... eeeeeeee.... hmmm... Lobo? :p
     
  15. Fault_Fett

    Fault_Fett Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Apr 13, 2004
    :D MHm :D Tylko powiedz mi teraz cfaniaku, ktory zeszyt ;) Bo inaczej rzucam twoje ciacho na pozarcie Lwom :p
     
  16. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    42!

    42 to zawsze dobra odpowiedz :D

    [face_cow]
     
  17. Fault_Fett

    Fault_Fett Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Apr 13, 2004
    Handzik dostaje za dobre checi Vadera z marcepanu, a Fizyk rodzynke z ciastka tez za dobre checi i w razie czego moze liczyc na reszte ciacha jak mi powie tytul. Podpowiedz ultraekstra: to drugi ('2', co swiadczy o tym, ze Handzik byla blisko :D )numer Lobo wydany w Polsce
     
  18. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    FF! Narazasz sie! :p nie mam pojecia, nie czytalem, ale poszukam :p
    eee... Lobo Powraca ? :p
     
  19. Fault_Fett

    Fault_Fett Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Apr 13, 2004
    Nono, moje pytanie, moge zadac uscislenia [face_mischief] Ale ze jestem wspanialomyslna, przydzielam ci eklerke :D

    Inwentaryzacja:
    Mef: 2 x ciasteczko; 1 x wata od Fizia; 1 x paczek; kawalek torta x 1; 1 x paczka maltesers (wyrzekam sie kaczki - swoich jadl nie bede) i 1 niebieski balonik; 1 smierdzacy oscypek + szklaneczka Whiskey
    Herbu: 1 x jedno ciasteczko w czekoladzie; 1 x niewidomy lizak (moze sie Handzik skusi, choc czas uplywa nieublaganie!!!!); 1 x kawalek czekolady z orzechami gesto upchanymi; 2/3 chipesow; 1 x paczek; kawalek torta x 1; 20 dkg chipsow bananowych + widmo ewentualnego nalesnika bezniczego; 1 smierdzacy oscypek + szklaneczka Whiskey
    Ghandzia: 1 x kawalek czekolady z orzechami bez 3 orzechów, z ktorej pozostale ulegna przemianie na niewiadomego lizaka; 1 x delicja - nie wiadomo skad; 1 x paczek; kawalek torta x 1; 3 orzechy z czekolady FF; 1 x Muczaca reszta; 1 smierdzacy oscypek; z racji bycia milosnikiem danego trunku buteleczka Whiskey; marzipanowy Vadzio x 1
    skarbonkaFF: 2 x ciasteczko; 1 x kacza balonowka - cudem wybroniona, 3 orzechy z Ghandzikowej czekolady; 1 x paczka drazetek z Nibylandii; 1 x paczek; 1 x termos z kompotem; kawalek czekolady z orzechami bez 3 orzechow; 1 kubek czegos mocniejszego od czekolady i 1 kubek goracej, pachnacej czekolady (nie mylic z kakao! ); 1 smierdzacy oscypek + szklaneczka Whiskey; 3/4 Marcepanowego Slave'a I w bialej czeko-czekoladzie
    Fizyk: 1 x muczacy cukierek; 1 x paczek; kawalek torta x 1; 1 smierdzacy oscypek + szklaneczka Whiskey; pyszniutka swiezutka eklereczka
    Falcon: 1 x miska 'Grochsloninaser'; 1 x ciacho na zagryche; kawalek torta x 1; szklanka kompotu kisielowego; 1 smierdzacy oscypek + szklaneczka Whiskey
    Thon: Cukierek-krowka za dobre checi; 1 smierdzacy oscypek + szklaneczka Whiskey

    A teraz... prosim cytatto! :D
     
  20. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    mmmmmm marzepanowy vaaaadzio... =P~

    chyba zjem zanim mi sie tu kaluza slinotokowa zrobi :D

    [face_cow]

     
  21. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Kto? ze niby ja? :p
     
  22. RHerbu

    RHerbu Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Apr 7, 2004
    meh, feh, peh...

    cos bym zjadl slodkiego, dalej Fiziu... odwagi :)
     
  23. Fault_Fett

    Fault_Fett Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Apr 13, 2004
    Fizoo! [face_mischief] Bo zaczniemy rozkradac twoje zapasy na zime! :p
     
  24. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    no dobra, oto cytato:

    'Nie mam nic przeciwko dzieciom - jesli tylko w koncu ida z rodzicami do domu'

    a teraz odpowiadajcie, czekamy na odpowiedz na wage ciacha!
     
  25. Fault_Fett

    Fault_Fett Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Apr 13, 2004
    Ja tam nie wiem. Z jakims Smokiem mi sie to kojarzy, ale pewnie zle :p
     
Thread Status:
Not open for further replies.