main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Korribanska Krcma: Slavinsanity Inside

Discussion in 'Archive: Croatia' started by Cobranaconda, Oct 6, 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Deciple_of_Malak

    Deciple_of_Malak Jedi Master star 4

    Registered:
    Jul 10, 2005
    :(


    Huh. Tek sad sam ovo procital.
    Mislio sam da si ti onaj sretnik/nesretnik koji igra WOW.
     
  2. sick_sith_girl

    sick_sith_girl Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Dec 23, 2005
    WoW nije ono ?to je nekad bio...
     
  3. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005

    Jel' me netko tra?io? :p


    Meesa back! :p
    Evo, znam da je ovo prilicno kasno paljenje ali sad cu ti poslati PM, samo da iskopam Dragonomicon sa external harda. Ali mislim, mislim da je 1d12 + ne?to sitno jer sam neki dan o tome citala... i to u Book of Exalted Deeds [face_thinking] tako da mislim da ce vi?e to biti od koristi nego Dragonomicon, ali provjerit cu i jedno i drugo.

    E da, i moj tek stvoreni Second Edition like je umro jucer. :( Upala sam u trap... :_|


    I yay za sveopci geekiness! :D :p


    ?to se ?tekanja tice... i ja imam Firefox i sve mi radi normalno... [face_thinking]
     
  4. Deciple_of_Malak

    Deciple_of_Malak Jedi Master star 4

    Registered:
    Jul 10, 2005
    Kakvi su to geeky razgovori ovdje? :p


    Ha! Sjecam se toga! :D

    [face_thinking] ... starimo ... :p


    P.S. Putujem na Iron Maiden u Split sutra. :D [face_dancing] Jel' ide i netko od vas?
     
  5. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    Nope. Skup je prijevoz, a to su Maideni; dakle bit ce jo? prilike ici na njihov koncert - u Londonu, a i u Hrvatskoj vjerujem, negdje bli?e od Splita.

    Lijepo se zabavi, Deciple! :D /,,/
     
  6. Darthana

    Darthana Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 24, 2005
    LOL! Ne kuzim pola tog posta, ali neznam da li da budem tuzna jer nemam pojma o cemu se radi ili sretna zbog toga? :p :p :p

    No iskreno, voljela bih jednom probati RPG. ;)


    To je vjerojatno bilo zbog abnormalne aktivnosti na ovom forumu prekjucer. :pBilo nas je cak troje u isto vrijeme! :eek: Boardsi nisu naviknuti... :p
     
  7. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    [face_laugh] Vrlo vjerojatno! :p
     
  8. Deciple_of_Malak

    Deciple_of_Malak Jedi Master star 4

    Registered:
    Jul 10, 2005
    Ali mene jo? uvijek zeza... :(



    Eh, te?ko je biti geek... Mora? biti u toku zbivanja. ;) :p
     
  9. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005

    [image=http://www.twatgeek.com/Strips/geeksomnia%20s13.jpg]

    :p
     
  10. Lord_of_all_Noldor

    Lord_of_all_Noldor Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Aug 30, 2005
    Nope. Bio sam na Maidenima jednom i mislim da je to dovoljno. Da su nastupali negdje meni bli?e i pristupacnije od Splita, i?ao bih, ali ovako je to bio nepotrebni tro?ak. A i vec sam ih vidio jedom; u Zagrebu.

    Nego, ovoga puta sam bio malo i?ivciran i odlucan da bojkotiram taj koncert.
    Kad vidim tko sve ide na Maidene, slabo mi je! [face_frustrated] Ekipa slu?a cajke po cijele dane, i onda su odjednom Maideni in i cool i glavna atrakcija pa se na takav dogaðaj obavezno mora ici. I beskicmenjaci koji su do jucer cajke na sav glas pu?tali i u nekakve diskace i?li, sad kao prave zmije mijenjaju ko?u, oblace nekakve tamne majice koje bi njih valjda trebale pretvoriti u neke metalce i put pod noge za Split. Jer su Maideni popularni! Daj molim vas!
    Ba? me zanima koliko od tih tisuca sa koncerta su pravi metalci i zapravo slu?aju Iron Maiden! Mo?da 2-3 tisuce. Od 15!!!! [face_frustrated]

    [face_laugh] To neki novi webcomic?

    Edit: skoro zaboravih, hvala za PM Amon! :) Sad znam za ubuduce, iako smo nakon jedno sat i po cekanja i kopanja po internetu jednostavno odlucili nastaviti dalje. DM je rekao da se nicega ne sjecamo jer je netko ili ne?to (mi se toga ne sjecamo pa neznamo ;) ), castao/la/lo Confusion na nas. ;)
    Prokleti zmajevi! :p
     
  11. Deciple_of_Malak

    Deciple_of_Malak Jedi Master star 4

    Registered:
    Jul 10, 2005
    ?iva istina. Svojim ocima sam vidio te klince koji nemaju pojma ni tko su Maideni ni kakve pjesme pjevaju, a karte su vjerojatno kupili jer, eto, imaju para na bacanje!

    Neznam, mo?da budem zvucal k'o snob, ali meni je logico da ak ide? na koncert, zna? kak idu barem neke pjesme. A na Poljudu oko mene i par mojih frednova niko ?iv nije pjeval!!! Kakav je to metal koncert, budimo realni?!? I jo? k'o drva stoje. Mosh pit je bio naprijed, i tko ne ?eli ne mora sudjelovat, sve je to u redu, al ova jedna grupa ljudi do nas onak stoji, nekaj loce, kak da su neznam ni ja gdje!
    Ne ka?em da na koncertima mora? imati majicu od benda, ili znati ba? sve pjesme, ili konstantno skakati naokolo; nek se svaki zabavi kak zna. Ali ak to ne slu?a?, pa daj nemoj onda dolazit na koncerte i drugima kvarit provod! A i zbog takvih koji ulaznice mo?da dobiju prek veze ili ih kupe neznam ni ja za?to, pravi (nagla?eno pravi) metalci i Maiden fanovi koji bi i?li na koncert moraju izvisjeti! Ne, nije fer.

    Koncert je u su?tini bio ok, iako su prilicno kasnili. Ali, iako im je scena bila super, uvijek sviraju isto, lol. I inzistiraju na sviranju novijih stvari iako su im stare 10 puta bolje. :p


    Jel' to bilo 2003? Bio sam i ja tamo. :)
     
  12. Lord_of_all_Noldor

    Lord_of_all_Noldor Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Aug 30, 2005
    Eto. [face_plain] Dakle, bolje da nisam i?ao.


    Pa normalno! ?ta ce? na koncertu ako nezna? ni jednu pjesmu?! Onda je lak?e otici u neki rock/metal kafic sjediti i slu?ati besplatno ili jednostavno kupiti CD. Ovakvi veliki koncerti bi trebali slu?iti nekom u?ivanju u glazbi za one koji tu glazbu vole, a ne za one koji idu na koncert zato ?to je to popularno!

    Druga je stvar bila kad sam i?ao na Blind Guardian u Metal Camp. Bilo je ekipe k'o u prici, i dosta ih nije znalo rijeci pjesama nego su do?li na koncert jer su vec bili tamo na MCu i do?li su vidjeti nastup. Ali nije bitno! Svi su se ufurali u koncert i zabavili. Potpuno drukcije neg ovo s Maidenima, ali neznam tocno kako to opisati, lol.

    Eh, ali ni Metal Camp nije ?to je nekad bio.

    Da tako negdje; 2003, 2004. [face_thinking]

    Bilo je dobro. :)
     
  13. Deciple_of_Malak

    Deciple_of_Malak Jedi Master star 4

    Registered:
    Jul 10, 2005
    Eh sad, Noldor. Kaj bi ti, da na prodajnim mjestima ulaznica budu kvizevi i testovi metalnosti da bi se uopce dobila karta? :p
    Sla?em se s tobom u potpunosti stari moj, ali kak se ka?e: never gonna happen my friend. ;) ... :(
    Pogotovo ne s Maidenima. To su Maideni, ma kakvu god dobru glazbu imali i koliko god ih ja volio, pogledajmo to racionalno - njima je jedino bitno zaraditi pare. Boli njih k tko ce im doci na koncert, ukoliko plate naravno!

    Nema veze, razumijem. ;)


    Je. Puno bolje neg ove godine. Koncert je bio ok, ali organizacija i nije bila ne? posebno u usporedbi sa Zagrebom. :cool: ;)
     
  14. sick_sith_girl

    sick_sith_girl Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Dec 23, 2005
    I Metal Camp se prodao, na neki nacin. [face_frustrated] :(

    Ove godine je bilo bljak. A tu bi se zaozbiljno trebao uvesti test metalnosti!

    P.S. Aren't we like supposed to speak English in this? ;)
     
  15. Lord_of_all_Noldor

    Lord_of_all_Noldor Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Aug 30, 2005
    Tako nekako.
    [face_not_talking]

    ;)

    A to za Maidene ima? pravo. Tu?no, ali istinito; oni su komercijala. [face_plain]

    P.S. ?to se Metal Campa tice, vi?e me ne vidi. Ne otkako su glupi Slovenci uveli onu vinjetu. Ne isplati se. A i Mc je postao komercijalan.
     
  16. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    A sve je komercijala danas... :(
    :p

    Znam kako ti je. Ooo znam. :p
    Imam i ja jedan takav slucaj. 100%-tni chav + slu?a narodnjake i onda ide na Iron Maiden koncert. [face_plain] [face_tired] Lo?e!

    Otkako je metal kao malo postao in kako si rekao, osobe koje su do jucer slu?ale cajke i te neke gluposti, odjednom me obasuju glupim pitanjima poput "A za?to ti ne slu?a? System of a Down, ja sam mislila da ti slu?a? metal!" ili "OMG nisi bila ni na jednom koncertu In Flamesa?!" ili ne?to najgluplje ?to sam ikad cula od osobe koja je kad sam joj prije par godina pustila par pjesama od Guardiana rekla da su glasni i dosadni, mene nedavno pita "Jesi cula za band Blind Guardian? Imaju tako zgodnog bubnjara!" A meni mrak na oci! [face_frustrated] :oops:

    [face_laugh]
    Dragon encounters su pravi pain in the @ss. Jo? ste dobro i pro?li ako ste samo sve zaboravili. :p

    QFT.
    Isto vrijedi za sve koncerte. Pogotovo mrzim kad ne?to bude u Areni pa ekipa ide samo da ide, jer je to Arena, i onda smetaju dok traje predstava. [face_frustrated] Koliko put a mi se to dogodilo! *sigh*


    [face_laugh]
    LOL za izraz! Test metalnosti! Ali ozbiljno, to je dobar prijedlog. ;)


    Yeah, that's a good point. Especially because an actual English-speaking person started this thread. :p
     
  17. Lord_of_all_Noldor

    Lord_of_all_Noldor Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Aug 30, 2005
    Nisi jedina. Znam i ja jednu takvu osobu. A onda me jo? i pita, onak iznenaðeno i s visoka "?ta ti ne ide? na Maidene?!" i onda jo? dobaci par kretenskih komentara da ja nisam metalac.
    [face_frustrated] :mad: [face_frustrated]
    Ja naravno odgovorim da sviram u metal bandu, a ona ka?e, onak k'o da sam ja priglup, "Ali ne ide? na Maidene!" Kao, smak svijeta je zbog toga!
    Neki ljudi su jednostavno wrong, a cini se da takvih ima posvuda. [face_frustrated] :( [face_plain]

    A ?to se tih pitanja, eto potvrde na moju izjavu ^^^! Istih budala ima svugdje. Tak da je Decipleov Test Metalnsti must have!

    SOAD = n00b!!! [face_frustrated]

    A gdje je na? Englez? Dugo ga nisam vidio. ;)
     
  18. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    Agreed. :)


    U Japanu. :p
     
  19. sick_sith_girl

    sick_sith_girl Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Dec 23, 2005
    :eek:
    Tu osobu TREBA SPALIT NA LOMACI!!! :mad:
    Emke?!??! Najgadniji bubnjar kojeg sam u ?ivotu vidjela, i on NIJE Blind Guardian, jer pravi Guardiani su onaj band od prije nego je ovaj uzurpator do?ao i otkako su izdali onaj totalka ne-guardianovski album!!! [face_not_talking]

    A moj komentar na sve ono: jebe? Maidene i te glupe polumetalce!
     
  20. Lord_of_all_Noldor

    Lord_of_all_Noldor Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Aug 30, 2005
    Emke nije bubnjar!!!!! [face_not_talking] On je jedna velika nula! Moja baba svira bolje od njega! Thomen Stauch je NEZAMIJENJIV! I na?alost, bend se malcice srozao otkako je on oti?ao.

    Sanja, dobro receno za polumetalce! Ako me ne?to vi?e ?ivcira od ekipe koja slu?a cajke pa ide na Maidene, to je ekipa koji onak vole metal, ali ne i Maidene, ali svejedno idu na koncert jer je to cool. [face_frustrated]
    To nekad nije bilo tako... Eh, u moje vrijeme.... :p
     
  21. Deciple_of_Malak

    Deciple_of_Malak Jedi Master star 4

    Registered:
    Jul 10, 2005
    A moj komentar na sve ono: jebe? Maidene i te glupe polumetalce!

    =D= [face_laugh]
     
  22. Darthana

    Darthana Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 24, 2005
    Ti ti je zivot. Ne mogu svi bandovi konstantno biti jednako dobri. Meni najdrazi su uvijek bili Nightwish, ali oni su se potpuno pokvarili otkako je Tarja otisla. Neka je kuja, ali barem odlicno pjeva. Ovo tu sada moze biti bilo koji band sa zenskim vokalom. NW su prije bili prepoznatljiviji.

    To za Iron Maiden je jadno.
     
  23. Cobranaconda

    Cobranaconda Jedi Grand Master star 7

    Registered:
    Mar 3, 2004
    What she said.

    :p
     
  24. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    Lolz, we've actually started speaking Croatian on the Croatian forum in your absence, lol. :p Guess we better switch to English now. ;)
     
  25. Lord_of_all_Noldor

    Lord_of_all_Noldor Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Aug 30, 2005
    Why is everyone opsessed with Japan lately?
     
Thread Status:
Not open for further replies.