main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Nie wchodzic tu...

Discussion in 'Archive: Poland' started by Master_Thon, Sep 14, 2003.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    Nie to co tu siedzieje nie nadaje sie do ekranizacji, to zbyt eeeeee straszne :p :D
     
  2. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    No co ty, nie wiesz, czymu TF.N dziala tak preznie? bo sprzedal prawa do przerabiania postow i tematow i zachowan na seriale Brazylijskie, Venezuelskie i inne tasiemce :p :D ;)
     
  3. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    Dowiedzialam sie o co chodzi z ta czerwona lapa!!!!!.... i sie zawiodlam [face_plain] Podobno Era ma wprowadzic jakas nowa oferte dla mlodziezy czy cos. A ja myslalam ze cos fajnego bedzie... taka kampania reklamowa i to tylko dla glupiej Ery.
     
  4. DarthRumcajs

    DarthRumcajs Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Ejj... reklama moze i glupia, ale na Ere nie nazekam :p
     
  5. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Nie znasz sie Rumcajs :p Glupia Reklama, glupia Era.... :p :p :p :p
     
  6. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    Era jest jeszcze glupsza od reklam!! Od 3 tygodni sprowadzaja mi komorke i nie moga jakos jej znalesc. Komorka jest na cholernej promocji a w zadnym salonie w calej Warszawie nie maja takiej :mad: Kaza mi tylko dzownic co srode czy jest dostpena czy nie bo wtedy sa dostawy. A zamawiac ani rezerwowoac oczywisice nie moge. I tak juz od 3 tygodni czekam na nich!! Jak w przyszlym tygodniu nadal nie bedzie to kupujue w Idei, tam jest i tak tansza i mozna ja spokojnie kupic w salonie.
     
  7. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    E tam, idz do Plusa :D
     
  8. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    Nie bierz Idei wez plus :( Idea sie zeszmacila :( Wogole porazka z tymi sieciami!!!

    A ta komorke co ty chce to narazie ciezko dostac bo to ostati HIT NOKI!!! Wiec poczekaj cierpliwie!!! :D
    A swoja ostatnio widzialem ten telefon u kumpla ;) KOMPUTER i wielki!!! ALE FAJNY PHON :D
     
  9. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    Ale ja chce ja TERAZ a nie czekac cierpliwie!!!!! :_| :p
     
  10. Falcon1300

    Falcon1300 Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 20, 2003
    No to teraz to juz wogole bez przerwy bedziesz wisiec na telefonie...
     
  11. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    Hmm... watpie zeby ciagle wisiala.. przeciez na komorce nie da sie wisiec :D... nie ma kabla :D
     
  12. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Handzik, wez Nokie 5510, tam jest mikrozestaw glosnomowiacy na kabelkach, bedzie mozna wisiec na telefonie :D :D :D nawet jak rozmawiac nie bedziesz ;)
     
  13. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    To ma byc Nokia 6600 a nie 5520!! Wcale nie jest za wielka, jest ekstra!! I macie racje jak tylko ja dostane w swoje lapki to bede na niej wisiec w nieskonczonosc :D albo dopóki sie nierozpadnie :p Tylko niech Era mi ja wkoncu sprowadzi :mad:
     
  14. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    Hmmm... na tej obecnej cos malo wisisz :p... mam nadzieje ze na tej drugiej bedziesz wiecej :p
     
  15. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Handzik, ja nie mowilem o 5520, tylko o 5510 :p 6600 to zlom :p :p :p ;) A wogole, to idz do Plusa, bedzie mozna Ci spokojnie SMSy z nety wysylac, bez zadnych wyskakujacych okienek, prosb o podanie swojego hasla i innych tego typu bzdetow :D :D
     
  16. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    SLUCHAJCIE mam pomysl na poprawienie naszego FFP i wogole waszego zycia!!
    Musimy ustalic dyzury zebyz zawsze ktos byl w necie i na FFP! Nie denerwuje was sytuacja kiedy wlaczacie komputer a tu nikogo nie ma? i nie ma z kim pogadac bo wszysyc sa w necie o jakis dziwnych godiznach?? I wogole sie nic nie dzieje i sfrustrowani wylaczacie kompa?? to mi sie ostatnio coraz czesciej zdarza i mam juz tego dosc! Czemu niekogo nie bylo wczoraj po 2?? albo dzisaj o 9:15??
    Dlatego ja proponuje zeby ustalic godziny w jakich bedziemy w necie tak by zawsze przynajmniej 2 osoby byly! Na przyklad Fizyk czesciej siedzi po nocach wiec dostanie nocny dyzur, ci co chodza na rano do szkoly popoludniowy, ja moge wzaisc ranki (znaczy sie od 11) bo zazwyczaj wtedy jestem! Na pewno damy rade to jakos ulozyc i wkoncu bede miala z kim pogadac :D

    PS. prosze o potraktownie tego co mowie powaznie!!
     
  17. Xi-an

    Xi-an Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Sep 24, 2003
    Handzik: :p :D
     
  18. Loru

    Loru Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Jan 6, 2004
    I zeby wtedy GG mieli wlaczone zeby sie porozumiec mozna bylo
     
  19. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Z checia... Moge dyzur wziac ;) Ale czy nocny........ Hmmmmm tylko, jesli ty tez bedziesz siedziec Hania, jak to bylo za starych dobrych czasow ;) i tylko wtedy, gdy nie bede w domu ;)
     
  20. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    Ja wiekszego wyboru nie mam jak wziosc takie same dyzury jak zona :p

    A nie a tak serio wydaje mi sie to troche nie realne. Bo tak:
    -pierwsze primo wiekszosc z nas, moga sie zmienic plany(np.babcia ma urodziny i trzeba z chwastem do niej isc :D) i caly misterny plan w piz...
    -drugie primo nie ktorzy z nas maja matury i sie non stop sie ucza!!! Siadaj dopiero w noy!!! A jak przyjda wam sesje??? Poza tym idzie wiosna, a pozniej lato. Komu bedzie sie chcialo popoludniu siedziec w domu???
    -trzecie primo ultimo nie wiadomo jak gg chodzi!!! Ostatnio jest coraz gorzeje!!!

    A wogole dla wiekszosci w tygodniu to nie jest realne zeby np. w srode rano siedziec w domu przy kompie!!! Pomysl nie jest zyl ale zaczynajac od poludnia!!!
     
  21. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Ja i tak caly czas siedze (jka nie jestem w domu) wiec i tak jestem na dyzuze prawie calodobowym ;) Na GG jestem Non-Stop tak jak wyzej, ale wiadomo jak dzia³a. na ten wypadek mamy przeciez ICQ :) Moj numer do sprawdzenia w User's Prfile :)
     
  22. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    Ja powiem tyle.. ze pomysl jest dobry. Jesli chodzi o mnie to ja nie mam za bardzo ustalonych godzin gdy siedze... przewaznie sa to godziny pozne... baaardzo pozne.
     
  23. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    Eeeeee... ten pomysl byl napisany pod wplywem zlosci i frustracji ze nie mam akurat z kimolwiek pogadac a zanudzalam sie bez was. NIe musimy go jednak traktowac powaznie :p
     
  24. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    No to nie traktujmy go powarznie ;)
    Ja wezme dyzur miedzy godzina 123 minut 78 sekund 5, a godzina 123 minut 78 sekund 10 ;)
     
  25. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
Thread Status:
Not open for further replies.