main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Moguci FF Europe/UK newsletter

Discussion in 'Archive: Croatia' started by Amon_Amarth, Aug 29, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    Ne?to poput malog Insidera, samo u FanForce izdanju. Made by the fans for the fans, newsletter ce se koncentrirati na SF i SW-themed dogaðaje u Velikoj Britaniji i cijeloj Europi, ukljucivat ce i fan-projekte, vjerojatno fanart i fanfiction. U pocetku, bit ce pisano na engleskom jeziku, a poslije i pro?iriti na ostale. Izlazit ce u PDF formatu, jer je tako zasad najekonomicnije i najdostupnije, a ja mislim da bi se mogle i ocekivati i printane verzije na va?nijim dogaðajima ili godi?njim sastancima. Npr, neki su donirali novac za CE, tako ce biti i za slijedeci, pa cemo imati izvor financija za prave, papirnate kopije.

    Iako jo? nemamo svoj official chapter, i mi mo?emo dati svoj doprinos u izradi FF newslettera. Bilo to kroz fanfiction ili fanart ili neke korisne ideje.

    Iako se dosta toga radi kroz PMove, evo linka gdje se mo?e vidjeti kako bi to trebalo izgledati: How about a Fan Force Europe/UK Newsletter - made by the fans for the fans?
    Samo u to ubacite fanart i fanfiction, veci broj stranica, veci broj eventa, najave meetinga i pretpostavljam da se nece propustiti info za JediCon i C5/CE2.
     
  2. Deciple_of_Malak

    Deciple_of_Malak Jedi Master star 4

    Registered:
    Jul 10, 2005
    Zanimljivo. Ja narucujem primjerak! :D

    Sviða mi se cijela ta ideja. U pocetku je PDF najbolje rje?enje, istina, al s vremenom bi se to moglo i printati, ne? Barem na? FF, jer nas nema puno. I eventualno jo? par komada za neku reklamicu: uvali? jednom frendu pa drugom, kak to vec ide.
    A i to sa fanfictionom je uredu. Svako toliko i procitam ne?t, ali tu ima toliko tih prica da je te?ko nac neku fakat dobru. Vecina ih je ok, ali ima i onih koje ba? rasturaju. E sad, ak to budu izdavali u tom "casopisu" sigurno nece ubaciti neke trecerazredne stvari nego one najbolje. I to bu nas po?tedilo kopanja po fanfic forumu. :)
     
  3. sick_sith_girl

    sick_sith_girl Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Dec 23, 2005
    Zvuci kul. :) I ja bih jedan kad izaðe. :D
    Naravno, u PDF forumatu, ali ne bi mi bilo te?ko dati par kuna i za hardcopy. :)
     
  4. Lord_of_all_Noldor

    Lord_of_all_Noldor Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Aug 30, 2005
    Same here.
    Trenutno mi ne pada napamet kako bi mi (mali smrtnici ;) ) doprinijeli tomu, ali ako i?ta zatreba, samo javi. :)

    I ono za fanfiction mi se sviða. Deciple, u potpunosti se sla?em s tobom. Ja istko volim katkad otici na fanfiction forum, ali najce?ce zaboravim. Ovako ovaj newsletter mo?e biti i neki mali podsjetnik. ;)
     
  5. Deciple_of_Malak

    Deciple_of_Malak Jedi Master star 4

    Registered:
    Jul 10, 2005
    Kada bi to trebalo poceti izlaziti?
     
  6. Darthana

    Darthana Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 24, 2005
    Ovo ce biti dobra stvar kad ga naprave.

    Ja mislim da je pdf najbolja solucija zato ?to ova druga opcija ko?ta. Iako nas nema puno, i samo printanje ne bo bilo skupo, tu je uvijek po?tarina. Ja sam trenutno u Italiji, a takoðer bih htjela dobivati newsletter, a slanje u inozemstvo bi bilo skuplje. Ista je stvar s Igorom, mislim. Amon, kada ti odlazi?; ove godine ili slijedece?
     
  7. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    Nije sigurno jo? ni hoce li to uopce izlaziti. No ako bude i?ta, onda bi se prvo newsletter mogao napraviti pocetkom slijedece godine.

    Bilo bi skuplje, ali ne previ?e. No zasad, o tome jo? ni?ta. Ako i bude newslettera (99%), prvo ce biti u .PDF formatu. Dakle, e-newsletter. :)

    Ove godine, i to za par dana. 18.09. :)
     
  8. sick_sith_girl

    sick_sith_girl Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Dec 23, 2005
    E ak Amon Amarth ode, mi nikad ne postanemo official chapter. :( :( :(
     
  9. Deciple_of_Malak

    Deciple_of_Malak Jedi Master star 4

    Registered:
    Jul 10, 2005
    :eek: Tak brzo?
    Kad smo svi bili na onom chatu, cinilo mi se da si rekla da ide? ne?to kasnije. [face_thinking]
    Whatevah, sada. To nam jo? vi?e smanjuje ?anse za Chapter, ali nismo ni ja ni Ana ni?t bolji. ;)

    Amon, zaslu?uje? thread, kao onaj koj sam ja dobil, davno... ;) :D
     
  10. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    Ma, postat cemo official, kad tad! Ako budemo i malcice sudjelovali u ovoj stvari s newsletterom, lak?e i br?e cemo to ostvariti. :)
     
  11. Deciple_of_Malak

    Deciple_of_Malak Jedi Master star 4

    Registered:
    Jul 10, 2005
    I? Kako napreduje ta stvar?
     
Thread Status:
Not open for further replies.