main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Mega-Klan gier Star Wars

Discussion in 'Archive: Poland' started by ShVagYeR, Jan 15, 2004.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Odliczanie do poczwornego swieta :p Premiery E3, rocznicy premier E4 i E6 no i do moich urodzin :D czyli odliczanie do 25 Maja 2005 :D
     
  2. Xi-an

    Xi-an Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Sep 24, 2003
    Super, juz tylko 474 dni. :D
     
  3. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    A oto nadchodzi trzeci z wspolautorow wspomnianego juz klanu!!! :p Imperializm jest gra nie z tej ziemi. Jesli ktos chce ta gierke to prosze sie zglosic na numer gg 5190134 porady sa wliczone w to!!! Pozdra!!!
     
  4. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Jag... Imperializm kojazy mi sie z Monopoly, lub eurobissnesem :p
    Pisz Imperion :D
     
  5. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    Imperion!!!???? [face_plain] Sluchaj Fizyku jestem takim gosciem ktory gra w ta gre od ladnych paru lat. I nie slyszalem innej nazwy niz Rebelion!!! ?[face_plain] Ale jesli to mowi ktos kto jest za Imerium to znaczy, ze musi tak byc!!! A wiec bez zbednych szczegolow od dzis kazdy imperialista ma swiety obowiazek nazywac gre o marnym tytule Rebelion na wspanialy "IMPERION"
    Niech tak sie stanie!!! [face_devil] :cool:
     
  6. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Hehe :) No tak, Imperializm kojazy sie mi z Monopoly... a Rebelion to nazwa zupelnie nietrafiona, bo jak widac z przebiegu rozgrywki kazda strona dazy do stworzenia Galaktycznego Imperium, tylko o innych nazwach ;)
     
  7. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    Fizyk to musisz ze mna zagrac w Imperiona. Dostaniesz tegie lanie od speca!!! MMMMMMMUUUUUHHHHAAAAAAA [face_devil]
     
  8. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Szczeze watpie :p Bo zanim przylecisz sprawic mi lanie sam dostane od swoich planet :p
    A tak na serio, to przydalby mi sie kurs... chyba wlasnie w formie gry przez neta najlepiej :)
     
  9. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    No sluchaj jak zrobimy moje gg to 5190134. Widzialem w tej grze juz wszystko od totalnej dewastacji po zajeta cala galaktyke (cala na zilono i czerwono)!!! Daj odezwij sie to cos wymyslimy, dam ci pare wskazowek. Chetnie sam pogram bo dawno nie gralem!!! :D
     
  10. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Oki, to jak bede na stancji, to dam znac, jak nie zapomne :)
     
  11. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    To nie zapomnij!!! A wogle to mi podaj swoje gg to pogadamy gg w gg!!! :D
     
  12. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    hehe... moj numer jest w moim BIO ;) a le napisze 1911343 :) Strasznie stary ;)
     
  13. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    To dobrze, ze stary!!! :D Bede pewien iz nie zmienisz go tak szybko jak sie do ciebie odezwe ;) [face_laugh]
     
  14. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    poniewaz ShVagYeR wrocil, mam pytanko. Jak dalej stoi sprawa tej strony? :)
     
  15. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    pewnie prosto :p
     
  16. ShVagYeR

    ShVagYeR Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Nov 22, 2003
    W tej chwili zajelismy sie strona polskiej frakcji Combine, ale wakacje jeszcze trwaja i projekt w dalszym ciagu jest do zrobienia.

    Gdyby ktos mial jakies konkretne pomysly, sugestie, albo oferty pomocy, to wpisujcie sie w tym topicu albo piszcie na shvagyer@o2.pl. ;)
     
  17. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    co do pomyslow... to proponuje pogadac z Forgotten jedi Academy, z tego co wiem, oni wlasnie sa takim Klanem gier Gwiezdnowojennym :)
     
  18. RHerbu

    RHerbu Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Apr 7, 2004
    nie inaczej Fizyk, nie inaczej :D choc glowny nacisk jest na wszystko co ma miecz ;)
    choc ostatnio jestem zapracowany wychowaniem malej Mary (w sobote skonczy 6 mies.) i nie biegam na serwerkach to wpis w mojej sygnaturce "nosze" z duma ;)

    =FJA=Herbu[JK] :D
     
  19. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    Z tego co ja pamietam to na poczatku byl plan zeby zajac sie konkretnie najbardziej popularnymi grami jak "Rebelion" i inne. Mielismy tworzyc rozne ligi i grac :D niestety zabraklo czasu i poki na tapecie chlopaki maja Combine. Wiec kladziemy nacisk tylko i wylacznie na zabawe i gre ;) Chcielismy stworzyc dla konkretnej gry cos innego. Oczywiscie mialoby to sie odbywac stopniowo i z czasem powiekszac :D ;)



    RHerbu niech mala Mara rosnie zdrowo, czeka cie pare nie przespanych nocy :p Przeszedlem to sam :p Wspolczuje ;) Zyczye ci duzo, zdrowia, duzo kaway (bo spac nie bedziesz) :p ;) i niech nam rosnie nastepna fanka ;)
     
  20. RHerbu

    RHerbu Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Apr 7, 2004
    big THX Jag :D przyda sie wszystko co wypisales :) fanka bedzie jak sie patrzy, juz zainteresowaly ja pudelka od stuffu i brzeczenie miecza, ale najwieksza ochote ma chyba na ogladanie mojej koleckji CCG :D

    thx raz jeszcze

    btw. znasz to wszystko? no popatrz, a wygladasz tak mlodo :p ;)


    edit: i jeszcze jedno. Moc w naszej rodzinie silna jest. a to rowniez za sprawa Ojca Chrzestnego :D ale niech sam sie pochwali ;)
     
  21. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Herbu... tylko uwazaj na wszelkiej masci lobozow, typu Luke Skywalker, bo ani sie obejrzysz a juz taki przechera porwie ci twoja mare... :p
     
  22. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    RHerbu nie ma za co ;)


    Mlody ja moze i jestem :D Ale za to jestem najstarszy z dzieciakow i zawsze musialem kogos nianczyc. Swojemu rodzonemu bratu jeszcze pamietam jak pieluchy zmienialem ;) Przeszlo sie troche. Pamietam do dzis jak sie wpienialem ze o 4 nad ranem w weekend dzieciak ryczy bez wiekszego powodu, bo mu krzywo poduszka lezala.... :(


    Mam nadzieje iz twoja Mara bedzie spokojniejsza niz moj mlody ;) Ale przy takiej opiece nie bedzie jej zle ;)

    A co do tego i¿ miecz chwyta znaczy iz bedzie z niej wojownik :D
     
Thread Status:
Not open for further replies.