main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Najwiêksze po?wiêcenie dla SW?

Discussion in 'Archive: Poland' started by Neimoidian, Jul 10, 2003.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Neimoidian

    Neimoidian Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Jakie najwieksze poswiecenie dla SW pope³niliscie? Chodzi mi o obojentnie jakiej masci (moze byc maraton 11h z SW bez przerwy0. Ja nie mam sie czym pochwalic szczegolnym, bowiem jak wychodzil TPM na DVD to sobie wysuplalem oszczednosci z swinki skarbonki i zrobilem prowizoryczne kino domowe na kompie, kupujac DVD Palyer'a, SB Live z glosnikami i odrobina pamieci, dzieki czemu wszystko oglada sie przyzwoicie. Jednak wiem, ze niektorzy przebijaja mnie na pewno w tym wzgledzie po pare razy a moj wydatek nie maly to nic w porownaniu z innymi.
     
  2. Kirtan_Loor

    Kirtan_Loor Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Jul 1, 2003
    Hmmm
    Jesli o mnie chodzi to chyba jedynym poswieceniem bylo zawieszenie na scianie dwoch plakatow :D
    Wiem ze to brzmi glupio, ale zwazywszy na to, ze nie mam prawie w ogole miesca na scianie [te plakaty sie ledwo zmiescily], to mozna to teoretycznie poswieceniem nazwac...
    Bo jesli chodzi o zakup czegokolwiek ze SW, to uwazam, ze w moim wypadku nie jest to poswiecenie.
    Takze mam jeszcze mniej do pochwalenia sie niz Neimoidian...
     
  3. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Jesli chodzi o moje poswiecenie, to moze i nie sa naj, ale moje :D
    1)musialem wurzucic pare plastykowych modeli, zeby zrobic miejsce dla ksiazek SW :D
    2)Czytam te ksiazki do 2, 3 w nocy :D
    3)Zrezygnowalem z kieszonkowego, zeby dostawac ich wiecej (mialbym 1 mesiecznie, a tak mam 4 :D)
     
  4. LordDarthSidious

    LordDarthSidious Jedi Master

    Registered:
    Sep 23, 2002
    Pojechalem do Londynu na TPM ;)

    Dla TPM na DVD kupilem DVD-Rom ;)

    Dla Darth Maul: Shadow Hunter - nie zjadlem obiadu ;)

    dla AOTC pojechalem do Warszawy na premiere prasowa ;)

    prowadze Bastion ;)
     
  5. Darth-Anonymous

    Darth-Anonymous Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Aug 3, 2003
    Trudno w moim wypadku mowic o jakims straszliwym poswieceniu, choc ostatnie pieniadze jaki mi zostaly po stypendium wydalem na zakup Jedi Outcast. Teraz zas nie mam juz zadnego stypendium, a na pewno kupie Jedi Academy, wiec to chyba jeszcze wieksze poswiecenie, poniewaz nie grzesze nadmiarem forsy. Niemniej nie robie z siebie meczennika, bo pomimo tego, ze strace troche kasy, to zyskam bardzo duzo satysfakcji i przez jakis czas bede bardzo zadowolony.
     
  6. Baby_Sither

    Baby_Sither Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Aug 13, 2003
    Hm... moje poswiecenie nie jest az takie duze, ale fakt, ze kupilam DVD glownie z powodu posiadania juz Mrocznego Widma i w niedalekiej perspektywie Ataku Klonow. Znacznie wiekszym bylo jezdzenie po 50 km do kina na kolejne seanse, urywajac sie z pracy tak, zeby mama sie nie zorientowala...
     
Thread Status:
Not open for further replies.