main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Leia czy Amidala?

Discussion in 'Archive: Poland' started by DarthPrzemek, Jul 4, 2003.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Dawidos

    Dawidos Jedi Youngling

    Registered:
    Jul 29, 2003
    Proszê was przestañcie robiæ z siebie zwierzêta - bo Forcenet pomy?li ,¿e Polacy to tylko o seksie my?l¹. Ja troszkê inaczej podejdê do tego tematu. Otó¿ , z wygl¹du wolê Amidalê (a raczej Natalie Portman). I z charakteru równie¿ wolê Królow¹ / Senator Amidalê. Jest ona jedn¹ z lepszych postaci kobiecych w Star Wars. Inteligientna , my?l¹ca racjonalistycznie , mi³a , odpowiedzialna , w sam raz na senatora :) (szkoda ,¿e takich w Polsce brakuje). Ciekawy jestem jak ukazany zostanie jej tragizm w EIII.

    Pozdrawiam
     
  2. Kirtan_Loor

    Kirtan_Loor Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Jul 1, 2003
    Hm spojrz na to z innej strony:
    1. Czy nie jest to czesciowo prawda?
    2. Kto nas poza polakami zrozumie
    3. przestan pisac z polska czcionka :D
     
  3. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Taa, szczera prawda, jak juz Focenet ma cos o nas myslec, to niech bedzie to zgodnie z prawda ;) Zreszta jak mowia Kirtan i ci Alieni co tu zagladali, nie zrozumieja nas :)
     
  4. Darth-Anonymous

    Darth-Anonymous Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Aug 3, 2003
    Musze jednak dosyc zdecydowanie wybrac Leie. Jest ladna, a do tego ma swietny charakter - Padme wydaje sie przy niej troche bezplciowa. Jestem tylko ciekaw czy bym sie z nia dogadal (z Leia oczywiscie) - sam lubie byc odrobine zlosliwy, wiec gdybysmy to polaczyli, to mogloby byc roznie :).
     
  5. Baby_Sither

    Baby_Sither Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Aug 13, 2003
    Meski temat, ale sie wypowiem. Zdecydowanie Padme Amidala. Ona ma w oczach to, co trzeba :D, choc nie na pierwszy rzut oka to widaæ. Jest mlodsza, ladniejsza, zgrabniejsza - to jako kobieta. Jako postac wymaga z pewnoscia lepszej aktorki i taka Natalie z pewnoscia jest. Nie zgadzam sie wprawdzie z okresleniem, jakie ktorys z krytykow zastosowal do Carrie Fisher "Podstarzala zydowska Shirley Temple", ale faktycznie charakteryzator zrobil wiele, zeby za ladnie nie wygladala, a aktorka jest - no coz...

    Z wymienionych facetow zdecydowanie Anakin, ale dorosly. On tez ma w oczach to, co trzeba...
     
  6. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    Nie no ten temat musi powróci hehe :D
     
  7. Pudding

    Pudding Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Aug 29, 2003
    DarthRumcajs napisal:
    Nie ma co porownywac. To sa dwie rozne postacie.

    Leia dojzala osoba, zyjaca w czasie wojny, przebywajaca glownie wsrod rzolnierzy (a moze raczej partyzantow). Zyjac od urodzenia w swiecie wojen, nauczyla sie opoanowania i wyrachowanie kture bylo niezbedne do przetrwania.

    Padme - mloda, obracajaca sie od wczesnych lat w kregu politykow, postawiona wobec konfliktu prubuje szukac rozwiazan politycznych. Jednakze zmuszona do tego prubuje, z dobrym skutkiem, stosowac rozwiazania silowe. Z powodu swojego mlodego wieku troche naiwna i impulsywna.

    Reasumujac:
    - Leia moze sie podobac osobom dojzalym (pamietajacym orginalna trylogie z premier kinowych).
    - Padme jest dla wspolczesnej mlodziezy (ewentualnie starszych, ktorym podobaja sie "malolaty").


    No nie bardzo sie zgadzam z tym. Leia w ANH dopiero wyglandala na mloda, naiwna i impulsywna ! Zato Padme w TPM byla powazna i to jeszcze jak ! W AoTc Amidale widzimy jak jest juz dorosla. W TESB nasza Leia tez juz troche wyrosla i jest dojzalsza. Wiec z twoja teoria sie nie zgadzam ;)

    Bardziej podoba mi sie oczywiscie Padme - taka jaka jest w AOTC, a jej mama byla niezla w ROTJ jak byla na Tatooine i na Endorze :p
     
  8. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    Kisiel Tak dla przypomnienia: Leia jest córka Padme :p
     
  9. Pudding

    Pudding Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Aug 29, 2003
    No wiem przecie¿ :) A oco chodzi ? :)
     
  10. Xi-an

    Xi-an Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Sep 24, 2003
    Bardziej podoba mi sie oczywiscie Padme - taka jaka jest w AOTC, a jej mama byla niezla w ROTJ jak byla na Tatooine i na Endorze :p
    No coz: LOL LOL LOL :D :D :D
     
  11. Pudding

    Pudding Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Aug 29, 2003
    No niee...
    TO MNIE ZARZYLISCIE !!
    Nie wiem jak to sie stalo ze tak napisalem.. nawet nie moge tego zmienic ! To pierwszy raz mi sie tak zdarzylo.. nie wieze...
    PANIE FIZYKU!! PORADZ COS PANIE !! TAKA WPADKA !! To wszystko przez tego Matrixa, ostatnio mi caly czas glowe zatruwa, do tego stopnia ze zapominam drzewo genealogiczne z SW! ALE MI SIE PO****** !!

    Przepraszam, Przepraszam, Przepraszam, Przepraszam, Przepraszam, Przepraszam, Przepraszam, Przepraszam, Przepraszam, Przepraszam, Przepraszam, Przepraszam !!!!!

    :p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p
     
  12. Xi-an

    Xi-an Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Sep 24, 2003
    Kisiel ekskomunikujemy cie ze spolecznosci fanow SW. :D :D :D :D :D
    Coz za pomylka! :)
    Moze to wplyw nie Matrixa lecz jakiejs IMPREZKI?
     
  13. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Oj Pudding, Pudding ;) oj, oj, oj, to na pewno przez mala obeznosc na Imprezce ;)
    A zrobic sie z tym juz nic nie da, miales 2h na poprawienie :)
     
  14. DarthRumcajs

    DarthRumcajs Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Hmm... Kisiel. Przypuszczam, ze wiem co miales na mysli, ale sie ja z kolei z toba nie zgodze. Lria byla dojzalsza caly czas. Przypuszczam, ze chodzi ci o jej stosunki z Hanem, ale to jego sprawka, to on ja w sztubacki sposob podrywal, przypuszczam, ze w takiej sytuacji nie mogla sie inaczej wobec niego zachowywac, ale wobec innych zawsze zawsze zachowywala sie dojzale.
    Poza tym zastanow sie jeszcze kogo tak naprawde masz na mysli, bo cos ci sie osoby myla ;):D :D
     
  15. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    Ja niewiem czy sie wypowiadac.. o tu moze zajrzec BOGINI... no ale mi sie bardziej podoba Padme... moze dlatego ze ona do dzis jest mloda i piekna (nie zdazyla sie zestarzec :D)... Powiem wam ze Padme zaczela mi sie dopiero podobac tak na calego po obejrzeniu AOTC. Byc moze to dlatego, ze tam zrobili z niej prawdziwa kobiete :D

    Jeszcze cos dodam od siebie ze widzialem ladniejsze polki, wiec nie zgodze sie z Dawidosem ze nie ma takich polek...

    POLKI TO NAPIEKNIEJSZE KOBIETY NA SWIECIE!! i koniec... :D
     
  16. mi3al

    mi3al Jedi Youngling

    Registered:
    Sep 25, 2003
    i czasem nawet sa zboczone - hie hie hie ;)
     
  17. Pudding

    Pudding Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Aug 29, 2003
    DarthRumcajs... hmm.. okey, moze to przez stosunki z Hanem, ale nadal nie twierdze ze Padme przez to ze byla mloda to impulsywna itd. Przeicez w TPM byla wazna, mowila takim "ciezkim" glosem, owszem moze czasem jak podejmowala decyzje to byla uparta. Tylko Sidious twierdzil zdecydowanie ze jest gupia i naiwna, ale jak widac nie przewidzal jej mozliwosci. Dla mnie to Padme byla dojzala od poczatku (od TPM) , a moze jeszcze mam male pojecie o kobietach ? ;)
     
  18. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    Kisiel Masz juz bilet na Rewolucje??? Jeszcze tylko tydzien :D
     
  19. Pudding

    Pudding Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Aug 29, 2003
    Chimpo, ja juz mam bilet na premiere od 15 pazdziernika :D A do premiery pozostalo dokladnie 7 dni i 20 godzin.. sam zobacz: TUTAJ
    :D :D :D :D
     
  20. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    Tez juz mam bilet :D Ja mam od 20 pazdziernika :D 5 listopad godzina 15 sala nr 6 w Cinema City Mokotów here I come :D
     
  21. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    Wiecie chlopcy wstydzilibyscie sie... Gadacie o filmach (i jeszcze do tego Matrixie)... gdy tak naprawde w dyskusji chodzi o kobiety. Dla mnie kobiety to temat o niebo ciekawszy od tematu Matrixa.. Wiec zglaszam sie do was z petycja o pisanie na temat :D...

    Sorki za takie wladcze popedy... :p... no ale o Trinity to juz mozemy pogadac.. albo o Monice Belluci (chociaz nie ogladalem Reaktywacji)
     
  22. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Thon, Temat jest leia czy Amidala, a nie trinity czy Monica Bellucci :p
     
  23. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    A czemu nie? :p
     
  24. ceta

    ceta Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Jun 30, 2003
    LEIA
    jednoznacznie jestem za Leia
    dlaczego?
    proste bo ta postac ma charakterek a nie tylko dobrze wyglada ;)
     
  25. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    Fizyk... wszyscy (no moze prawie wszyscy) obgadali Leie i Amidale to tera mozna na kogos innego przejsc ;) [face_devil]
     
Thread Status:
Not open for further replies.