main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Nasze F-Fice

Discussion in 'Archive: Poland' started by Darth_Fizyk, Jul 24, 2003.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Tak sobie pomyslalem, ze mozna by tu stworzyc watek, w ktorym zaprezentowalibysmy nasze fice :) znaczy sie linki do nich, albo informacje gdzie mozna by je znalezc. Co wy na to?
     
  2. DarthRumcajs

    DarthRumcajs Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Hmm... Pomysl sam w sobie nie jest zly, ale... Broblemem byc to moze. Moje glownie na papierze sa. I sprawa droga pojawia sie. Uwazalem do pory tej, ze przygotowany nie jaetem dobrze zbyt, by StarWarsowa tematyke poruszac w nich. "Dziela" me z ogolnego nurtu SF sa. Na stronce swej skromne probki co prawda mam, lecz w przebudowie obecnie jest. A jesli ktos chce ze SW fica to pierwszego TU, na boardzie wespol tworze.
     
  3. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    No dobra, to moze jednak zaczne :D
    No wiec moje pierwsze opowiadanie umieszczone w uniwersum Gwiezdnych Wojen ma tytul: The Chronicles of The Jedi Temple III: Mroczna Sciezka. Opowiada... o Fizyku (nie pytajcie dlaczego, po prostu o mnie :D ) A z ten numerek przy tytule to... poniewaz mialem pomysl, zeby od srodka napisac :D tzn mialem pomysl na srodek, a nie na poczatek, a myslalem o czyms kilku czesciowym :)
     
  4. Damarcus

    Damarcus Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 7, 2003
    Ja mam 2 fan fici to je wam wkleje do tego tematu i je omówimy (taki temat byl na Holo) jednym z nich zajolem 3 miejsce w konkursie na ff na ICO a 2 to taki sobie poprostu fanfic.
     
  5. jagged_fell

    jagged_fell Jedi Youngling

    Registered:
    Jul 30, 2003
    Jeden z moich fanficow wyslalem Yako (na Bastionie) i przepadl:)
     
  6. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Ja swoj wyslalem i do yako i do jedI, a potem jedI zaczal nazekaz, ze wszystkie fice sa podobnem ze sa dwa Jedaje, jakis Sith itd. :( Boje sie o swoj, ze na Bastionie nie bedzie, ale przynajmniej jest u mnie na stronie :D
     
Thread Status:
Not open for further replies.